Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sej se mi je zdel de ne mor bit velik razlkie! sm ke mi je dost lepš vallerosi, sm jo nikodr skor ne najdm za kupt no!

to še ni tak problem .) sprav se mitota kupovat pol boš pa res lahko obupu...sam tko ti rečem...če motor ni kul ga rajš ne uzet...mislm to da ne boš meu u glavi...uuu ta motor je pa tak k sm si ga želu bom te hibe že pol pošmeku :D

veliko sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bo peshy boy enkrat povedu kako je z tem motorjem. Sam upam da je ne bo preveč prekleu.

mi je u soboto k smo bli jst on pa grčar na furi mal govoru o tem...motor mu je šou dobr...fajn mu je muku...sam je ugotovu da je to italijan(beri skoz je šraufu) pa je rajš japonca kupu(yamaha dt) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mercator center v Dravljah, tam malo naprej od mesarja jih imajo, 3 v različnih barvah so na policah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mercator center v Dravljah, tam malo naprej od mesarja jih imajo, 3 v različnih barvah so na policah.

to grilzz :D :worship: :worship:

ma dej nauč se mal komp uporablat...pejd na googla...pa upiš aprilia...pa dej iščiu u slovenskih straneh...pa ti bo vn vrgl sigurn kšn aprilia center...en je za bežigradom v ljubljani .)

dej mal se potrud...al pa pejd kje pogledat k ti je grilzz povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte tale link: klik pa bodte pozorni na zadni stavek!

prva generalna narejena pri 29.000km :lol1: :lol1: :lol1: a je to 4T motor, da bat tok zdrži? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A menjava bata pomeni da generalka al kaj? :?

Za mene pomeni generalka pri 2T menjava bata in cilindra, na novo uležajena ojnica, novi ležaji,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A menjava bata pomeni da generalka al kaj? :?

Za mene pomeni generalka pri 2T menjava bata in cilindra, na novo uležajena ojnica, novi ležaji,....

...pa seveda menjat mašino in druge dele motorja

(na to si pozabil)

skratka menjava motorja :slap: :slap:

mislim da menjava cilindra ne spada v generalno :blink:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq da ne spada...ker generelan je mišljeno da pravočasno nardiš tik pred se ti zjebe...(generalna pr predstavah je tik predprestavo .) )...tkoda to ni mišlen da pol k so že posledice(zjeban cilindr, druga oojnica...gred..ipd..)...

mišljeno je menava bata, dihtung,olja v mašini, smeringi,mogoče kšni ležaji...pa še to ne več na vsaki generalki .)

zdej pa ammo dost o teh generalkah ker nismo debili da bi rabl na vsake 10 strani to ponovno napisat .)

P.S.29000km :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kva nej bom pa najbl pozorn ke bom kupvov ta motor? kere stvari nej sploh gledam ke se dlih ne spoznam preveč na motorje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozorn mors bit na vse,kilometre,ce je res blo kaj menjano,ce ti rece da je bil menjan bat,da ni bla skipana,...

:topic: rabi keri original komplet airbox,z filtrom in vsem skupaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam vseen ne znam si predstavljat da bi lahko rekel menjavi bata generalka, saj pa to je kot da bi menjal olje pri avtu, potrošni material na nek način.

Če se cilindra ne menja, se pa vsaj spolira, ali pa se vstavi nova puša....halo, pri 29k so že orenk risi.

Pa ojnica ima pri teh kilometrih že tudi "lufta"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam vseen ne znam si predstavljat da bi lahko rekel menjavi bata generalka, saj pa to je kot da bi menjal olje pri avtu, potrošni material na nek način.

Če se cilindra ne menja, se pa vsaj spolira, ali pa se vstavi nova puša....halo, pri 29k so že orenk risi.

Pa ojnica ima pri teh kilometrih že tudi "lufta"

Zaka bi mela ojnica poj lufta ce bi se menjal lezaji na njej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... zame je generalka sledece:

menjani vsi lezaji ..... obnovljen cilindr..... nov bat ..... nove vse dihtange ..... skratka vsi vitalni deli motorja ...

zakaj bi npr. sel menjavat kej kar je se zmeri dobro ? :D

skratka pa zakej ne bi bla res pr 29.000km ? lahko da je alhko da ni ..... uglavnm edn je naredu szi aprilio skor 40.000km szi originalnim batom .... no pol mu je ribnala ... :D samo 40.000km je pa ze nekaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kva nej bom pa najbl pozorn ke bom kupvov ta motor? kere stvari nej sploh gledam ke se dlih ne spoznam preveč na motorje!

Jah saj so ti že drugi polovično odgovorili, glavno pa je da vzameš nekoga zraven ki si že lasti ta model motorja in ga je že prej vozil, tako da bo takoj videl če je kaj narobe z motorjem .)

Ugoden nakup želim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah saj so ti že drugi polovično odgovorili, glavno pa je da vzameš nekoga zraven ki si že lasti ta model motorja in ga je že prej vozil, tako da bo takoj videl če je kaj narobe z motorjem .)

Ugoden nakup želim .)

se strinjam....pa glej na to da mu ceno obvezno zbiješ...pa kr če kej vidš mu zbijej ceno tud če je še kul...motor morš spluvat...jst sm reku da ma moj slabe gume...pa je meu še ježke gor :D

no sam bivši lastnik je reku da ma motor 5 prestav :slap: jih ma pa 7 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam....pa glej na to da mu ceno obvezno zbiješ...pa kr če kej vidš mu zbijej ceno tud če je še kul...motor morš spluvat...jst sm reku da ma moj slabe gume...pa je meu še ježke gor :D

no sam bivši lastnik je reku da ma motor 5 prestav :slap: jih ma pa 7 :D

Pol je bil pa res konj d ni vedu kuk prestav ma motor :o :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mu je zgleda tok letel je kr po dve gor šaltu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kej res :P Če pa sklepaš po zadnjem stavku je meu motor narejenih več generalk :huh: Prva generalka pri 29000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo, po dolgem času se spet oglašam na forumu :D

me pa neki močno zanima, in sicer, kje dobit nosilec za kufer za RSko 125 letnik 99, vem, da nekaterim zgleda RSka s kufrom zlo grda, sam jst pa nujno rabm kufer pa niti se mi ne zdi, da bi bla tolk grda s kufrom, še mal poveča motor, zgleda močnejši ozr. večji :D

sprašvov sm že v TCju, pri Šternu, pa ni blo nič, kufer mam zaenkat GIVI, sam bom itak kupu tavelikga (48-52l, ni mi pa tolk važna firma, predvsem zarad nosilca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!