Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

No enak model sem imel jaz, sam da moja ni mela ravno 40km...blizu pa (37) :)

Smem vprašati zakaj imaš na motorju, ki je tekmovalen še vedno prednjo luč ter zadnji sedež?

1kg je pa 1kg :D

Pa ta se prodaja če se ne motim?

se prodaja ja...sej ma tud športne plastike...sam zdej ma pa te gor .)

tega bo pa gapi dobr poznou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej verjem .... da marsikdo bi rad mel kej mocnejsega samo sta tukile dva razloga: dnar pa omejenost izpita :kva2:

ok... potem pa ne kupovat razne reči za svoj motor, pač tisto daj na stran in bo tudi kdaj zraslo kaj večjega <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker sem jo registriral in sedež zato da lahko peljem svojo pupco na plažo.

Poleg tega je imela gor pritrjeno 11kg svinca ker je bila prelahka po pravilniku.

sedaj je teška 116kg.

post-4901-1144314217_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo prodaja tole??če kdo pozna ta motor nej nujno pove...se za frenda zanimam k bo kupu najrž tole mašinco

klikni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to jo prodaja moj frend :)

jast imam tekmovalno aprilijo ima 40 km in se vrti do 12500rpm, ima veliko navora in siroko območje moči, tako da s tanjšo verigo z daljšim prenosom ima neverjetne pospeške za biti125, na končne pa dobi tudi 210km/h, s tem da bi lahko dal še daljši prenos ker na končnih pride z lahkoto do najvišjih vrtljajev.

mhm .... :) lahko poves kasne prenose mas ? oz zobnike ? :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud mene zanima. Sam to je stari model aprilije ma že primarne prenose drugačne. Sam usen če se da kšne druge zobnike še dobit to bi bla zmaga. Ker men piše v knižici od polini kita da je treba podaljšat prenose zarad večje moči da se ne navija tok hitr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud mene zanima. Sam to je stari model aprilije ma že primarne prenose drugačne. Sam usen če se da kšne druge zobnike še dobit to bi bla zmaga. Ker men piše v knižici od polini kita da je treba podaljšat prenose zarad večje moči da se ne navija tok hitr.

ja sej ti pravm :D ves ko ti bo poli letel ... :D samo sel zobnike bi se pa ja dalo dobit ... ce ne drugza jih das delt ? :D baje da so stari modeli mel spredn zobnik 19 ..... zadn pa 39 .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja aprilia je brez nalepk, pa me zanima kje se da dobit originalne nalepke za RS 125 pa kolk kj stanejo, predvsem me pa zanima od katerga druzga motorja original nalepke pašejo na aprilio rs 125 letnik 99 (katerkoli motor, sam d je močnejši, like R6, ducati 999 itd.)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalne se verjetno dobi pri pooblaščenih prodajalcih, se ti ne zdi?

Cena je temu primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalne se verjetno dobi pri pooblaščenih prodajalcih, se ti ne zdi?

Cena je temu primerna.

sm pa tud napisu d me predvsem zanima za nalepke od drugih motorjev ki pašejo na aprilio, pa s tem če kdo ve kje bi se jih dal dobit, sm mislu bl tko, če kdo lohk kj zrihta, ozr. če kdo ve kje se jih dobi ceneje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskalnik -> "nalepke", ali pa preberi celo temo, nekje je bilo to napisano.

Glede nalepk drugih motorjev, vse so drage, na aprilijo pa grejo tiste katere boš pač nalepil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa tud napisu d me predvsem zanima za nalepke od drugih motorjev ki pašejo na aprilio, pa s tem če kdo ve kje bi se jih dal dobit, sm mislu bl tko, če kdo lohk kj zrihta, ozr. če kdo ve kje se jih dobi ceneje....

:? kaj nej bi s tem ti mislu :? :? :? pa sej vendar nalepka je nalepka ... pase itk vsaka ce ti je teb vsec jo gor zalimaj ... :D n wem ej ... ce mislis da ti bo szi nalepko od hayabuse slo 20km/h vec se krepko motis :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! A mi lahk kdo pove kok gre serijska rs-ka z blokadam pa kok z blokado u avspuhu ampak brez nje u mašini? Tnx!

Na vsa tvoja vprasanja je ze veckrat odgovorjeno-vendar predvidevam da se ti ne da vseh strani brat :?

Drugac pa ma rska blokado v auspuhu in pa na elektriki,ne pa v masini,zablokirana gre med 130-140,odblokirana pa okol 170-180.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsa tvoja vprasanja je ze veckrat odgovorjeno-vendar predvidevam da se ti ne da vseh strani brat :?

Drugac pa ma rska blokado v auspuhu in pa na elektriki,ne pa v masini,zablokirana gre med 130-140,odblokirana pa okol 170-180.

mhm v masini ..... lahko da je mislu s tem blokado v cilindru ..... ma dej ne bi o tem k je blo ze tok ...... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsa tvoja vprasanja je ze veckrat odgovorjeno-vendar predvidevam da se ti ne da vseh strani brat :?

Drugac pa ma rska blokado v auspuhu in pa na elektriki,ne pa v masini,zablokirana gre med 130-140,odblokirana pa okol 170-180.

pr 11k jo več kokr 160km/h ne spravm, sm pa zamenov auspuh, odstranu giljotino (k je namest rave ventila), prešipnu CDI, naredu še eno lukno u gumo skoz kero zrak zajema, tko de do 170 - 180 se da pridt po moje sam z dalšim prenosom alpa s polini kitom

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 11k jo več kokr 160km/h ne spravm, sm pa zamenov auspuh, odstranu giljotino (k je namest rave ventila), prešipnu CDI, naredu še eno lukno u gumo skoz kero zrak zajema, tko de do 170 - 180 se da pridt po moje sam z dalšim prenosom alpa s polini kitom

Ja itak da gre 160 @11k RPM, zvrt jo do 12,5k pa bos vidu tistih dobrih 170 na števcu.

Kolk maš pa razmerje zobnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da gre 160 @11k RPM, zvrt jo do 12,5k pa bos vidu tistih dobrih 170 na števcu.

Kolk maš pa razmerje zobnikov?

zdrava pamet mi prav de morš pr rdečmu polu odnehat, tko de ne bi reskirov 12,5k de bi vidu 170km/h

razmerje mam pa original (2005 letnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrava pamet mi prav de morš pr rdečmu polu odnehat, tko de ne bi reskirov 12,5k de bi vidu 170km/h

razmerje mam pa original (2005 letnik)

Ne poslusaj zdrave pameti...poslusaj zeljo po 170km/h....pa btw moje je vec na rdecem polju kot pa pod njim pa se vedno gre tistih 172 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zdaj reesko,je tvoj frend kupu tisto aprilio rs 125 harado :?

ne jo ni :D aja uglavnm ..... vceri ko sm v kozini bil .... sm bil tud v sezani pa smo bli skupi s tem lastnikom od tele aprilie :) samo je bil on z avtom :D

zdrava pamet mi prav de morš pr rdečmu polu odnehat, tko de ne bi reskirov 12,5k de bi vidu 170km/h

razmerje mam pa original (2005 letnik)

:slap: ma n bo nc narobe ce mal vec gons v vecje obrate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrava pamet mi prav de morš pr rdečmu polu odnehat, tko de ne bi reskirov 12,5k de bi vidu 170km/h

razmerje mam pa original (2005 letnik)

Hmmm,, ja pustmo kaj je zdrava pamet, ker mislim, kdo ma 125ccm, pa jo ne goni do konca??? kolikor da pač da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm,, ja pustmo kaj je zdrava pamet, ker mislim, kdo ma 125ccm, pa jo ne goni do konca??? kolikor da pač da.

in poj crkne in so po večini spet italjani na slabmu glasu de sam crkavajo u brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!