Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zivjo, mam en vprašanje, v tanku za olje za mešanco delat mam trenutn castrol TTS, pa ga je še vč kot pov, in dons nisem nikjer dobil TTS-a pa sem kupil motul 600, a bi to kaj škodovalo motorju če bi imel v tanku za olje zamešan TTS in Motul 600 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da ni dobr. Sploh pa če ga futraš z ttsom ga tko futri še naprej. A 18ka bi pa pasala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo, mam en vprašanje, v tanku za olje za mešanco delat mam trenutn castrol TTS, pa ga je še vč kot pov, in dons nisem nikjer dobil TTS-a pa sem kupil motul 600, a bi to kaj škodovalo motorju če bi imel v tanku za olje zamešan TTS in Motul 600 ?

motul dolij takrat ko bo s ttsom že pri koncu torej malo po tem ko bo lučka začela svetit...naprej pa uporablaj enako olje skozi ker je tak najbolše po moje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se da dobit, jaz sem ga dal narediti enmu frendu in mi ga je naredu zaston sam je fora k ga ne morš dat gor k ni placa, ker je že pri originalnem tko na tesno narejeno tm pri nosilcu

mja :?

ma fak ... sm bil pa ze vesel ko lahko 19ko dobim ... :doze: a res ni vec nc placa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja aprilia je brez nalepk, pa me zanima kje se da dobit originalne nalepke za RS 125 pa kolk kj stanejo, predvsem me pa zanima od katerga druzga motorja original nalepke pašejo na aprilio rs 125 letnik 99 (katerkoli motor, sam d je močnejši, like R6, ducati 999 itd.)

hvala

pojt na stran www.spacelife.net pa povprašaj tonija, za kakšen denar ti jih naredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja :?

ma fak ... sm bil pa ze vesel ko lahko 19ko dobim ... :doze: a res ni vec nc placa ?

ne res ni loh pogledas par sravbov pa mas plastiko dol poj pa se uno zascito pa bos videl da je cist na ginau :D tud 18 mislim da ne bi sla gor za 19 vem da ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje imam kako dolgo vam zdrži liter olja meni celih 400km kaj to preveč pije

omg

daj peli serviserju naštelat pumpico za delat mešanco ker to je ful preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljno pumpo lahko u izi naštelaš kr sam, pravilna mešanica olja je približno: ko motor stoji pa ko nabiješ gas se mora mal iz izpuha pokadit, ko se voziš ta dim nikakor ne sme biti viden, da nebi kdo mislu da voziš raketo ;)

Men motor kuri povprečno to sezono 5,6l 100oktanca in 0,2 - 0,3L olja na 100km, tko d sm s porabo sedaj ko sem dal blokado ven zelo zadovoljen (prej je bla poraba bencina 8L+)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljno pumpo lahko u izi naštelaš kr sam, pravilna mešanica olja je približno: ko motor stoji pa ko nabiješ gas se mora mal iz izpuha pokadit, ko se voziš ta dim nikakor ne sme biti viden, da nebi kdo mislu da voziš raketo ;)

Men motor kuri povprečno to sezono 5,6l 100oktanca in 0,2 - 0,3L olja na 100km, tko d sm s porabo sedaj ko sem dal blokado ven zelo zadovoljen (prej je bla poraba bencina 8L+)

sam malo... ko je motor mrzl pa če se pelaš nesme bit vzadi viden dim?? ker ko mam motor mrzl mi kadi dokler se nea segreje malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je normalo, ne se bat :OK: ker pri mrzlem motorju izgorevanje ni popolno in zato kadi

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam malo... ko je motor mrzl pa če se pelaš nesme bit vzadi viden dim?? ker ko mam motor mrzl mi kadi dokler se nea segreje malo

NE MIŠLJEN JE SEGRETA MAŠINA!

Ko je mrzel, se naj kadi da sosedje kašlajo :D

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14litrov :eek: jst mam liter olja tud za kakih 700-800km to sm zdj na oko reku kljub temu da mam povečano mazanje. In sicer pumpa je bla prestavljena iz 6mm prvotno na 10mm. Kaj naj potem z zobniki nardim? Hočem da ma motor čim daljše prestavno razmerje ker je tak nasvet v knjižici od polinija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14litrov :eek: jst mam liter olja tud za kakih 700-800km to sm zdj na oko reku kljub temu da mam povečano mazanje. In sicer pumpa je bla prestavljena iz 6mm prvotno na 10mm. Kaj naj potem z zobniki nardim? Hočem da ma motor čim daljše prestavno razmerje ker je tak nasvet v knjižici od polinija.

Jaz mam tud liter olja za nekje 800 km...

Glede zobnikov,pa daj zadaj cim manjsiga ce hoces met daljse razmerje,ker spredaj tak ne bos spravo gor vec kot 17.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak mate vi na rskah nastavlen fergazer,iglo na kerem mestu mate,za kolk obratov mate obrnjen sravf za zrak in bencin,....ker se mi zdi da ko sem hoto dat 34ko gor da sem nekaj zj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14litrov :eek: jst mam liter olja tud za kakih 700-800km to sm zdj na oko reku kljub temu da mam povečano mazanje. In sicer pumpa je bla prestavljena iz 6mm prvotno na 10mm. Kaj naj potem z zobniki nardim? Hočem da ma motor čim daljše prestavno razmerje ker je tak nasvet v knjižici od polinija.

ja on je mel 34ko ....

ma dej shit ... a res ne gre vec ko 17 ... mooo .... pol je edina moznost zadn zobnik manjsi .... samo kej bos daju ne vem kok manjsiga al kej ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

mam en mogoče mal offtopic vprašanje sam nevem kje drugje bi ga lohk postavu. torej: po raznih internetnih oglasih mal gledam pa iščem rabljene rs125ke in se mi neki zlo čudn zdi: use so stare približn 6-7 let in majo sumliwo mal kilometrov (ponavad okol 15 km). men se to zdi zlo čudn ker se mi zdi de na leto nerdiš z motorjem precej več kot samo 2000km :blink: :blink: res pa je de je mal vrjetn de lih usi prodajalci vrtijo števce nazaj al pa kej podobnga...

LP foot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

mam en mogoče mal offtopic vprašanje sam nevem kje drugje bi ga lohk postavu. torej: po raznih internetnih oglasih mal gledam pa iščem rabljene rs125ke in se mi neki zlo čudn zdi: use so stare približn 6-7 let in majo sumliwo mal kilometrov (ponavad okol 15 km). men se to zdi zlo čudn ker se mi zdi de na leto nerdiš z motorjem precej več kot samo 2000km :blink: :blink: res pa je de je mal vrjetn de lih usi prodajalci vrtijo števce nazaj al pa kej podobnga...

LP foot

2 možnosti sta:

1.nazaj vrten števc(ni dobr :D )

2.realni kilometri a skoraj nemogoči...eni se pač skor nč ne vozjo...al pa zlo mal kilometrov nardijo...sej vidš če je motor lepo ohranjen pa če ma kej menan pa dobre gume pa use to..pa lepa zunanjost in privlačna cena pol itq uzem .)

če ne pa išči naprej...veliko sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotu sm povedat da je mela v 6letih narjenih 9k km :photo: :rolleyes: :whistle:

ja a to je mal?

jst sem jih mala v 5 letih 7500 km :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a to je mal?

jst sem jih mala v 5 letih 7500 km :closedeyes:

Ja s skuterjem al s 125ko?

Jest sm pa v pol leta naredu 10000km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!