Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zdaj pa ne tolk offtopic,ampak....se da na rs125 namontirat stabilizator krmila :?

Da se ga lahko na praktično vsak motor.

Zakaj ga pa rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ga lahko na praktično vsak motor.

Zakaj ga pa rabiš?

najbrz zarad lepsga izgleda ... :P :D mja no sej pol ga pa se jst dam .. :D bi pasal od mitota na rsko ? :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrz zarad lepsga izgleda ... :P :D mja no sej pol ga pa se jst dam .. :D bi pasal od mitota na rsko ? :D

Zarad lepsega izgleda ga neb dal,ker motor 100% neb lepse zgledal s stabilizatorjem...rabim ga zarad varnosti,ker mi je balanco ze preveckrat strestlo v ovinku!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vceraj ugotovil da stevec na rski ni tezko nazaj prevrtet rabis celih 15 min dela ce se zmes pir spijes,tako da na nobeni rski "tezko" da bojo realni km.

se se po motorju tud prebližn vid kuk je bil vožen!!!! :D

kuk je zalja za števec??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se se po motorju tud prebližn vid kuk je bil vožen!!!! :D

kuk je zalja za števec??????????

u aprilij u lj je 3800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poveste a se mi splača kupt ta novo RS125 (2006)? :?

A je mašna ista k pr tastarem modelu pa kok kej stane Polini kit, Gianelli auspuh, R.A.V.E. ventili in na kok kilometrou morš menat bat, pa kok je pol končna hitrost z usm tem? :?

Če ma kdo kšno Rs125 od letnika 2000 naprej pa da je sfrizirana za prodt nej pove!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poveste a se mi splača kupt ta novo RS125 (2006)? :?

A je mašna ista k pr tastarem modelu pa kok kej stane Polini kit, Gianelli auspuh, R.A.V.E. ventili in na kok kilometrou morš menat bat, pa kok je pol končna hitrost z usm tem? :?

Če ma kdo kšno Rs125 od letnika 2000 naprej pa da je sfrizirana za prodt nej pove!!! :worship:

rsmaniac ma

poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) al mu pa pm pošlji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi poveste a se mi splača kupt ta novo RS125 (2006)? :?

A je mašna ista k pr tastarem modelu pa kok kej stane Polini kit, Gianelli auspuh, R.A.V.E. ventili in na kok kilometrou morš menat bat, pa kok je pol končna hitrost z usm tem? :?

Če ma kdo kšno Rs125 od letnika 2000 naprej pa da je sfrizirana za prodt nej pove!!! :worship:

Evo link kjer, lahko prebereš čisto vse o tem motorju, samo malo časa si boš moral vzeti.

klik me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če si mi splača kupiti zaribano RS-ko in potem dam notri polini kit in vse drugo. Kakšna pa je cena novega polini kita 165 ? Kakšni so lahko maximalni stroški če je motor zariban (cilinder, bat - polini, .....)RAVE je rabljen nekje 30k, avspuh pa se verjetno splača odpret serijskega kakor kupiti Gianelija ?

PS - vem da je bilo že vse omenjeno, toda komu se da brati 240 strani.

Popravljeno . Popravil Dr. @nz3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača, nov cilinder, bat in sotale malenkosti so praktično đabe, vse pa lahko itak pošraufaš sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne bi šraufal sam ker nisem mehankar, je pa zato moj prijatelj in se potem na celotno ceno generalke doda še 10k za delo. Kaj pe če se zje*be ojnica ?

Pri tem mi je všeč, da bi bil motor praktično "nov" kar se tiče bata in tega, tako da ne bi imel težav, da bi mi že drugi dan rignla.

Popravljeno . Popravil Dr. @nz3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno si lahko izstružiš novo iz kakšnega dovolj trdega lesa, samo mora biti brez grč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnga lesa ? Ne me met za neumnga.

:lol1: ja to se boš mogu pa navadit veš..naš Grilzz je komedijant, pa rad novince zafrkava, no ne sam njih, tud ostale :OK:

ej Grilzz...kok maš ti opozorila ? me ful zanima..ti moraš met okol 50% že:D

drgač pa mislm d si rajš nabav rotax 122 (125ccm) al ka je že, ne pa polinija, k pol ful bol ojnica trpi, z rotaxom ti bo pa dlje delalo, pa mal manj moči ima

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če veš koliko stane kit rotax 122 ? Res da nisem mehankar, samo logika mi pravi, da če je več kubikov motor manj trpi ?

Popravljeno . Popravil Dr. @nz3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor trpi manj ker lahko voziš z nižjimi obrati, vendat zaradi večje moči prihaja na ojnico več obremenitve in vemo potem do česa.

Drugače če naročiš kit preko firme linde te pride 97.000sit. Kit mam jst na motorju, po eni strani je dobr po eni pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo !

sem novi lastnik aprilie rs 125 :OK: letnik 2002 in imam par vprašanj če mi lahko kdo pomaga.

koliko je v redu temperatura da se normalno peljem??

kolikšna je možnost da tista pumpa za olje crkne, ker ne bi še rad kot začetnik sam delal mešanice, drgač pa je najboljše olje motul 600 ?? Right??

še neki me zanima; kaj je tisti *gumb* na levi strani balance ob gumbu za dolge kratke luči??

hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo !

sem novi lastnik aprilie rs 125 :OK: letnik 2002 in imam par vprašanj če mi lahko kdo pomaga.

koliko je v redu temperatura da se normalno peljem??

kolikšna je možnost da tista pumpa za olje crkne, ker ne bi še rad kot začetnik sam delal mešanice, drgač pa je najboljše olje motul 600 ?? Right??

še neki me zanima; kaj je tisti *gumb* na levi strani balance ob gumbu za dolge kratke luči??

hvala za odgovore :)

ce mislis gumb je tist za dolge in kratke luci ... ce pa tak "drsnik" je pa tisto za zrak kokr je reku k0ci .... tist rabis kadar je motor mrzu ...

no normalna temparatura je tam nekje okol 70stopin ..... drgac pa je najbols olje motul 600 tko kot si rekel ja ... drgac pa ti predlagam da tocis tja v tisto pumpo ..... zmer ko pa tankas bencin doli neki olja se v rezervar in redno pregleduj ce ti kuri olje v temu namenjenem rezervarcku (pod sedezem)

:lol1: ja to se boš mogu pa navadit veš..naš Grilzz je komedijant, pa rad novince zafrkava, no ne sam njih, tud ostale :OK:

ej Grilzz...kok maš ti opozorila ? me ful zanima..ti moraš met okol 50% že:D

drgač pa mislm d si rajš nabav rotax 122 (125ccm) al ka je že, ne pa polinija, k pol ful bol ojnica trpi, z rotaxom ti bo pa dlje delalo, pa mal manj moči ima

res da malo bolj trpi ..... vendar je narejena za zelo velike obremenitve tko da ni panike ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis gumb je tist za dolge in kratke luci ... ce pa tak "drsnik" je pa tisto za zrak kokr je reku k0ci .... tist rabis kadar je motor mrzu ...

Kaj pa ce je mislo gumb(oz tipko) za poblendat komu,ko je za tistim za menjavat dolge/kratke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce je mislo gumb(oz tipko) za poblendat komu,ko je za tistim za menjavat dolge/kratke :?

ja lahko tud ... :? sicr pa kej take sploh sprasujs ..... pejd do motorja ... pali kontakt in sprobej .... te nima kej pojest ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kr to kar je K0ci reku !!! ej hvala vam ! :yea1:

drgač sm se pa furu mal po ulcah zato ker še nimam prometne, drgač motor pa gre in potegne *uibr* hudo :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!