Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

čist uizi ga je dol odšraufat sam mau se boš j... s tistim dolgim šraufom k je gor pasek pršraufan od zica.drgač pa zic gre s plastiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi pogled bi rekel, da je celo verjetno da res gre. Gor se da iz iste strani kot na RSki, dolžina bi mogoče tud bla, samo kaj bolj natačno nebi vedel...

Koliko pa je kaj cena tega?

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi še naredu da bi še rska mal bol šla

mal celinder pobrusu pa še mal večji bat not :?

Ti jst neke drugiga predlagam....nehaj nabijat v prazno!!!!!!!!!!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz,justaboy pa še kar nekaj bi se jih našlo.

aja pa če se splača kupit to moreš ti razčistit v svoji glavi. ne glej na to če imajo ostali moram pa še jaz. ampak glej na posledice ko te skipa

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz,justaboy pa še kar nekaj bi se jih našlo.

aja pa če se splača kupit to moreš ti razčistit v svoji glavi. ne glej na to če imajo ostali moram pa še jaz. ampak glej na posledice ko te skipa

imam IXS jakno s sčitniki, zato me zanima. mogoče je to dovolj?

koliko ste pa kaj dali in pa kera firma (saj je to za rs 125).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se vam zdi da negre na pravo stran.da je ta na sliki naret za na levo, na apriliji je pa glih drugač

:?

cak mal ... a nimas ti apriie doma ?! auspuh pr aprilia rs 50 je edn na desni strani ...... aprilia rs 125 ma auspuh na en auspuh na levi strani ..... aprilia rs 250 ma dva auspuha na desni strani ..... jasno zej :huh:

al pa si ti mal temo falil ker mas v profilu napisano honda nsr :?

za vse ki neki blodijo o auspuhu :P :

post-8344-1146307895_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak mal ... a nimas ti apriie doma ?! auspuh pr aprilia rs 50 je edn na desni strani ...... aprilia rs 125 ma auspuh na en auspuh na levi strani ..... aprilia rs 250 ma dva auspuha na desni strani ..... jasno zej :huh:

al pa si ti mal temo falil ker mas v profilu napisano honda nsr :?

za vse ki neki blodijo o auspuhu :P :

BaHa, to je tvoja aprilia z JL-jem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BaHa, to je tvoja aprilia z JL-jem?

ne ne :( :P ...... ej zej iscem po netu kje bi tele izpuhe prodajal kr sm ze jih enkrat gledu .. sam ce pravste da majo dore performance ... tko k jollymoto je pa hard .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :( :P ...... ej zej iscem po netu kje bi tele izpuhe prodajal kr sm ze jih enkrat gledu .. sam ce pravste da majo dore performance ... tko k jollymoto je pa hard .. :)

potem misliš, da se splača kupiti

vsaj pošteno izgledajo, če že nič drugega

naj en kupi in poroča kako in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem misliš, da se splača kupiti

vsaj pošteno izgledajo, če že nič drugega

naj en kupi in poroča kako in kaj

ja lej ... ce majo res tak performance kokr jolly pol itk :OK: dobil celo neko uradno stran: http://www.jl-jimlomas.com ki pa trenutno ne dela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam IXS jakno s sčitniki, zato me zanima. mogoče je to dovolj?

koliko ste pa kaj dali in pa kera firma (saj je to za rs 125).

Kombinezon mas zaradi svoje osebne varnosti,tako kot celado,rokavice,skornje,....

Sej za kake kratke fure je jakna cist dovolj,ce pa se bos kam dlje vozo pa samo v jakni in kavbojkah ti ne bo najbolj prijetno....je pa kombinezon v vsakem primeru boljsi kot jakna,....sej ce pa nimas financ za kombinezon pa je dobro tudi jakna plus seveda motoristicne hlace,sam sem najprej si hoto samo hlace se dokupit,vendar sem potem kupo rajsi kombinezon(oz dobil sem ga :P )

Cena je odvisna od modela,ohranjenosti,znamke,firma pa pac kero kupis,ni neke vlke razlike samo Dainese vseeno rula :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!