Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

cak mal ... a nimas ti apriie doma ?! auspuh pr aprilia rs 50 je edn na desni strani ...... aprilia rs 125 ma auspuh na en auspuh na levi strani ..... aprilia rs 250 ma dva auspuha na desni strani ..... jasno zej :huh:

al pa si ti mal temo falil ker mas v profilu napisano honda nsr :?

za vse ki neki blodijo o auspuhu :P :

To je še slabše kot original, kot sa bi dal dve cevke od vode za po bajti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

@Matex_46

nimam enodelnega kombinezona, mam dvodelnega, pa škornje, pa rokavice pa hrbteničnik. Ja, in vozim se z rs 125. Za v šolo samo jakna, rokavice, hrbteničnik, pa čelada seveda, če pa kamorkoli drugam, pa skoraj vedno v popolni bojni opremi. cena? varnost nima cene.. za vse ostalo je tu mastercard .) :P

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

@Matex_46

nimam enodelnega kombinezona, mam dvodelnega, pa škornje, pa rokavice pa hrbteničnik. Ja, in vozim se z rs 125. Za v šolo samo jakna, rokavice, hrbteničnik, pa čelada seveda, če pa kamorkoli drugam, pa skoraj vedno v popolni bojni opremi. cena? varnost nima cene.. za vse ostalo je tu mastercard .) :P

Cya B)

DANKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je še slabše kot original, kot sa bi dal dve cevke od vode za po bajti...

mhm ej ne wem ..... en v tej temi je prbil da ma take performance kokr jolly moto ..... :D ka pol ? se da dobit kje kake podatke o tem auspuhu ?? ......

aja in ka pol glede auspuha da bi npr dal zasvasat gor na tak nacin kokr je ta auspuh .... pomoje na glasu bi ful prdobu samo pa a bi se kej poslabsal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene....za GB

- Jim Lomas Mild Steel & Stainless Can: £199.95

- Jim Lomas Mild Steel & Carbon Fibre Can: £224.95

- Jim Lomas Twin Exit Mild Steel & Carbon Fibre Can: £224.95

- Jim Lomas Stainless Steel and Stainless Steel Can: £234.95

- Jim Lomas Stainless Steel and Carbon Fibre Can: £259.95

- Jim Lomas Twin Exit Stainless Steel and Carbon Fibre Can: £289.95

ebay

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...AMESE%3AIT&rd=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ej ne wem ..... en v tej temi je prbil da ma take performance kokr jolly moto ..... :D ka pol ? se da dobit kje kake podatke o tem auspuhu ?? ......

aja in ka pol glede auspuha da bi npr dal zasvasat gor na tak nacin kokr je ta auspuh .... pomoje na glasu bi ful prdobu samo pa a bi se kej poslabsal ?

Izgled je gnil

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi :OK:

a kdo ve kwa je to k ti motor crkne po ksnmu kilometru poj pa neki casa ne vzge cez neki casa pa spet uzge. A je to loh zarad nepravilno nastavlenga fergija, zto k je tko kokr da bi mu benza zmankal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi :OK:

a kdo ve kwa je to k ti motor crkne po ksnmu kilometru poj pa neki casa ne vzge cez neki casa pa spet uzge. A je to loh zarad nepravilno nastavlenga fergija, zto k je tko kokr da bi mu benza zmankal

mogoče je CDI enota crknla, mogoče se je kkšn kabl precvikal oz. snel iz CDI al je pa svečka zanič. Zamenji svečko, pa če bo isto delal, preglej kable... če bo pa pol še vedno isto, ti je šla pa CDI enota .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja tnx

a mejbi ve kdo kolk je CDI enota?

pomoje da je cena okol 25k. Sam upej da je samo svečka zanič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje da je cena okol 25k. Sam upej da je samo svečka zanič :D

ja sj upam zto k toj se zj dons dogaja k sm se pelou k mam novo gumo

prej je cist navadn delou sam zj sploh nevem kwa bi blo k se pelem prblizn 1km poj pa kokr da bi ga ugasnu kr enkat ugasne... poj pa dam čok pa spet neki časa verglam poj pa užge pa kuj mi nabije obrate tm do ene 4k pa tm stantgas drzi poj pa ce dam mau gasa ga kuj zamori pa crkne poj pa spet przgem pa spelem pa spet dobr dela :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj upam zto k toj se zj dons dogaja k sm se pelou k mam novo gumo

prej je cist navadn delou sam zj sploh nevem kwa bi blo k se pelem prblizn 1km poj pa kokr da bi ga ugasnu kr enkat ugasne... poj pa dam čok pa spet neki časa verglam poj pa užge pa kuj mi nabije obrate tm do ene 4k pa tm stantgas drzi poj pa ce dam mau gasa ga kuj zamori pa crkne poj pa spet przgem pa spelem pa spet dobr dela :wacko:

eh dej ... :D to sm se tud jst spraseval ko sm motor dobil .... na koncu sm pa ugotovil da mam ze mal prevec casa na rezervi :D in kadar se mal nagnes al pa kej zatrese gre bencin na drugo satran in ne stece po cevki kr ga je tok mal notr .... :D in pol crkne ... :D

ne vem no ... preveri mal bencin :D prej ko bos kej sraufal ... kr sm se tud jst ze ustrasu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh dej ... :D to sm se tud jst spraseval ko sm motor dobil .... na koncu sm pa ugotovil da mam ze mal prevec casa na rezervi :D in kadar se mal nagnes al pa kej zatrese gre bencin na drugo satran in ne stece po cevki kr ga je tok mal notr .... :D in pol crkne ... :D

ne vem no ... preveri mal bencin :D prej ko bos kej sraufal ... kr sm se tud jst ze ustrasu ....

ja sm vceraj poj ugotovil:D... sam jes nism mu na rezervi ampak na on in poj sm dau na rezervo je normaln delal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm vceraj poj ugotovil:D... sam jes nism mu na rezervi ampak na on in poj sm dau na rezervo je normaln delal :OK:

sam da zdej dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm vceraj poj ugotovil:D... sam jes nism mu na rezervi ampak na on in poj sm dau na rezervo je normaln delal :OK:

no vidis :D na napakah se ucimo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk bi bla vredna tale aprilia:

2001

13.000km

pri 9000km generalka (menjan manjši kos v menjalniku mož ki mi ga je prodal je pol menju še bat ka je že vse razdru, nč ribnjen)

slabše ohranjene bočne plastike (paden na bok)

2 lastnik

ciklistika nč zjebana, motor teče super

mal informativno ker prodajam...slike so stare mesec dni, sm menju segerin u menjalniku in zobnik ki je bil načet ter zobnik črpalke

prej sm mal falu temo, sory

post-8299-1146684299_thumb.jpg

post-8299-1146684612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na svojem mestu takega motorja sploh kupo nebi :BUA: prvo km po vsej verjetnosti niso realni...noben "butl" se ni so pr 9000 km delat generalne,...po vsej verjetnosti tudi ni bil samo paden na bok,saj je cel motor strihan,....

Pa ko sem kupoval rsko sem videl ta oglas na netu...cena je bla okol 400k se mi zdi jaz za njega v takem stanju neb dal niti 300k! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor on prodaja (Takkyu) In mislm da če je zamenjal tisto v menjalniku ni blo lepo menjavano in nevem kaj. Pr 9000 se motor za prou ulavfa...

Ti prodajajaj brez napisa zraven: Generalka pr 9000km, pa menjava tistega zobnika NI generalna, generalna je ko menjaš pol mašine, ker tist k bo to vidu bo reku da je bil motor pojeban in da je blo z njim slabo ravnano

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor on prodaja (Takkyu) In mislm da če je zamenjal tisto v menjalniku ni blo lepo menjavano in nevem kaj. Pr 9000 se motor za prou ulavfa...

Ti prodajajaj brez napisa zraven: Generalka pr 9000km, pa menjava tistega zobnika NI generalna, generalna je ko menjaš pol mašine, ker tist k bo to vidu bo reku da je bil motor pojeban in da je blo z njim slabo ravnano

se strinjam s tabo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem da ob prodaja :P sam jst na njegovem mestu sploh neb so kupit takiga motorja,ker on ga ocitno je kupo :P pa kolk se men zdi ga nima dolgo,ker se je prodajal lani nek jeseni,pa pol ga ni blo vec gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že tolk govoriš poglej še enkrat..piše da ma 13.000km tko da je bla generalka 4000km nazaj in ja vem kaj je generalka...mislm in sm napisu da sm manj kot mesc nazaj menjavu zobnik,in kaj bi v mescu dni naredu u slabem vremenu 4000km???kaj naj grem u libijo al kaj???

tist ki mi je prodaju nevem zakaj j menju bat, mogoč ker je motor fajn gonu pa je mislu da je pametno...eni majo to bol za rekreativno vožnjo=)

za motor nism daw kake grozne pare in videt je da so bočne plastike res slabše napisal kar sem povedal tud :devil: sam, pogrnu sem mal prewč sm mislu da znam k pa ne

kar se tiče motor slika ki je prilepljena je pred menjavo zobnika, in je vse kar je slabo blo menjano...zakaj bi odpiru motor zaa menjat sam en zobnik in če je drugo slabo pustil isto.

na motor sem dnar uložu in je vse ok znjim sam plastike šezmer ne štimajo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!