Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Potem daj pa samo še kakšno nalepko gor ali pa daj kakšnemu ličarju, da ti malo pokita in ga boš veliko lažje prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že tolk govoriš poglej še enkrat..piše da ma 13.000km tko da je bla generalka 4000km nazaj in ja vem kaj je generalka...mislm in sm napisu da sm manj kot mesc nazaj menjavu zobnik,in kaj bi v mescu dni naredu u slabem vremenu 4000km???kaj naj grem u libijo al kaj???

tist ki mi je prodaju nevem zakaj j menju bat, mogoč ker je motor fajn gonu pa je mislu da je pametno...eni majo to bol za rekreativno vožnjo=)

za motor nism daw kake grozne pare in videt je da so bočne plastike res slabše napisal kar sem povedal tud :devil: sam, pogrnu sem mal prewč sm mislu da znam k pa ne

kar se tiče motor slika ki je prilepljena je pred menjavo zobnika, in je vse kar je slabo blo menjano...zakaj bi odpiru motor zaa menjat sam en zobnik in če je drugo slabo pustil isto.

na motor sem dnar uložu in je vse ok znjim sam plastike šezmer ne štimajo :devil:

Ni nč to važn, važn je le to da je bla mašina odperana, pa da ne veš kaj je delu prejšnji lastnik, pa to pa ono, meni bi blo preveč sumljivo in nebi kupu. Ti pa lohk to zamolčiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric burek brez veze da se obadaš s tem :D

on že ve kak motor ma,če ma prevlko ceno ga tak nebo prodal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte vi men neki povedat;

kolko kil ma dejansko aprilia rs 2000-2004 letnik???

ker men v prometni piše 139

v katalogu piše 115.....tko da res nč več ne vem :? :? :?

tanova naj bi imela (suho) težo cca.125 kg????

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšne vrste vijak in podložke rabim za pritrdit ročko za prestavlat na ogrodje motorja, ker je včeraj men nek na cesti enostavno odpadlo in pol sm dav gor samo navaden vijak in matico, vendar mi je ta po približno 20 km spet odpadel, ker nisem imel do konca zategnjenega vijaka (če sem ga preveč zategnil nisem mogel prestavljati) a mi lahko prosim en napiše kaj vse more biti tam, ozr. še lepše bi bilo, če bi lahko en slikov un vijak in vse podložke, ki morjo bit, pa če lohk še napiše kje morjo bit podložke.

Aja, pa še to, kje se pogleda nivo olja v mašini!

Hvala

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšne vrste vijak in podložke rabim za pritrdit ročko za prestavlat na ogrodje motorja, ker je včeraj men nek na cesti enostavno odpadlo in pol sm dav gor samo navaden vijak in matico, vendar mi je ta po približno 20 km spet odpadel, ker nisem imel do konca zategnjenega vijaka (če sem ga preveč zategnil nisem mogel prestavljati) a mi lahko prosim en napiše kaj vse more biti tam, ozr. še lepše bi bilo, če bi lahko en slikov un vijak in vse podložke, ki morjo bit, pa če lohk še napiše kje morjo bit podložke.

Aja, pa še to, kje se pogleda nivo olja v mašini!

Hvala

aprilia je RS 125 letnik 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še to, kje se pogleda nivo olja v mašini!

olje za mešanico imaš pod zicem! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem olje v menjalniku, sam sem že našel prejle in pomoie ga je dovolj, ker ko sem odvil un vijak prbližn na sredin menjalnika je začel mal vn curljat

še skoz me pa zanima za un vijak tam pr ročki za prestavlat

za olje za mešanco pa vem kje je :D ga je blo že kr nekajkrat treba po 1l dolit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem olje v menjalniku, sam sem že našel prejle in pomoie ga je dovolj, ker ko sem odvil un vijak prbližn na sredin menjalnika je začel mal vn curljat

še skoz me pa zanima za un vijak tam pr ročki za prestavlat

za olje za mešanco pa vem kje je :D ga je blo že kr nekajkrat treba po 1l dolit :D

1liter dolit? Ja kaj pa ti delaš z motorjem?

Če ti pušča pol že neki ne štima, na suho pa se tudi nikakor ni dobro vozit... ko menjuješ olje menjaj vse. Kupi Motul Transoil in poglej na kolko kilometrov je predvidena menjava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1liter dolit? Ja kaj pa ti delaš z motorjem?

Če ti pušča pol že neki ne štima, na suho pa se tudi nikakor ni dobro vozit... ko menjuješ olje menjaj vse. Kupi Motul Transoil in poglej na kolko kilometrov je predvidena menjava...

ma folk a ne ločte mašinskga olja pa olja za mešanco :D 1l olja za mešanco sm mogu že večrat dolit ne pa mašinskega, tega nism še nič, ker sm dons vidu da ga je dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1liter dolit? Ja kaj pa ti delaš z motorjem?

Če ti pušča pol že neki ne štima, na suho pa se tudi nikakor ni dobro vozit... ko menjuješ olje menjaj vse. Kupi Motul Transoil in poglej na kolko kilometrov je predvidena menjava...

ej burek...on je mislu za mešanco tko k je sam še 1x napisu...

pr men pa če motor ful segrejem(posledica na visokih obratih) mi kr mal olja vn vrže....ampak to res ful mal...sam če pa pogledam kok olja je v mašini ga je pa zmer čez maximum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, se posipam s pepelom ker nisem prebral pravilno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se ti ni treba no... :P

ne sam ti vem da veš kaj je to oz da ločiš ta dva olja..ker eni tega ne ločjo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric burek brez veze da se obadaš s tem :D

on že ve kak motor ma,če ma prevlko ceno ga tak nebo prodal .)

Ja sej zato pa so na Avto.netu oglasi po eno leto gor in še čez, ker bi vsak rad dobil za zgonen motor nevem kakšne denarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če ve kdo od vs kje je v Ljubljani al pa okolici kšna štacuna kjer prodajajo Polini kit, pa kok to stane in kok kojnov doda, k nevem a se mi bl splača kupt Gianellija pa RAVE ventile al pa Polini kit? :?

Pa še to, zdej sm kupu RS125 (l.2002) pa me zanima če je to normaln da pod 5k obratov sploh ne morš štartat da ti motor nebi crknu? :?

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima če ve kdo od vs kje je v okolici Ljubljane kšna štacuna kjer prodajajo Polini kit, pa kok to stane in kok kojnov doda, k nevem a se mi bl splača kupt Gianellija pa RAVE ventile al pa Polini kit? :?

Pa še to, zdej sm kupu RS125 (l.2002) pa me zanima če je to normaln da pod 5k obratov sploh ne morš štartat da ti motor nebi crknu? :?

To je pr vseh 2T mašinah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

povejte mi zakaj men aprilija tak fejst žere(tank mam za okol 140 km)al je to normaln,pa ni nič kaj prerihtan,ker leti sam 150-160 km/h (recimo ko mal za mitote berem da majo tank za 200km)

:? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

povejte mi zakaj men aprilija tak fejst žere(tank mam za okol 140 km)al je to normaln,pa ni nič kaj prerihtan,ker leti sam 150-160 km/h (recimo ko mal za mitote berem da majo tank za 200km)

:? :? :? :?

a ga šparaš z obrati al se na pune furaš(skozi ful blizu rdečega al pa v drečem območju)

če je to to pol probaj vozit z mal majnšimi obrati pa bol hitro šaltaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta poraba je skoz skor povn gas,če počas pa da ni pod obratim pa cuka zaradi blokade .)

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte vi men neki povedat;

kolko kil ma dejansko aprilia rs 2000-2004 letnik???

ker men v prometni piše 139

v katalogu piše 115.....tko da res nč več ne vem :? :? :?

tanova naj bi imela (suho) težo cca.125 kg????

sam men pa ni noben na vprašanje odgovoru??? :angry: :angry: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam men pa ni noben na vprašanje odgovoru??? :angry: :angry: :glare:

Dej jo na vago bos najbolj ziher vedo kolk kil ma :D V prometni pa vsem pise 139

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej jo na vago bos najbolj ziher vedo kolk kil ma :D V prometni pa vsem pise 139

ja zakva pa pol v katalogu buče prodajajo????? :angry2: :angry2: mamu jim je***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja aprilia ma 139kg in nič več in nič manj. Če bi jih imela 115kg bi bla lahka kokr kakšen skuter. LP

Glede polinija se ti ga ne splača kupt! Če bi rad menju bat na 3.000km pol si ga kup drugač pa ne. Polini kit ima 37KM + 2KM doda gianelli. Motor se z polinijem neprestano kvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Pa še to, zdej sm kupu RS125 (l.2002) pa me zanima če je to normaln da pod 5k obratov sploh ne morš štartat da ti motor nebi crknu? :?

ne, toj sam ce nimas RAVE ventila...jest ponavad startam z 3k

pozdravljeni

povejte mi zakaj men aprilija tak fejst žere(tank mam za okol 140 km)al je to normaln,pa ni nič kaj prerihtan,ker leti sam 150-160 km/h (recimo ko mal za mitote berem da majo tank za 200km)

:? :? :? :?

al mas bat za zamenjat, al pa celotno generalko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!