Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

tadej kaj si zdej ugotovu da je blo z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela še sam nevem kaj je blo narobe točn. V pondelk me serviser pokliče, oz. morm jst njea :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tudi tam nekje prvi strani kataloga piše da so možne napake, pa teža 115kg je najbrž suha teža.

a pol v prometni piše mokra teža???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tudi tam nekje prvi strani kataloga piše da so možne napake, pa teža 115kg je najbrž suha teža.

tekočin ni tolk v motorju da bi bla taka razlika...vrjetno napaka v katalogu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, toj sam ce nimas RAVE ventila...jest ponavad startam z 3k

al mas bat za zamenjat, al pa celotno generalko

js tud štartam z 3-4k

a če je bat hin pol bol pije :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud štartam z 3-4k

a če je bat hin pol bol pije :? :?

ja, ful

ok lohk mas pa fergi raztelan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ful

ok lohk mas pa fergi raztelan

oh hvala,ker js pa tak morem bat menjat cez 1000km,fergi bom pa probu se mal sam pošpilat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede polinija se ti ga ne splača kupt! Če bi rad menju bat na 3.000km pol si ga kup drugač pa ne. Polini kit ima 37KM + 2KM doda gianelli. Motor se z polinijem neprestano kvari.

Hvala!

A si ti prodaju kšn mesc nazaj RS125, k sm klicu pa je bla že prodana (pisal je da maš not polini kit, kje si ga kupu?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mam jo ja kupu sm jo eno leto nazaj od enga iz kranja. Se opravičujem če me je kdo klicu k sm mu mogu rečt da je že prodana razlo pa je biu da pol nism hotu prodat motorja oglasa pa nism mogu uzet dol. Zakj sprašuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja ker sej mam še vedno željo met 4-takt. Sej bo v kratkem.

Ne bos ti zdaj nek 18 ze?Se ti sploh splaca menjat zdaj teh par mescov?

Jst se cudim kak ste vsi keri ste ze prestali 125 fazo da ste zdrzali,ker jst mam zdaj 8 mescov motor pa ga mam prek glave,dok nism mel izpita je blo vse vredi,zdaj ko pa mam izpit pa se zbiram dnar za drugo leto za K4 GSX750R :D :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je pametnega do 25KW? Jst sm se že pravilno odloču.

Marsikaj se najde pametnega do 25kW,od er5,ki je kr fajni motor,do 600ke in naprej do 1000ke :OK:

Kaj ti bos zdaj kupo 125ko 4taktno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svoj okus..pa ne o tem pisat v tej temi ker ma tadej aprilio..msn al pa 125-ke javite se .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ti bo začela aprilija crkovat boš spremenil svoje mnenje verjem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr je reku da kej tazga mi pa ne kup ker se morm še marsikej naučit na motorju. In to ma edino prov ker sami veste kok smo zdele še neumni kar se tiče vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mam jo ja kupu sm jo eno leto nazaj od enga iz kranja. Se opravičujem če me je kdo klicu k sm mu mogu rečt da je že prodana razlo pa je biu da pol nism hotu prodat motorja oglasa pa nism mogu uzet dol. Zakj sprašuješ?

Zato k je biu tvoj motor eden izmed redkih k je biu dobr ohranjen, pa še Polinija je meu! :OK: Kok ti pa gre končna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je drugač k nov. Am končna je po števcu 180km/h. Sam tuki so bl pospeški pomembni, ker sej veš da rse ne grejo več kokr tistih 175km/h realnih. Sej zdj bom kmal prodaju motor k me je čist honda varadero zastrupila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je drugač k nov. Am končna je po števcu 180km/h. Sam tuki so bl pospeški pomembni, ker sej veš da rse ne grejo več kokr tistih 175km/h realnih. Sej zdj bom kmal prodaju motor k me je čist honda varadero zastrupila :)

Ja škoda da je nis kšne 2 tedna nazaj prodaju, k zdej sm že eno drugo kupu! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja škoda da je nis kšne 2 tedna nazaj prodaju, k zdej sm že eno drugo kupu! :doze:

dej kšno sliko pokaž...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!