Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

dej kšno sliko pokaž...

Evo jo! :OK: (kupu sm jo prejšn petek, je pa l.2002, pa ma sam 1300km)

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr je reku da kej tazga mi pa ne kup ker se morm še marsikej naučit na motorju. In to ma edino prov ker sami veste kok smo zdele še neumni kar se tiče vožnje.

Hmmm, pomoje je varneje met 600ccm motor ki je naknadno zablokiran na 25KW sej ma bolše zavore, pša boljše gume... Že zarad tega, pa mal bolje je narejen pa masivnejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja burek...pa težji je...pa je tok večja sila na ovinku...tega nč ne upoštevaš??

so prednosti in slabosti...enmu to odgovarja drugmu pa drugo...

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jo! :OK: (kupu sm jo prejšn petek, je pa l.2002, pa ma sam 1300km)

Po sliki zgleda lepo ohranjena :OK: vendar si ziher da ima 4 leta star motor samo 1300 prevozenih km :?

jst sem augusta kupo motor,pa je zdaj maj,zmes je bla zima,pa se izpit sem komaj aprila naredo pa sem naredo v tem cajtu 4000+km!Zdaj si pa zracunaj 4 leta pa samo 1300km-tezko verjetno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zelo neverjetno .)

jst sm naredu v dobrem tednu 1000km...pa nimam izpita .)

tko da to ni možno...to pomen da se je v 4ih letih samo vsako 16to nedelo pelu...to je 3x letno...12x se je pol pelu....1200/12=100km...

kr dobr izračun ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nč to važn, važn je le to da je bla mašina odperana, pa da ne veš kaj je delu prejšnji lastnik, pa to pa ono, meni bi blo preveč sumljivo in nebi kupu. Ti pa lohk to zamolčiš...

prejsnega lastnika takkyu pozna ... n wem zkej bi mu kaj zamolcal .... :blink:

dejte vi men neki povedat;

kolko kil ma dejansko aprilia rs 2000-2004 letnik???

ker men v prometni piše 139

v katalogu piše 115.....tko da res nč več ne vem :? :? :?

tanova naj bi imela (suho) težo cca.125 kg????

ja zarad tega se pa res ni treba sekirat ... .) men v prometnem tud psie 139kg pa pomoje ne sam nama dvema ... :D

pozdravljeni

povejte mi zakaj men aprilija tak fejst žere(tank mam za okol 140 km)al je to normaln,pa ni nič kaj prerihtan,ker leti sam 150-160 km/h (recimo ko mal za mitote berem da majo tank za 200km)

:? :? :? :?

hah ... jst mam 6l za 110km :OK: tank pa 14 drzi :D samo tko al tko moram menjat vecjo dizo .... :D tko da bo mal vec pilo .... .)

Evo jo! :OK: (kupu sm jo prejšn petek, je pa l.2002, pa ma sam 1300km)

sicer lepo ohranjena :OK: ampak vseeno tudi jst dvomim v realnost km .... :doze:

no zej pa da se jst neki prasam ....... kko nej montiram zadn blatnik ???!?! :? :? :? a mi lahko kdo slika al pa saj prblizno opise .... ker kadar sm kupu motor ga ni blo na motorju ... zej pa sm se odlocu ga dat gor kr ce gresh samo cez malo vode mas tkoj cel motor osvinjan ..... tko da bi res prosu ce mi lahko kdo opise al celo slika .... hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

no zej pa da se jst neki prasam ....... kko nej montiram zadn blatnik ???!?! :? :? :? a mi lahko kdo slika al pa saj prblizno opise .... ker kadar sm kupu motor ga ni blo na motorju ... zej pa sm se odlocu ga dat gor kr ce gresh samo cez malo vode mas tkoj cel motor osvinjan ..... tko da bi res prosu ce mi lahko kdo opise al celo slika .... hvala :)

Sej je pa cist enostvno...kaj mas cel blatnik dol vzet al mas odrezanga?Sam ti mislis blatnik ko je nad kolo al tist ko je tablca pol gor?

Ker tistga ko je tablca gor drzijo 3je sravfi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je pa cist enostvno...kaj mas cel blatnik dol vzet al mas odrezanga?Sam ti mislis blatnik ko je nad kolo al tist ko je tablca pol gor?

Ker tistga ko je tablca gor drzijo 3je sravfi!

ne ne .. :D tisto vem se .... uni blatnik nad zadno gumo........ nikjer ni nobenga vijaka ... al pa kej ??? a je treba kam zataknit .... kako ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jo! :OK: (kupu sm jo prejšn petek, je pa l.2002, pa ma sam 1300km)

ha mam isto!! sam jst mam 4500km

a je to bila una k je pisal da jo je meu tip samo za pot šola-dom,pa da je sam 1x fuknu pri 5km/h na spolzki podlagi????

A si jo kupu od enga iz Murske Sobote?

haha ta je moj 4170 prevoženih, drgač je biu tip doma naprej od lendave ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ta je moj 4170 prevoženih, drgač je biu tip doma naprej od lendave ;)

Kok si dal, jaz sem se z njim pogajal za ceno, pa ni hotel spustit, pol sm se pa vdal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sliki zgleda lepo ohranjena :OK: vendar si ziher da ima 4 leta star motor samo 1300 prevozenih km :?

jst sem augusta kupo motor,pa je zdaj maj,zmes je bla zima,pa se izpit sem komaj aprila naredo pa sem naredo v tem cajtu 4000+km!Zdaj si pa zracunaj 4 leta pa samo 1300km-tezko verjetno :?

100% jih ma sam 1300, zato k je biu motor skoz zaprt (ta lastnik ga je meu skoz u garaž-v luči je bla not PAJČEVINA, pa tud pr filtru je bla)! Baje se je vozu sm do šole pa nazaj! Je kt nov sam ma pa na boku prasko, pa sm šou uprašat kok stane ta nalepka pa je 25k :eek: :eek: !!!

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si dal, jaz sem se z njim pogajal za ceno, pa ni hotel spustit, pol sm se pa vdal .)

jaja; ne vem če si se po telefonu pogovarjal ti seveda ni spustil; sej je govoru da so ga vsi po telefonu spraševal če spusti ceno, pa da je vsem reku da ne!! .) sam k smo se jst pa fotr & mt prfural z enim kombijem iz lj, je pa vseeno mal spustu, (čeprov je baje skos govoru da ga pod 700 .000 ne da, da je že to ful nizka cena)

,no vseen ni velik spustu ampak za 675.000 smo se pa zmenil, pa še za prepis je vse on zrihtu!!! B)

100% jih ma sam 1300, zato k je biu motor skoz zaprt (ta lastnik ga je meu skoz u garaž-v luči je bla not PAJČEVINA, pa tud pr filtru je bla)! Baje se je vozu sm do šole pa nazaj! Je kt nov sam ma pa na boku prasko, pa sm šou uprašat kok stane ta nalepka pa je 25k :eek: :eek: !!!

kok si pol ti dau za motor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jo kupu od enga iz Murske Sobote?

Kupu sm jo u Mariboru, meu jo je pa ta lastnik k je ustanovu to temo=moto freak!

ha mam isto!! sam jst mam 4500km

a je to bila una k je pisal da jo je meu tip samo za pot šola-dom,pa da je sam 1x fuknu pri 5km/h na spolzki podlagi????

Ja, to je ta smo jo pa iz 800k na 710k zglihal, kar se pa tiče mašine je pa res k nova (tud krivina od auspuha k je pr skor ush zarjevela,kle je kt nova)

PA še to, zdej sm gledu šprtn filtr od malossija za 5k, a se mi ga splača uzet al ne? K zdej ne vem če bom kej prdobu na glasu pa na moči? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl k boš pustu original bl bo delal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste za koga k dela nalepke k ta moja je popraskana, pa če bi se dal tako narest? :?

Hvala :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... (tud krivina od auspuha k je pr skor ush zarjevela,kle je kt nova)

PA še to, zdej sm gledu šprtn filtr od malossija za 5k, a se mi ga splača uzet al ne? K zdej ne vem če bom kej prdobu na glasu pa na moči? ..........

ok wtf pr tok starem (takem) motorju ne more glih bit zarjavela (pr men se šajna da se bl nebi mogla)

razn če si gledu bl stare motorje

drgač pa glede filtra, na moči novš velik pridobu ; edin kar boš dubu je bl hud zvok pa večjo porabo na 100km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... (tud krivina od auspuha k je pr skor ush zarjevela,kle je kt nova)

PA še to, zdej sm gledu šprtn filtr od malossija za 5k, a se mi ga splača uzet al ne? K zdej ne vem če bom kej prdobu na glasu pa na moči? ..........

ok wtf pr tok starem (takem) motorju ne more glih bit zarjavela (pr men se šajna da se bl nebi mogla)

razn če si gledu bl stare motorje

drgač pa glede filtra, na moči novš velik pridobu ; edin kar boš dubu je bl hud zvok pa večjo porabo na 100km ;)

s filtrom ne pridobis nic na moci,razn na glasu,pa se to samo na nizkih obratoh,ker na visokih se nic vec ne slisi filtra....poraba pa je mogoc za 0,5dcl do 1dcl vecja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja burek...pa težji je...pa je tok večja sila na ovinku...tega nč ne upoštevaš??

so prednosti in slabosti...enmu to odgovarja drugmu pa drugo...

:?

A si kdaj pelu kej večjega od Mitota ali 125ke? Ker tega suzukija se lepše pelje od NSR, tko da to nima skor nobene vloge, pač ma tistih 60kg več, sej se vozš sej jih ne nosš

Sicr pa tiste tvoje sile prou nč ne občutš če vozš tank alpa bicikl, odvisna je sam od hitrosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste za koga k dela nalepke k ta moja je popraskana, pa če bi se dal tako narest? :?

Hvala :OK: :worship:

jp... kot sem že velikokrat napisala... spacelife.net vpraši tonija za kolk ti jo naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem da sm že vozu...tanovo r6 :P

moj stric jo ma :D

glejte to... http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=80503

motor je lep, cuvan malo in samo ob lepem vremenu vozen ...

hehe...lep čuvan malo...aja ups vejca je preveč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah ... jst mam 6l za 110km :OK: tank pa 14 drzi :D samo tko al tko moram menjat vecjo dizo .... :D tko da bo mal vec pilo .... .)

ka pa pol misliš da je pr men da tak pije,pomagajte :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergazer maš razštelan tko k jst...nastav pa bo lepš tekl use skupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste za koga k dela nalepke k ta moja je popraskana, pa če bi se dal tako narest? :?

Hvala :OK: :worship:

jst bi na tvojem mestu raj z kšnimi laki,spreji itd. to pobarvu, pa pol k se boš še ti mal drsu dej novo nalepko narest, ker bo šlo preveč denarja za novo! ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka to morem razdret fergija al se lahk kr tak mal pošpilam :?

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!