Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

:worship:

za kit pa jančija upraš :P (sexy ime ane?? :P )

njemu ni lih preveč kul polini...vsaj men se tko zdi :BUA:

A mi please poveš njegov nik, pa pomožnosti mail, drgač pa hvala :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm janči ampak to me je risko tko krstu drugač sm ti pa že napisu če te pa še kej zanima pa povej po PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm iz škofje loke, čez neki mescov bom pa upam, če bo vse po sreči tud js ponosen lastnik aprilie RS125. tko vsaj zdej mislm, planiram kupt nov model 2006, sam sm mal razočaran k majo končno hitrost okol 130km/h a na števcu 200. ki si to vidu.pa bojim se tud stroškov, kt so nove gume pa to, rd bi jo pa tud predelu da mi gre vsaj 160 sam preveč stane, pa kasnejši stroški so prevelki. če ma kdo kkšn koristn nasvet, ga bom vesev. btw prvič pišem, upam da ne pišem zaston

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm iz škofje loke, čez neki mescov bom pa upam, če bo vse po sreči tud js ponosen lastnik aprilie RS125. tko vsaj zdej mislm, planiram kupt nov model 2006, sam sm mal razočaran k majo končno hitrost okol 130km/h a na števcu 200. ki si to vidu.pa bojim se tud stroškov, kt so nove gume pa to, rd bi jo pa tud predelu da mi gre vsaj 160 sam preveč stane, pa kasnejši stroški so prevelki. če ma kdo kkšn koristn nasvet, ga bom vesev. btw prvič pišem, upam da ne pišem zaston

LP

uporabljaj iskalnik, ker tema o tem motorju že obstaja (oz jih obstaja že več)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si prebereš teme ki so napisane o tej apriliji, vsaj dve sta celo na tej strani.

Dobrodošel na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljaj iskalnik, ker tema o tem motorju že obstaja (oz jih obstaja že več)

[/quot

am tle se ne znejdem dobr, komi napišem sporočilo a da vem ki je iskalnik, ej folk sori js ne vem kam naj to drgam napišem sam rd bi vs pa kej prašu, k sm v dvomih, hvaležn bi biv pomoči.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ je tema ob Apriliji RS 125, kjer lahko vprašaš kar koli.

ISKALNIK se pa nahaja na strani čisto zgoraj na desni strani. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej po kok kilometrih se ponavad menja gume pr apriliji rs125, prbližn kdaj se obrabjo pa to, pa kok so nove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej po kok kilometrih se ponavad menja gume pr apriliji rs125, prbližn kdaj se obrabjo pa to, pa kok so nove?

v mojem prejšnem postu sem ti dau link (ki se nahaja pod besedo TUKAJ) in tm sprašuj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk na kok kilometrov se ponavad menja gume pr apriliji rs125? tko prbližn.

LP

v originalu je generalka tm nekje 15.000km

za kit ne vem :?

drgač pa norc_16 prodaja rave ventil :yes:

ej kdo je ta norc_16, a ma msn al pa mail, al pa kej k me res zanimajo rave ventili k si morm ubavt enga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če narediš lep burnout sploh ni treba da se premakneš, pa bo treba že eno gumo zamenjat.

Kupi prvo motor in ga odblokiraj, pa naj te potem skrbi rave ventil.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk na kok kilometrov se ponavad menja gume pr apriliji rs125? tko prbližn.

LP

ne vem če loh glih to po km gledaš; odvisno kaj boš z njimi delu!! če boš burnout-e delu ne bodo dolg zdržale, drgač pa minimalno 1 sezono zadnja guma, prednja pa minimum 2 sezoni (čeprv pomojem veliko več) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao. Na vseh 125ccm motorjih se gume menjajo hkrati. Zdj maš tuki velik različnih dejavnikov, ki vplivajo na obrabo . Če žgeš gume če se voziš čez ride (grob asfalt) in odvisno katero gumo imaš (mehkoba je različna). Ne morš rečt pri kolk km se menja gume. Sicer boš pa vidu kako bo obraljena po sredini in ko ma manj kot 1mm profila je za v kanto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja evo ti profil od norc_16 pol mu pošl PM al pa kj druzga ;)

norc_16

p.s. poglej njegov podpis ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk na kok kilometrov se ponavad menja gume pr apriliji rs125? tko prbližn.

LP

ej kdo je ta norc_16, a ma msn al pa mail, al pa kej k me res zanimajo rave ventili k si morm ubavt enga.

LP

Ce bi bol pozorno prebral post za tem bi vido da ga nima vec,ker ga mam jaz!

Meni je zadna guma zdrzala dobrih 3000km s tem da je bla na motorju ko sem kupo pa je bla skor nova,tak da okol 4000km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ampak ma še zmer napisan da proda rave ventil :?

no nema veze ga je pač prodal

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače RAVE ventil ni vreden svojega denarja.

pomojem maš prou (ne vem ker ga nimam, to je samo mnenje)!!! bolš auspuh menat! B)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud to mam pa ti povem da pomojem skor ni razlike med originalnim odprtim in gianellijem naprimer

No mogoče je ampak malenkost.

Aja jernej a si biu ti mogoče 2 tedna nazaj al pa še malo več, uglavn biu je petk pa pelu si se proti centru okol 3h jst sm šou pa lihk vn iz centra pa sva se srečala k sm jst čaku da zavijem levo iz centra proti levu. A si biu mogoče ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist možno, sam a sm te pozdravu, ker če te nism nism biu jst, ker jst vsakega pozdravim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače RAVE ventil ni vreden svojega denarja.

Tolk kolk sem jaz dal za njega je vredn :D :P pa se ful se pozna pr voznji,2-3 litre manj na 100km pa se pod 8k rpm se lahk normalno vozis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk kolk sem jaz dal za njega je vredn :D :P pa se ful se pozna pr voznji,2-3 litre manj na 100km pa se pod 8k rpm se lahk normalno vozis :OK:

ok 2-3 L a je možno da je takarazlika???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok 2-3 L a je možno da je takarazlika???? :?

Ja pri meni se pozna,...

ti mas se zaprto aprilio?ker men ko je bla prej odprta je pila od 7,5 do 8 zdaj pa cez 6 se ni prislo,.....

sicer ce racunas samo bencin se rave ne splaca,ce pa racunas da se je z motorjem dosti lepse vozit,pol se pa splaca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!