Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

aja evo ti profil od norc_16 pol mu pošl PM al pa kj druzga ;)

norc_16

p.s. poglej njegov podpis ;)

se oproščam sem pozabil zbrisat je že prodan ja. je pa vsekakor vredu zadevica za vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si mislo kot vprasanje al kak?Jst mam rave not pa lahko spelam na 2k,prej ko pa nism mel ravea not pa sem na okol 3k spelal!

to sm mislu kot odgovor...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje js še ne poznam dobr teh kratic k so 8k pa to, vprašu bi pa če se da kupt že originalno odprto aprilio, pa da ma ttako razumljivo hitrosttm vsaj okol 170, pa vprašu bi tud kakšne ma nova aprilia 2006 pospeške, pa kok so gume, k pravte da zdržijo eno sezono, nek sm pa pomoje slišu da so nove okol 35kosov, pa se mi tole zdi mal prevelk strošek, k js ne mislm dt vsak let tok keša sam za gume, treba tud kej druzga kupt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že v šoli smo se učil da k pomeni tisoč .)

ti si si napačn šport zbral .)

ker tole je drag šport ni kr tko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečko motor ni za tebe...to je vse kar ti jaz povem .)

Če ti je 35k težko pljunit za gume...btw. jaz za moje pod 50k nisem prišel, pol ti ni pomoči, najbolj da kupiš kolo ali rolerje....

Če te pa že zanima, da se dobit že originalno odprt motor in sicer vsi 125ccm 2T do l.98 so bili brez blokad..ki so pač notri sedaj in ja tiste so šle definitivno 170, nova aprilia ma enake pospeške kot prejšnji model, ker je enak agregat in prestavno razmerje.

Gume zdržijo tud več sezon, odvisno kolk se maš namen vozit :D

Glede kratic pa lahko rečem samo tole.....ROFLMAO WTF is K? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje js še ne poznam dobr teh kratic k so 8k pa to, vprašu bi pa če se da kupt že originalno odprto aprilio, pa da ma ttako razumljivo hitrosttm vsaj okol 170, pa vprašu bi tud kakšne ma nova aprilia 2006 pospeške, pa kok so gume, k pravte da zdržijo eno sezono, nek sm pa pomoje slišu da so nove okol 35kosov, pa se mi tole zdi mal prevelk strošek, k js ne mislm dt vsak let tok keša sam za gume, treba tud kej druzga kupt.

LP

8k-8000 (govora je bilo o obratih)

novo original odprto lahko naročiš da ti jo odprejo še preden se odpelješ (spet tolk in tolk jurjev :slap: ) hja možno da pa res gre 170... nova aprilia ima isti agregat kot tastara tako da so pospeški isti kot nižji letniki. ja mensetut zdi da je en kos gume nad 30k

Popravljeno . Popravil flame007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje js še ne poznam dobr teh kratic k so 8k pa to, vprašu bi pa če se da kupt že originalno odprto aprilio, pa da ma ttako razumljivo hitrosttm vsaj okol 170, pa vprašu bi tud kakšne ma nova aprilia 2006 pospeške, pa kok so gume, k pravte da zdržijo eno sezono, nek sm pa pomoje slišu da so nove okol 35kosov, pa se mi tole zdi mal prevelk strošek, k js ne mislm dt vsak let tok keša sam za gume, treba tud kej druzga kupt.

LP

Kratica za k je tisoč, kar pomeni 8k = 8000 obratov! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava, tko kot je reku FocusFanatic najceneje boš športal z rolerji, če te pa res ful zanimajo te stvari, pa poišč moj MSN pa ti lahko pomagam .) ker mi je neumno pisati po forumu usa sranja 5x, verjamem pa da se zaradi vprašanj ljudi tvojega kalibra ne moreš nič znajti po forumu (in seveda potem odgovori ki sledijo 3je posti samo kaj pomeni 8k, joj usak je napisal svojo razlago :slap: )

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava, tko kot je reku FocusFanatic najceneje boš športal z rolerji, če te pa res ful zanimajo te stvari, pa poišč moj MSN pa ti lahko pomagam .) ker mi je neumno pisati po forumu usa sranja 5x, verjamem pa da se zaradi vprašanj ljudi tvojega kalibra ne moreš nič znajti po forumu (in seveda potem odgovori ki sledijo 3je posti samo kaj pomeni 8k, joj usak je napisal svojo razlago :slap: )

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava, tko kot je reku FocusFanatic najceneje boš športal z rolerji, če te pa res ful zanimajo te stvari, pa poišč moj MSN pa ti lahko pomagam .) ker mi je neumno pisati po forumu usa sranja 5x, verjamem pa da se zaradi vprašanj ljudi tvojega kalibra ne moreš nič znajti po forumu (in seveda potem odgovori ki sledijo 3je posti samo kaj pomeni 8k, joj usak je napisal svojo razlago :slap: )

odgovori za K so povsem jasni! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gume boš skrbel takrat ko bo za to čas, sedaj se nič ne sekiraj.

Edino kar lahko šteješ kot reden strošek je bencin in olje.

Servis, ki ga imaš na 4k km pa te bo prišel kaksnih 10 ali 15 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

ne drkita no!!

odgovori za K so povsem jasni! :angry2:

noben ni reku da ni nč jasn...sam da pa pol še 5 folka neki nabija (jst tud zdej delno) pa bo res pol 500 strani...

predlagam da se to temo zaklene ker je blo res use povedan...in da se sprašuje redna vprašanja ki vam/nam rojijo po glavi na novo odprti temi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da bosta potem dve isti temi?

A-a tema naj se počisti in da je za vsako objavo potrebna odobritev moderatorja, ker spremljam temo že kmalu od začetka in vem da veliko pomembnih stvari še ni napisanih npr. odblokiranje v izpuhu,... (da ne naštevam) :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a tema naj se počisti in da je za vsako objavo potrebna odobritev moderatorja, ker spremljam temo že kmalu od začetka in vem da veliko pomembnih stvari še ni napisanih npr. odblokiranje v izpuhu,... (da ne naštevam) :hmm: :hmm:

dvomim da se bo do najdo ko bi hoto tole očistit ker je več kot 100 strani sam nabijanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kako vam uspe v enem dnevu nabit 4 strani <_< :blink:

Drugače RAVE ventil ni vreden svojega denarja.

mhm .... glede denarja ze, ker je mal drag ..... vendar pa negativnih stvari ni ... poglej naprimer pozitivne: ful manj bencina porabis, lepse vozis, in kljub vsemu ne unicujes tolko svojega motorja kokr pa brez njega .... ( misljeno je blo brez blokad) kajti ce ti nimas rave ventila, ti kadar ti odpre, naredi ful vecji sunek.... szi rave ventilom pa je ta sunek manjsi .....

ok in zej mi se neki povejte .... :D kdo ma rske brez blokad in ima rave ventil in gianelli-ja ???? kr me zlo zanima kok maste kej dize ..... jst sm zej pogledu jo mam 125 ...... pa sm dal notr 135 in kadar je na mestu kar ne morem verjet kko lepo dela ..... kadar se pa vozim ..... mi ful trokira tik preden mi hoce odpret .... se prav tam okol 7k.... in za trenutke pomislis kakor da ne bo nikol odprlo ?????

Drgac pa v nizkih obratih kar ne mores verjeti !!! kko upas to lepo speljat ..... al pa samo malcek taknes rocko od gasa in ze poskoci v obrate ... (na mestu oz. v leru) ....... lahko kdo kej pove ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kero svečko morem kupt (zaenkrat mam še zaprto Aprilio), da bo bol šlo, pa še kolk velko dizo? :?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svečko ti ne bo šlo nič bolje, le lepše ti bo motor laufu, pa mogoče mal manjša poraba. Vzami BR10EIX, NGK seveda..., Take so najbolj sportske za NSR, kar mislm da je isti k×××

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mene pa zanima če se kj pozna če tankaš evro super 98 ???? :? :? (pospeški, poraba, končna, zjebavanje motorja)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mene pa zanima če se kj pozna če tankaš evro super 98 ???? :? :? (pospeški, poraba, končna, zjebavanje motorja)

zdrka ti tica ! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm no ja zdej sm prebrov vaše poste al kkrkol vi temu rečete, pa bi prvo sam neki objasnu...vem kva pomen 8k 8000 an sam to sm sam navedu primer kratice pa ni mi tle blo jasn česa 8k p sm vidu obratov kasnej an k mi je tud en napisu(fala). pol sledeči problem so tud gume, js nism mislu po kok kilometrov se gume obrabjo pa to, sej vem da se vsakmu drgač, sm pa pričakovov, da mi boste recmo napisal po kokih km jih vi recmo menate, pa to, da dobim vsaj prbližno orientacijo.

ja pa za odprte aprilie, a original odprtih letnik 2006 se ne da kupt? če se da, kok pravte da je dražja, prbližn, a je več k 100k. pa še za rave ventile so me zanimale cene sam tko čeprov sm napisu da bi jih kupu al karkol že sam nism tko mislu, pač sm se narobe izrazu :yea1: ja pa še to, ne razumem kk se lohk lepš furaš z rave ventilom, mislm tko, kir dev vožnje ti zboljša, a to ste mislli glede hitrosti, da laži prehitevaš al kaj, k druzga mi ne pride na pamet, v čem je lepša vožnja razen končne hitrosti.

hvala!

LP

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm no ja zdej sm prebrov vaše poste al kkrkol vi temu rečete, pa bi prvo sam neki objasnu...vem kva pomen 8k 8000 an sam to sm sam navedu primer kratice pa ni mi tle blo jasn česa 8k p sm vidu obratov kasnej an k mi je tud en napisu(fala). pol sledeči problem so tud gume, js nism mislu po kok kilometrov se gume obrabjo pa to, sej vem da se vsakmu drgač, sm pa pričakovov, da mi boste recmo napisal po kokih km jih vi recmo menate, pa to, da dobim vsaj prbližno orientacijo.

ja pa za odprte aprilie, a original odprtih letnik 2006 se ne da kupt? če se da, kok pravte da je dražja, prbližn, a je več k 100k. pa še za rave ventile so me zanimale cene sam tko čeprov sm napisu da bi jih kupu al karkol že sam nism tko mislu, pač sm se narobe izrazu :yea1: ja pa še to, ne razumem kk se lohk lepš furaš z rave ventilom, mislm tko, kir dev vožnje ti zboljša, a to ste mislli glede hitrosti, da laži prehitevaš al kaj, k druzga mi ne pride na pamet, v čem je lepša vožnja razen končne hitrosti.

hvala!

LP

:OK:

jest ti lahk odgovorim samo za rave

lej. ce se zdj peles ti cuka nekje na 8.000 obratov, je kr fajn lukna u moci, rave ti pac poveca navor pa uno lukno poprav, koncne pa ne izboljsa cist nic. mal bolj je motor elasticn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!