Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zdrka ti tica ! :angry2:

kok si ti car :doze: :doze: :doze:

tnx za odgovor :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava, ti kar kup ta novo RS-ko, boš med prvimi k jo boš mev, pa mislem d čez 2let nov tok zgubila, k tkat bo usak tov met RS-ko rableno, pa ta novo obliko, tk d bo pomoje povprašvane zlo velko :) :blush:

Glede gum, pa če boš mal lepš vozu ti bojo čez sezono 100% zdržale, al pa clo 2 :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blinkec bova midva tud še letos nabavla tanove RSke ane..Sam bo treba it delat :grim Če pa namo dost zbral pa kšn Mito :blush:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem enkrat na enem tujem forumu zasledil da se da za rsko nabavit dvignjeno sipco,dans sem pa tudi na italijanski strani najdo rsko ko se prodaja z tako sipco,pa me zanima ce se da to nabavit pa kaka je kaj cena?

Tako zgleda ta sipca ce ve mogoce kdo ce se da pri nas dobit pa kolko stane?

post-5325-1147330616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne upam reskirat na rableni apriliji, kva veš lohk ma kej pokvarjen pa bom pol mev ogromne stroške še, pa so tud nesigurne kva veš kva se ti lohk vse zgodi pa to, sej razumete kva mislm, a pr novi apriliji se pa lohk normalno mirno brez skrbi pelem

glej... rablen motor lahko kupiš tudi dober. niso vsi pokvarjeni. poleg tega ti pa noben ne garantira, da s ta novo RS-ko ne boš mel problemov. lahko se ti čisto zgodi, da boš vsak teden (bog ne daj) na servisu. to pravim , ker se je ravno to zgodilo enemu kolegu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... rablen motor lahko kupiš tudi dober. niso vsi pokvarjeni. poleg tega ti pa noben ne garantira, da s ta novo RS-ko ne boš mel problemov. lahko se ti čisto zgodi, da boš vsak teden (bog ne daj) na servisu. to pravim , ker se je ravno to zgodilo enemu kolegu.

samo na novi ima on 2 leti garancije to pa tudi nekaj pomeni. sepravi ko kaj crkne pelaš na servis in odpelaš. ne pa tak ko mi pelaš pol pa nimaš keša da bi odplačal pa celifamiliji gušuš za keš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si ti car :doze: :doze: :doze:

tnx za odgovor :angry2: :BUA:

oprosti k sm ti tko reku samo sm bil mal zivcn ... :wacko:

pa uglavnm ti kar odgovorim jst ..... ne pridobis prow nic ..... isto je kirga tankas mogoce se ti bo samo poznal da ti bo motor lepse delu ... ampak pac enim dela bols szi takim drugim s takim .... ce si do zdej tanku 95 tanki se naprej 95 .... reku sm pa to ko smo cist mal prej ko si ti na forum prisel o tem ful predebatiral zato ne bi vec o tem :)

Sava, ti kar kup ta novo RS-ko, boš med prvimi k jo boš mev

med prvimi ne bo .... kr jih majo ze .... uglavnm .... je pa res da edn tud mora prvi kupit da jo pol drug rableno dobi a ... :D jst ti recem tko .... ce mas dnar jo kupi a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti k sm ti tko reku samo sm bil mal zivcn ... :wacko:

pa uglavnm ti kar odgovorim jst ..... ne pridobis prow nic ..... isto je kirga tankas mogoce se ti bo samo poznal da ti bo motor lepse delu ... ampak pac enim dela bols szi takim drugim s takim .... ce si do zdej tanku 95 tanki se naprej 95 .... reku sm pa to ko smo cist mal prej ko si ti na forum prisel o tem ful

ok hvala.

zdej si pa lepo napisu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blinkec bova midva tud še letos nabavla tanove RSke ane..Sam bo treba it delat :grim Če pa namo dost zbral pa kšn Mito :blush:

To bo ja :slap: še za predelavo tele nima, ne pa d bi za novo RSko meu :BUA: :cry:

Edin če greva za prostitutke :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm biu med tisitimi k sm hotu uzet tanovo RSko, pa sm pol mau preračunu pa sm vidu, da se mi ne splača, zato k kot ste že rekl hitr dol cena pade, pa še motor je isti k pr tastari! Sm pa s tole tastaro več kt zadovoln! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja da najprej objasnimo za ta novo RSko...men je pač ta model lepši, zlo lepši in si ga želim met, glede upadanja cen sm razmišlu, itk bom drug let ubavu in takt bo letnik 07 tko da bom meybi 06 kupu, čeprov jo bo težko dobit, sam pa ni velke razlike, tud če kupm 2 let rableno bo čez 2 let velik zgubila na ceni skor tok k nova. prednosti nove pa vsi vemo an(garancija) uno da pa lohk pelem vsak drug tedn na servis novo rsko, mi je pa tud prov, zakva pa je garancija, naj uštimajo an. pa uno da počakam do 18 leta, ne pride v poštev, k sm strastni ljubitelj motorov, furamjih že od 8ga leta, in sm komi do zdej zdržu, mal falil da sm šu delat izpit za 50ccm, seveda bi naredu napako. pa mal sm razmišlu tud o predelovanju, trenutno se ne zavedam glih kok je to 130km/h, sam pač želim si čim hitrejšo, mogoče če bom pa vidu da je hitrost zadovoljiva, pa sploh ne bom predelovov.bom seveda par popravkov naredu za lepšo vožnjo. sam seveda bomo vidl rdmam dirkanje, hitrost in vse kar spada k temu. no pa tud o gumah sm razmišlu, in mislm da bi se jih kr dalmenat vsako sezono, neki pa le morš dt na motor.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava nočem bit žaljiv ampak:

1. Če bi vozu motorje že od osmega leta in bil intereseran za njih potem bi bil vsaj malo bolj razgledan

2. Če kupiš nov motor mu bo cena v 2. letih padla za vsaj 300-400k če pa kupiš motor vreden 700k bo cena po dveh letih padla na maksimalno 550-600k.

3. Glede garancije, ki si jo omenju nevem komu bi blo všeč če bi vozu motor vsaka dva tedna na servis kot si ti omenil

4. Preden prilepiš post vsaj malo preberi njegovo vsebino

5. Preberi si kšne stvari, ker včasih izpadeš kot da nebi znal tud ključa vtaknt v klučavnico

To sm napisu zato, ker nočem, da se ti vsi po vrsti smejijo v glavo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava nočem bit žaljiv ampak:

1. Če bi vozu motorje že od osmega leta in bil intereseran za njih potem bi bil vsaj malo bolj razgledan

2. Če kupiš nov motor mu bo cena v 2. letih padla za vsaj 300-400k če pa kupiš motor vreden 700k bo cena po dveh letih padla na maksimalno 550-600k.

3. Glede garancije, ki si jo omenju nevem komu bi blo všeč če bi vozu motor vsaka dva tedna na servis kot si ti omenil

4. Preden prilepiš post vsaj malo preberi njegovo vsebino

5. Preberi si kšne stvari, ker včasih izpadeš kot da nebi znal tud ključa vtaknt v klučavnico

To sm napisu zato, ker nočem, da se ti vsi po vrsti smejijo v glavo.

LP

ja no mal je bla žaljiva, ampak navadn, tud to je potrebn.

začnimo:

1. am ne vem glede česa razgledan, sam js vozm motorje 50ccm, 6ke, 4ke, frčije, a na 125 še sedev nism, zato je zame novo, drgač sm pa svoje motorčke že kr dostkrat razstavu, tko da o njih sm "razgledan". in zato da bii biv razgledan za 125 pa sprašujem vs pa to an, kk pa naj drgač kej zvem. tko da prvo kot prvo je res brezveze, k je normaln.

2.ja no razlika je v 100k-150k kar pa ni velik glede na to da maš garancijo (šeenkat ponavljam).

3.ja mene sploh ne zanima komu bo všeč, k pač ooni so to dolžni uštimat an in tle nimajo kej.

4.ja js ne berem posta še enkat, ker kar sm napisu, sm premislu in nebi nč drgač napisu, mogoče kkšne malenkosti pa napake.

5.ja glede tega pa js nimam glih tok cajta da vse berem, k sam zvečer pridem gor, zato sm pa mislu da bi vi lohk pomagal, sam zgleda vs to res nervira (mot) al kaj. pol pa tk rečte pač an. če je to res problem.

no upam da tle nav več konfliktov, ker vsak ma razlog da je neki napisu, ki pa ga ostali ne poznajo, zato noben ne more presojat nč. vsak zase najbol ve.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Če kupiš nov motor mu bo cena v 2. letih padla za vsaj 300-400k če pa kupiš motor vreden 700k bo cena po dveh letih padla na maksimalno 550-600k.

ta argument ti ne bo noben kupu.... :grrr

nov motor je nekaj, rabljen pa čisto drugo....verjami mi.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo cena ima tukaj po grafu obrazloženo najprej strm padec potem pa ima premica vedno manjšo strmino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem samo cena ima tukaj po grafu obrazloženo najprej strm padec potem pa ima premica vedno manjšo strmino.

parabola čese ne motm :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sava:

Vse ti je že bilo povedano....preberi cel topic :)

In res nebi škodilo da bi si kaj prebral preden oddaš sporočilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta argument ti ne bo noben kupu.... :grrr

nov motor je nekaj, rabljen pa čisto drugo....verjami mi.... .)

se podpišem pod to. ker če gledaš na onem rabljenem pa boš moral naredit generalko, na koncu koncev te pride približno enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej kdo pa pravi, da se prodajajo samo slabi rabljeni motorji?

jaz sem imela pred tem 2 in oba sta bila takšna, kot bi ju kupil iz trgovine, samo za 1/2 ceneje. pa mi takrat ni bilo žal, da sem kupila novega, ker sem dala zanj toliko, kot če bi kupila 3 leta starega, ker sem dobila takšen popust.

tudi tisti, ki bo kupil moj zdajšnji motor, verjemi, da ne bo kupil nič slabega, ker bom skrbela zanj, kot da bi ga imela večno, kar se lahko tudi naredi (ker bom tudi jaz 1x imela otroke).

samo tolko, da boste vedeli, da se ne prodajajo samo slabi motorji :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Če kupiš nov motor mu bo cena v 2. letih padla za vsaj 300-400k če pa kupiš motor vreden 700k bo cena po dveh letih padla na maksimalno 550-600k.

Kako potem, da sem jaz izgubil po treh letih le 200 jurjev?

Pri novem motorju se da precej barantati za ceno, sploh če bo kupoval od konca avgusta naprej.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sava:

Vse ti je že bilo povedano....preberi cel topic :)

In res nebi škodilo da bi si kaj prebral preden oddaš sporočilo .)

no ja žigc je mev prov, laži se po msnju razpravla, k tle vse objasnš pol se pa spet en pojav, k mu morš objasnjevt.

js brov od začetka nam, kar je blo že povedano, ker nimam cevga dneva, to pa tus sam vem da ne škod če preberem še enkat predn oddam, kr je velik napak, sej kdo pa prav da ne preberem, včasih preberem, včasih papošlem pa šele pol preberem, k mi je čist navadn, vse kar sm napisu je blo premišljeno, kokr tok.

Kako potem, da sem jaz izgubil po treh letih le 200 jurjev?

Pri novem motorju se da precej barantati za ceno, sploh če bo kupoval od konca avgusta naprej.

[/quote

a ti si kupu novo aprilio pa si pol sam 200 zgubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bi bil en dan dovolj za tole temo.

Ne imel sem NSR, aprilia so...

Ma ne, bom raje tiho.

:devil: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če bi bil en dan dovolj za tole temo.

Ne imel sem NSR, aprilia so...

Ma ne, bom raje tiho.

:devil: :D :D

a čm jst povedat :P :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jst dokončou ta stavk si nism mislu da bom kdaj to reku

Aprilia so ......

JAJCA SVETOVNA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!