Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ti jst na kratko povem?

NE SPLAČA SE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, mislim, da bom še največ zvedu tko če vsak pove kaj bi on naredil na mojem mestu... bi prosil za vaša menja... hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal bi original cilindr notr pa ti bo motor lepo delu...če ne pa tadeja upraši kako gre s polinijem pa mislm da ti ga bo močno odsvetvou...ker to je res prenavito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to me zanima, kaj se da narest z ojnico, če je tudi ta šla, pa kakšne naj bi ble kaj cene...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prešat jo dej...ene 15 k je to ...se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bom jst kr lepo en izlet v italijo naredu, a je že kdo kje dol v kakšni trgovini kupoval dele, a to majo ponavad na zalogi al bi blo treba prej naročit, a mislite da bi direkt v tovarni aprilia lahko kako dobil dele, ker bi bili sigurno občutno cenejši, pa kje sploh je ta tovarna v italiji.....

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je pa najboljš da sploh motor najprej odpreš...da sploh vidš kaj ti je šlo ane

pol pa sprašuj kok kej stane, kako se poprav...itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bom jst kr lepo en izlet v italijo naredu, a je že kdo kje dol v kakšni trgovini kupoval dele, a to majo ponavad na zalogi al bi blo treba prej naročit, a mislite da bi direkt v tovarni aprilia lahko kako dobil dele, ker bi bili sigurno občutno cenejši, pa kje sploh je ta tovarna v italiji.....

hvala

ja trgovina ta k je moj frend kupu je v udinah nevem pa cist tocnega naslova bom ga uprasou ce ga kaj vidim ke trenutno ga ni doma :OK: lahko pa gres pogledat tudi na www.moto.it ce majo kasn celindr slucajno:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja trgovina ta k je moj frend kupu je v udinah nevem pa cist tocnega naslova bom ga uprasou ce ga kaj vidim ke trenutno ga ni doma :OK: lahko pa gres pogledat tudi na www.moto.it ce majo kasn celindr slucajno:D

sem že nekaj gledov v udinah je trgovina moto expo al neki tazga, najdu sm jo pa na apriliini strani, kjer imajo napisane pooblaščene prodajalce..... daj ga mal praši če se je prej kj menu z njimi, al so imel na zalogi itd. pa mi napiš PM al pa kr kle napiš..... hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej najbol se ti splača novega kupit...puša ni ql...ker se tut malo majn suče...pa če že 1x popravlaš pol narei vlko generalko pa boš mel pol mir nekaj časa...bolše zaj dat več dnara ven kot pa da bi čez nekaj časa s5 mogo slučajno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej najbol se ti splača novega kupit...puša ni ql...ker se tut malo majn suče...pa če že 1x popravlaš pol narei vlko generalko pa boš mel pol mir nekaj časa...bolše zaj dat več dnara ven kot pa da bi čez nekaj časa s5 mogo slučajno

mhm, sem se že odločil tako, še posebej sedaj ko sem zvedu da se v italiji dobi komplet kit za manj kot 100k sit, sicer pa je treba to najprej še uzet narazn da se vid če je tudi ojnica šla, kit pa sigurno kupim nov orig. aprilia RS 125, bo pa treba narest en izlet v italijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm, sem se že odločil tako, še posebej sedaj ko sem zvedu da se v italiji dobi komplet kit za manj kot 100k sit, sicer pa je treba to najprej še uzet narazn da se vid če je tudi ojnica šla, kit pa sigurno kupim nov orig. aprilia RS 125, bo pa treba narest en izlet v italijo

ej pol ce bos to kupu pa kupi se lezaje in semeringe da bos mel novo masino :OK: upaj da ti ni sla gred-ojnica kr nova je 400evrov ..... drgac pa ce dobis kje kiro rabljeno ojnico pa pogledas mal kaka je in da je kul jo uzem ...... v primeru ce ti je seveda sla ...... kot je ze edn reku najbols da razdres pa pogledas kaj je narobe ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že nekaj gledov v udinah je trgovina moto expo al neki tazga, najdu sm jo pa na apriliini strani, kjer imajo napisane pooblaščene prodajalce..... daj ga mal praši če se je prej kj menu z njimi, al so imel na zalogi itd. pa mi napiš PM al pa kr kle napiš..... hvala

ja on se je preh menu ja je poklicou dol in se je zmenu:D tok da ce zna kdo italiansko naj poklice dol in se zmenite :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pol ce bos to kupu pa kupi se lezaje in semeringe da bos mel novo masino :OK: upaj da ti ni sla gred-ojnica kr nova je 400evrov ..... drgac pa ce dobis kje kiro rabljeno ojnico pa pogledas mal kaka je in da je kul jo uzem ...... v primeru ce ti je seveda sla ...... kot je ze edn reku najbols da razdres pa pogledas kaj je narobe ... :)

gred ni draga...js sm dal ful malo za njo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gred ni draga...js sm dal ful malo za njo :)

mhm .... ma sam gred ??? al vse skupaj gred+ojnica+tista os+lezaj ...... ??? kok si pa dal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ma sam gred ??? al vse skupaj gred+ojnica+tista os+lezaj ...... ??? kok si pa dal ?

1ležaj je...1707sit

gred...3487sit

ojnici nič ni blo tak da ni blo treba menjat

drgač pa je draga ko kur** kolk vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito ni jadan .)

prevladuje??kaj to pomen...moč, videz??kaj ??

pa off topci je drugač..če ti je všeč aprilia ne pomeni da nevmesno vprašanje postaviš v temi od aprilie...maš zato primerno temo...125-ke javite se .)

ne mene je sam zanimal tko kira 125ka je najbolša, najhitrej, najkvalitetnejša pa to, k pomoje je aprilia, sam za mitota sm reku da je jadan, k se mi tko zdi dost slabši od aprilie, grši je res, za motor pa ne vem. drgač na sploh kva vi predlagate vsi, kva se najbol splača kupt, kva je najbol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mene je sam zanimal tko kira 125ka je najbolša, najhitrej, najkvalitetnejša pa to, k pomoje je aprilia, sam za mitota sm reku da je jadan, k se mi tko zdi dost slabši od aprilie, grši je res, za motor pa ne vem. drgač na sploh kva vi predlagate vsi, kva se najbol splača kupt, kva je najbol.

za tebe je očitno najbolše če si nabaviš bicikl :slap:

in pa nehaj nonstop spraševat kaj je najbolše za tebe kr si že 100x vprašal...kupi kaj hočeš pa ne sprašuj več če ni res kaj pomembno...ker zarat takih se pol strani pa brezvezni posti nabirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ve kdo kje u Italiji je kšn odpad, kjer bi se najdl kšne rs 125? :?

hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava tvoji posti so za :SS

Dobr bom ti svetoval, da boš mogoče mal manjkat spraševou kaj kupt.

Zdj okusa nimamo usi istiga zato je najvažnejše pri tem, da bo teb motor ušeč ne govort čez druge, da je grd al krkol, ker mogoče je pa komu drugmu in se že usi jezijo. Zdj novejši letniki od 2000 naprej grejo enako tako mitoti kot rse. Starejši letniki so šli pa usi hitreje ker so bli že serijsko brez blokad. Zdj za oba motorja je blo neštetokrat povedano da se bat menja pri okoli 15.000km če maš srečo, pol pa samo molš da motor ni totalno zjeban ko ga kupš. TKo da med tema motorjema bistveno ni razlike zdj se samo odloč ker ti je lepši. Več ti pa ne znam povedat. Pa sam se odloč kerga boš kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok fantje vidm da ste tle na forumu res zateženi (nekateri), naj bo po vaše, ne bom več spraševov, sam ne vem zakva je pol sploh forum, pa btw je to tema o apriliji in pomoje na te temi prevladuje aprilia sam ni važn. se vam opravičujem za vse kar sm narobe napisu, sam se mi ne da razmišlat kk naj se izrazm da bo vsm všeč.

100 ljudi 100 čudi. bom zdej bol pazu al pa sploh ne bom pisu. sorry. aja pa zame je motor, vrjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok fantje vidm da ste tle na forumu res zateženi (nekateri), naj bo po vaše, ne bom več spraševov, sam ne vem zakva je pol sploh forum, pa btw je to tema o apriliji in pomoje na te temi prevladuje aprilia sam ni važn. se vam opravičujem za vse kar sm narobe napisu, sam se mi ne da razmišlat kk naj se izrazm da bo vsm všeč.

100 ljudi 100 čudi. bom zdej bol pazu al pa sploh ne bom pisu. sorry. aja pa zame je motor, vrjem.

jah nč folk, kt kaže je tale sava en izmed mnogih škofjeloških čefurjev, ki nimajo blage, frajarjo pa zlo vlik :D poznam dost takih iz šk. loke :D tko kt je en reku d se je vozu z R1 - 1200 ccm :kva2: :? :BUA: :D pa d je menju bat pr KTM LC4, pol sm mu pa reku če je batzajlo tud zamenu je pa reku d jo je k je vse zamenu :D :? :kva2: :lol: ..... to so tipi zabiti pa hočjo bit neki Đeki u resnic pa blage :D ... pa sava, ne mislt d zj to direkt nate leti.... sam tko povem... pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo ti lepo povem.

Oba motorja tako mito kot RS-a imata podobne performanse, le da je tukaj pomemben videz motorja, pri tem pa ti ne morem pomagat. Če ti je lepša RS-a jo kup, če ti je pa mito lepši pa kup mitota. Pa pejd najprej pogledat kakšna sta v živo potem pa dobr premisl in se odloč za enega izmed njiju. Ne pa se zaleteti v nakup in kupt taprvega ki ga vidš ker ti je lahko zlo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me športni filter za RS 125, kakšna je razlika v zvoku, se pozna tud kaj na pospeških, končni, je treba tud dizo menat, katerga priporočate, kakšne so kaj cene... zaj če bom šu u italijo bi se splačal še to kupt, a ma polini mogoče kaj tazga?

aja, pa še glede rave ventila, kje se sploh nahaja v cilindru, sesalni kanal :? d ga bom znou prestavt v nou cilinder....hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me športni filter za RS 125, kakšna je razlika v zvoku, se pozna tud kaj na pospeških, končni, je treba tud dizo menat, katerga priporočate, kakšne so kaj cene... zaj če bom šu u italijo bi se splačal še to kupt, a ma polini mogoče kaj tazga?

aja, pa še glede rave ventila, kje se sploh nahaja v cilindru, sesalni kanal :? d ga bom znou prestavt v nou cilinder....hvala

joj ti rajši zrihtaj cilinder ne pa pol gor metat športnega filtra, ker to ni lih dobro za motor (beri: prej ti ribne)

rave je pa v izpušnem kanalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!