Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zanima me športni filter za RS 125, kakšna je razlika v zvoku, se pozna tud kaj na pospeških, končni, je treba tud dizo menat, katerga priporočate, kakšne so kaj cene... zaj če bom šu u italijo bi se splačal še to kupt, a ma polini mogoče kaj tazga?

aja, pa še glede rave ventila, kje se sploh nahaja v cilindru, sesalni kanal :? d ga bom znou prestavt v nou cilinder....hvala

ne bi ti mogoce saj mal pod plastike pogledu preden sprasujes ? rave ventil se nahaja malo preden gre v auspuh ..... se pravi v izpusnem kanalu .... ja pa prsraufan gor na cilindr in tam bos vidu k gre ven tud neka zajla na servomotorcek ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me športni filter za RS 125, kakšna je razlika v zvoku, se pozna tud kaj na pospeških, končni, je treba tud dizo menat, katerga priporočate, kakšne so kaj cene... zaj če bom šu u italijo bi se splačal še to kupt, a ma polini mogoče kaj tazga?

športn filtr od malossija stane 5k! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nč folk, kt kaže je tale sava en izmed mnogih škofjeloških čefurjev, ki nimajo blage, frajarjo pa zlo vlik :D poznam dost takih iz šk. loke :D tko kt je en reku d se je vozu z R1 - 1200 ccm :kva2: :? :BUA: :D pa d je menju bat pr KTM LC4, pol sm mu pa reku če je batzajlo tud zamenu je pa reku d jo je k je vse zamenu :D :? :kva2: :lol: ..... to so tipi zabiti pa hočjo bit neki Đeki u resnic pa blage :D ... pa sava, ne mislt d zj to direkt nate leti.... sam tko povem... pa brez zamere

am ja sm škofjeloški čefur, sam pa ne frajarm, zabit tud nism, sam so 125ke zame čist nova stvar, k jih pa zdej odkrivam in to morte razumet, pa nočem bit đek, se opravičujem, samk sm dubu na tem forumu vtis,, k da so aprilije najbolše, sej pravm da še nč ne poznam, k se za 125ke zanimam šele en tedn, meybi mal vč....zgleda sm dubu napačn vtis. ja rsmaniac sm dojev hvala.

vsaj lepo si mi objasnu

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni problema. Sam mi ki smo že tok časa na forumu smo že skor use prebral in se nm kr dost sanja. Tko da je za vsazga k je na nov gor dobr da mal začetne strani preleti jst sm prebrau celo temo ko je mela še 150 strani pa sm uživu ob tem. Izveš pa marsikej zanimivga še iz časov Zoka in druščine. .) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni problema. Sam mi ki smo že tok časa na forumu smo že skor use prebral in se nm kr dost sanja. Tko da je za vsazga k je na nov gor dobr da mal začetne strani preleti jst sm prebrau celo temo ko je mela še 150 strani pa sm uživu ob tem. Izveš pa marsikej zanimivga še iz časov Zoka in druščine. .) LP

agree agree :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja sm škofjeloški čefur, sam pa ne frajarm, zabit tud nism, sam so 125ke zame čist nova stvar, k jih pa zdej odkrivam in to morte razumet, pa nočem bit đek, se opravičujem, samk sm dubu na tem forumu vtis,, k da so aprilije najbolše, sej pravm da še nč ne poznam, k se za 125ke zanimam šele en tedn, meybi mal vč....zgleda sm dubu napačn vtis. ja rsmaniac sm dojev hvala.

vsaj lepo si mi objasnu

tnx

mogoče lohk poveš s kje točn si, pa ime ozr. nadimk mogoče te še clo poznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jarane jst iz škofje loke drugač dost folka poznam. No PM.

:topic: ja in kva je zj to važn :D sj sm sam nega prašu :D a pol poznaš mogoče kerga david a.k.a bergant a.k.a bjuc a.k.a jarane a.k.a jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok oblubm fantje da si bom našu cajt da preletim celo temo, sam to nav zdej hmal, k bojo počitnce...hehe...ja kličejo me sava, drgač sm pa savanovič, z frankiča. lepo se mejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa še nismo bli .)

gremo še mal....

ali maš ti še aprilio ; al si jo že prodal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Še jo mam in jo bom zdj kmalu začeu prodajat.

zakaj pa a ti je dopizdila, prevelk strošk....?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mal spremlat no...ribnla mu je...pa ne mara več brenclnov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mal spremlat no...ribnla mu je...pa ne mara več brenclnov :D

aha to je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače za informacijo motor je zrihtan zdj jutr ga dobim iz servisa, tko da ne bom kr eno podrtijo prodaju ampak zrihtan motor. Prodajam pa večinoma zato ker, sm nekako ugotovu da so mi 4-takt čist zadovoljivi dokler ne bo izpita za neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes šel v salon aprilijo, pa sem vprašal, če dajo kaj popusta, pa so rekli: "ne, nič ne damo, šef ne pusti".

Kaj je zdaj to? So še kakšni drugi dilerji v Ljubljani (razen na dunajski 122), ki bi dali kaj % popusta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend jo je dobu iz nemčije za 850.000 ker so prej trije njegovi bratranci 3 skuterje kupl prejšn tedn. S tem da si je še prvošču čelado od shoeia za 400€ pa od daineseja dvodelen kombinezon za 500€ mislm da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend jo je dobu iz nemčije za 850.000 ker so prej trije njegovi bratranci 3 skuterje kupl prejšn tedn. S tem da si je še prvošču čelado od shoeia za 400€ pa od daineseja dvodelen kombinezon za 500€ mislm da.

Dej kaksne slike prlep,kak pa to da jo je dobo tak poceni?Kaj ma belo al crno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend jo je dobu iz nemčije za 850.000 ker so prej trije njegovi bratranci 3 skuterje kupl prejšn tedn. S tem da si je še prvošču čelado od shoeia za 400€ pa od daineseja dvodelen kombinezon za 500€ mislm da.

Samo ta je na 80km/h omenjena, an?

Kaj pa, če se jo gre v Italjijo iskat? Je kaj razlike v ceni, se spalča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol smo ugotovl frajer se je še pelu k je biu mrzu. Pol k se je pa 20km že pelu je pa probu pa se je 9000rpm zavrtu. Sej sm ga takoj napizdiu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!