Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej tadej cena tvojga motorja je še dost pocen .) ...sej poglej ostale oglase...

ja sava dej ne bod tok offtopic :angry:

čist odvisno kok je dražja...odvisno ....recmo 50k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna se vam zdi ta matur?

http://www.vomberger.com/rabljeni_motorji/...lia_rs_125.html

Je akrapovič fake?

tale motor je kr solidn :OK: ; sm ga vidu ko sm šou čelado, jakno, itd. kupovt! če so km realni je to zlo solidna cena; primerjaj z mojim; letnik 2002 15KM 4170km 675.000 :hmm:

ja d da je akrapovič vejk; ker je pač motor 2T .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

ej ti si že ta motor čez zimo mel enkrat na netu? :?

je meu ja! :P sam vsakmu k ga je klicu (kasneje) je reku ,da je prodan, ker oglasa ni mogu odstrant oz. se je premislu da bi motor prodal :P :P imam prav?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bolš da ga nisi ti dobu ti prvoščm. Zdj stvar je taka serviser me je klicu in povedu da motor bi bre problema lohk naredu 10.000km če nebi ojnica zaribala kar je posledično prpelal do tega da je še bat šou. In zdj je fora da on tega že prej ni ugotovu ker ko sm motor dobu iz servisa taprvič se mi je zdel tko k da je nek luft v mašini. Po eni strani sm veseu ker polini kit ni biu nč kriv in bi delu z lahkoto po drugi strani bo šlo pa precej denarja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bolš da ga nisi ti dobu ti prvoščm. Zdj stvar je taka serviser me je klicu in povedu da motor bi bre problema lohk naredu 10.000km če nebi ojnica zaribala kar je posledično prpelal do tega da je še bat šou. In zdj je fora da on tega že prej ni ugotovu ker ko sm motor dobu iz servisa taprvič se mi je zdel tko k da je nek luft v mašini. Po eni strani sm veseu ker polini kit ni biu nč kriv in bi delu z lahkoto po drugi strani bo šlo pa precej denarja :(

omg ..... :D to je pa pizdarja da ma gred luft ... OMFG ... ja sam to je pa velika napaka mehanika ..... to pa zlo zlo velka napaka kr zej ti je v bistvu zabilo bat v glavo od cilindra :D (ce je dobilo prevec lufta)

drgac pa sej sm ti povedu da ne more kr tko ribnt :D heh .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jst sm hotu tole mašinco kupt ker je bla res nizka cena za tok dobr ohranjen motor, sam zdej mam pa že druzga! :OK:

Mam pa en problem: usi prvi lastniki k ste kupl RS125, a ste dobil sam en kluč al dva, pa a ste dobil tud še kšno knjigco poleg servisne (mislm kšna navodila za uporabo in vzdrževanje?) :?

Zato ker jst sm od prejšnga lastnika dubu sam en kluč pa sam servisno!

Prosim vs da odgovorite! .)

Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jst sm hotu tole mašinco kupt ker je bla res nizka cena za tok dobr ohranjen motor, sam zdej mam pa že druzga! :OK:

Mam pa en problem: usi prvi lastniki k ste kupl RS125, a ste dobil sam en kluč al dva, pa a ste dobil tud še kšno knjigco poleg servisne (mislm kšna navodila za uporabo in vzdrževanje?) :?

Zato ker jst sm od prejšnga lastnika dubu sam en kluč pa sam servisno!

Prosim vs da odgovorite! .)

Hvala! :)

jst sm dubu še knjigco z navodili za uporabo in vzdrževanje :P :P

drgač pa jst sm dubu 2 ključa :P :P

pazi da se ne bo tud teb to zgodl k uni Petri iz Tu pa TAM-a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dubu še knjigco z navodili za uporabo in vzdrževanje :P :P

drgač pa jst sm dubu 2 ključa :P :P

pazi da se ne bo tud teb to zgodl k uni Petri iz Tu pa TAM-a :lol1:

Ne fora je u tem, da sm šele pa skor 3 tednih dons dubu papirje! tko da tale k mi ga je prodou ni kej dost pošten! :angry:

Sam u Maribor pa mu nom hodu morit, k po telefonu je reku, da jih ni dubu!

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej janči a pol je kej možnosti da boš obrdžu rs-o?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne fora je u tem, da sm šele pa skor 3 tednih dons dubu papirje! tko da tale k mi ga je prodou ni kej dost pošten! :angry:

Sam u Maribor pa mu nom hodu morit, k po telefonu je reku, da jih ni dubu!

zgleda že tako. Jst sm imel zelo v redu človeka; je meu pogodbo prpravleno, zrihtu je tisto sranje z davkom, vse paperje dal, 2 ključa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm uzeu narazn mašino, bat je še čist lep, kot nov, v cilindru prbližn 1 mm rajse (kot kaže je biu cilinder zariban že prej), pa ojnica se premika, tko da mislim, da sta šla glavna ležaja (še nisem podiral naprej)....

tko da bata ne bom menov, bo pa treba tale cilinder nekok uštimat, kaj se bolj splača, brusit pušo za 2 mm al zamenat pušo, prednosti in slabosti, pa kolk prbližn naj bi stala vsaka stvar....

aja še to, kakšen bat se sploh da dobit, milim tko dimenzijo bata, a se da dobit tazga da ima premer za 4mm ozr. polmer za 2mm večji, pa kolk je pol to ccm 135?

hvala

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst osebno bi še skor rajši dau not originalno pušo (bi samo pušo zamenjov), ker pol ni treba bata menjat, pa še bolje bo delovala mašina, ker bo vse v originalnem stanju.... to je moje mnenje, povejte kaj mislite vi.... pa kolk naj bi recimo približno stala nova puša + menjava puše.... bi bilo 50k sit dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!!!Pizdo mater policajam!! <_< !Kupm Rs 125 Vale Rossi!!Pa me že drug dan en bebc prjaw!!

Js pa seveda brez izpita pa še bl noru... :devil: !!Pol je blo treba pa seveda gas do poda pa bežat k bolan:D

Zrawn pa še 2x skor fuknu k zmaj!!Prow adrenalinsk LOL!!! :kva2: :worship: :grim :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!!!Pizdo mater policajam!! <_< !Kupm Rs 125 Vale Rossi!!Pa me že drug dan en bebc prjaw!!

Js pa seveda brez izpita pa še bl noru... :devil: !!Pol je blo treba pa seveda gas do poda pa bežat k bolan:D

Zrawn pa še 2x skor fuknu k zmaj!!Prow adrenalinsk LOL!!! :kva2: :worship: :grim :fredy:

norc, važn da si zbežu, pa da si cel :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!!!Pizdo mater policajam!! <_< !Kupm Rs 125 Vale Rossi!!Pa me že drug dan en bebc prjaw!!

Js pa seveda brez izpita pa še bl noru... :devil: !!Pol je blo treba pa seveda gas do poda pa bežat k bolan:D

Zrawn pa še 2x skor fuknu k zmaj!!Prow adrenalinsk LOL!!! :kva2: :worship: :grim :fredy:

Pa ti si caR :worship: :slap:

Policaji so krivi da ti nimaš izpita?

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst osebno bi še skor rajši dau not originalno pušo (bi samo pušo zamenjov), ker pol ni treba bata menjat, pa še bolje bo delovala mašina, ker bo vse v originalnem stanju.... to je moje mnenje, povejte kaj mislite vi.... pa kolk naj bi recimo približno stala nova puša + menjava puše.... bi bilo 50k sit dovolj?

če ti je zagrabil in je celinder hin. pol je 100 bat stran dobil. se pravi nova puša plus bat novi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!!!Pizdo mater policajam!! <_< !Kupm Rs 125 Vale Rossi!!Pa me že drug dan en bebc prjaw!!

Js pa seveda brez izpita pa še bl noru... :devil: !!Pol je blo treba pa seveda gas do poda pa bežat k bolan:D

Zrawn pa še 2x skor fuknu k zmaj!!Prow adrenalinsk LOL!!! :kva2: :worship: :grim :fredy:

sam si res caR. taki kot si ti so živa trupla na motorju... ma ne sej se mi smiliš... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ!!!Pizdo mater policajam!! <_< !Kupm Rs 125 Vale Rossi!!Pa me že drug dan en bebc prjaw!!

Js pa seveda brez izpita pa še bl noru... :devil: !!Pol je blo treba pa seveda gas do poda pa bežat k bolan:D

Zrawn pa še 2x skor fuknu k zmaj!!Prow adrenalinsk LOL!!! :kva2: :worship: :grim :fredy:

en navadn idiot!

Kdo ti je kriv, da nimaš izpita? A ti je mamica motor kupila, ker si njen pridn sinček?

Dej poglej kaj pišeš... a ti mislš da se nm boš zdej zasmilu al kaj? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en navadn idiot!

Kdo ti je kriv, da nimaš izpita? A ti je mamica motor kupila, ker si njen pridn sinček?

Dej poglej kaj pišeš... a ti mislš da se nm boš zdej zasmilu al kaj? :blink:

on hoče zdej povedat ker Car je on ker krši zakon :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš srečo da si ceu ni kej. A si meu vsaj opremo?

Dons je biu fotr na servisu in je reku da je bat še k nov :OK:

Treba pa bo ojnico zamenjat bat se bo pa ta notr pustu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si caR :worship: :slap:

Policaji so krivi da ti nimaš izpita?

sam si res caR. taki kot si ti so živa trupla na motorju... ma ne sej se mi smiliš... :BUA:

en navadn idiot!

Kdo ti je kriv, da nimaš izpita? A ti je mamica motor kupila, ker si njen pridn sinček?

Dej poglej kaj pišeš... a ti mislš da se nm boš zdej zasmilu al kaj? :blink:

on hoče zdej povedat ker Car je on ker krši zakon :slap: :slap: :slap:

ma vi ste eni norci...pač kupu si je motor in dela še na izpitu(upam) tko k jst...in pač se mal vozm kar ni nč narobe mislm da 10x bolš vozm k kerkol k ma že nevem kok časa izpit tuki naokol .)

tko da mislm da jst ne ogrožam prometa...pa on je sam povedu svojo izkušnjo tko da ga ni treba pojest no :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste eni norci...pač kupu si je motor in dela še na izpitu(upam) tko k jst...in pač se mal vozm kar ni nč narobe mislm da 10x bolš vozm k kerkol k ma že nevem kok časa izpit tuki naokol .)

tko da mislm da jst ne ogrožam prometa...pa on je sam povedu svojo izkušnjo tko da ga ni treba pojest no :slap:

saj mislim da za tebe tudi velja nekaj istega. kaj vam je tak težko narediti izpit al kaj. nerečem da še nisi star dovolj ne pa eni ko so po 17 pa še kar nimajo izpitov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!