Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ma vi ste eni norci...pač kupu si je motor in dela še na izpitu(upam) tko k jst...in pač se mal vozm kar ni nč narobe mislm da 10x bolš vozm k kerkol k ma že nevem kok časa izpit tuki naokol .)

tko da mislm da jst ne ogrožam prometa...pa on je sam povedu svojo izkušnjo tko da ga ni treba pojest no :slap:

Jest se tudi vozm brez izpita in s 95konjev preveč, pa ne pišem Pizdo matrno policajem. Ko da so oni krivi da so ga lovili, vsaj tiho bi bil, ne pa tle napisal...

Pač, meni se zdi da je prou da so policaji, še tko je dost pizdarij na cesti, oz. preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da tuki s foruma delajo 10x več pizdarij k jst pa majo izpit jst gta pa nimam tko da ni izpit merilo "normalnosti"...kako lahko enmu rečeš da je debil pa idiot pa da je neumn pa da se ti smil pa ne vem kaj še use...(pa burek ne leti nate)...

policaji morjo bit...sam ni treba da se spravjo na enga mulc k je lih dobu motor nej se na vs k ste "stari mački" k tok obvladate vožnjo...k glede omejitev pa tega vsi vemo kako se vozi(te) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da tuki s foruma delajo 10x več pizdarij k jst pa majo izpit jst gta pa nimam tko da ni izpit merilo "normalnosti"...

samo je pa finta da ti kaj imamo izpit ko na policaj želi zaustavit lepo ustavimo. v večini pa vsi ostali želite pobegnit in pol ponavadi pride do pizdarije oz velike tragedije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da tuki s foruma delajo 10x več pizdarij k jst pa majo izpit jst gta pa nimam tko da ni izpit merilo "normalnosti"...kako lahko enmu rečeš da je debil pa idiot pa da je neumn pa da se ti smil pa ne vem kaj še use...(pa burek ne leti nate)...

policaji morjo bit...sam ni treba da se spravjo na enga mulc k je lih dobu motor nej se na vs k ste "stari mački" k tok obvladate vožnjo...k glede omejitev pa tega vsi vemo kako se vozi(te) .)

Ma dej Risko, krneki. Kdo je teb kej reku? Kdo je reku kej čez tiste ki se vozjo brez izpita, čeprou vsi vemo da je nelegalno....

pravmo sam da je ta tip ku je napisu da so ga lovil en butc ker se pizdi čez ljudi ki opravljajo svojo službo in ki bi nardili edino prav če bi ga ustavli.

Tip ne zna vozt(ker nima izpita), ne pozna CPPjev v praksi, ker pač ni naredu izpita, ne ve kako se ravnat v križišču, bla bla bla, zakaj pa te vrže na izpitu? Ker neki nisi prav naredu in ne znaš dost za it v nevarno okolje kukr je pač promet. In to kar si ti reku je čist krneki. Ena je to da neveš kako zavit na križišču s tremi pasi, eno je če greš čez naselje 60 namesto 50km/h...

In po tvoje bi se lahko mulci brez pojma vozili brez izpita okol, ker so "lih dobil motor"

:eek: :wacko: :slap: Jao, prejao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo je pa finta da ti kaj imamo izpit ko na policaj želi zaustavit lepo ustavimo. v večini pa vsi ostali želite pobegnit in pol ponavadi pride do pizdarije oz velike tragedije

kok časa maš izpit?

@burek...sej to kar si reku je ure prou pa to...sam ne morte ga vsi napadt...kao vsi neki zajebani k mate izpite pa neki...pač povedu je in to je to...pustiš človeka ne morš mu pa govort da je debil...pa nevem kaj(pa ne leti sam nate)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je zagrabil in je celinder hin. pol je 100 bat stran dobil. se pravi nova puša plus bat novi

bat je brez praske, obročki celi, cilinder je biu zariban že prej, pol je biu pa samo nov bat not montiran, zj so pa šli ležaji na ojnici, tko da samo ležaje zamenjam pa novo pušo dam not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok časa maš izpit?

@burek...sej to kar si reku je ure prou pa to...sam ne morte ga vsi napadt...kao vsi neki zajebani k mate izpite pa neki...pač povedu je in to je to...pustiš človeka ne morš mu pa govort da je debil...pa nevem kaj(pa ne leti sam nate)

eno leto že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok časa maš izpit?

@burek...sej to kar si reku je ure prou pa to...sam ne morte ga vsi napadt...kao vsi neki zajebani k mate izpite pa neki...pač povedu je in to je to...pustiš človeka ne morš mu pa govort da je debil...pa nevem kaj(pa ne leti sam nate)

ne napadajo ga zato ke rnaj bi bli vsi zajebani ker imajo izpite ampak zato, ker se je on pizdiu na policaje, ki za to niso čisto nič krivi, pizdi naj se nase, zakaj se vozi brez izpita.... človek mora nek spoznat osnove CPPjev, ni fora kako obvladaš motor, če nimaš pojma o CPP ....

P.S. : pa mislim, da je s tem hotu pokazat da je neki car, ker tud vlik folka poznam k skoz nakladajo kva so kapsim ušli, drugi vsi poslušajo pa vse verjamejo, jst pa osebe poznam, pa dobr vem kermu lahko verjamem pa kermu ne, tistmu k je reku da mu gre TOMOS 3 90km/h , pa sem ga še isti dan prehitel z original ATX 50 C sigurno ne bom verjeu :D .)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo globoko offtopic...še zmer tud če se je hotu hvalt pa tud njegova dejanja niso bla pravilna...zmerjat ga pani treba ker kaj bi blo če bi ostali vs al pa kakorkol??ni prijetno vem ja.. .)

dost zdej o tem...(čeprou vem da bo še tisoč postov na to temo) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se tudi vozm brez izpita in s 95konjev preveč, pa ne pišem Pizdo matrno policajem. Ko da so oni krivi da so ga lovili, vsaj tiho bi bil, ne pa tle napisal...

Pač, meni se zdi da je prou da so policaji, še tko je dost pizdarij na cesti, oz. preveč

burek....tega jst nebi tuki pisu na tvojem mestu veš :doze: tut kapi to berejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok časa maš izpit?

@burek...sej to kar si reku je ure prou pa to...sam ne morte ga vsi napadt...kao vsi neki zajebani k mate izpite pa neki...pač povedu je in to je to...pustiš človeka ne morš mu pa govort da je debil...pa nevem kaj(pa ne leti sam nate)

A zdej smo pa zajebani al kaj, ker se pač vozimo legalno!!!????? :huh: jao :headbang:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tko bom reku ste pa absolutno preveč napadalni do nekoga.

Mal se zamislte kako vm je met doma motor pa brez izpita pa da se nebi pelu. Prvo kot prvo ne mi z nekimi osnovami cppja, ker vsak butl ve da če je stop znak se ustavš al pa barve na semaforju ali kakrol. Pelat se že da v vsakem primeru. Mislm da je meu vsak od nas predn je dobu 125ccm kakšnega 50ccm in je od tam pobrau kar dost osnov sej se z tistim tud vozš v prometu tko da ni čist tko, da bi šli brez vsakega znanja na cesto. Pa mislm, da se je vsaki drugi izmed nas vsaj enkrat pelu po glavni cesti ko še ni imel izpita pa je imel motor že doma tko da ne drugim takoj očitat. Fant se je najbrš ustrašu policije in valda da je nagonsko zbežu če veš da maš šanso in če maš bežat zaradi česa, jst zdj tega nebi naredu ker mam izpit in sm se vedno vozu legalno le na začetku ne ko sm dobil motor. Biu je nespametn in se mu da lepo povedat zakj si to naredu dj bod drugič malo bolj pametn pa ne delat tega, ker se lohk zgodi kej hudga, kar pa noben od nas noče. Pa tud to sm prepričan da skor vsak od nas ki ima 125ko in če se gre pelat bo vsaj mal zahodu in se naredu mal frajarja pred kšnim folkom. Človk se je hotu pohvalt na slb način samo mi dobr vemo kako je s tem samo bo tud njega pamet srečala. Pa zapomnte si da smo usi isti pa vsak od ns je že kdaj mal pretiravu in smo bli v istem položaju kokr on. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste eni norci...pač kupu si je motor in dela še na izpitu(upam) tko k jst...in pač se mal vozm kar ni nč narobe mislm da 10x bolš vozm k kerkol k ma že nevem kok časa izpit tuki naokol .)

To govor, ko boš meu za sabo vsaj 10.000km, brez nesreče (pa to ne govorim da bi se hvalu, ampak po tem se vid kdo zna pelat, pa kdo ne, še posebi v kakšnem trenutku, ko ti avto zapelje iz stranske ceste 3 m pred tabo)

mislm da tuki s foruma delajo 10x več pizdarij k jst pa majo izpit jst gta pa nimam tko da ni izpit merilo "normalnosti"...kako lahko enmu rečeš da je debil pa idiot pa da je neumn pa da se ti smil pa ne vem kaj še use...(pa burek ne leti nate)...

policaji morjo bit...sam ni treba da se spravjo na enga mulc k je lih dobu motor nej se na vs k ste "stari mački" k tok obvladate vožnjo...k glede omejitev pa tega vsi vemo kako se vozi(te) .)

Če bi kdo od nas naredu pizdarijo, bi verjetno ustavu. Samo glup folk gre spizdit policaju in sam sebe ogrožat... Kaj bi blo, če bi v kakšnem ovinku prletu in ne bi mogu zbremzat in bi letel pod zaščitno ograjo? ČE bi preživel, bi se kasneje velikokrat po glavi tepu, zakaj ni ustavu in bi biu še zdej ceu.

Hvala Bogu da se mu ni nč naredl, ampak s tem se pol hvalt po forumu in pisat da so policaji debili, kreteni... samo zato ker so ga hotl ustavt :blink: Če je to zate normaln folk, pol je tut s tabo kej narobe. :huh:

Ko je en napisu, da smo se usi vozil preden smo mel izpit (pa če smo mel motorje), se je zmotu. Sm meu motor 1 tedn preden sm meu izpit in se nism nikol pelov po cesti, ker nism hotu reskerat, da bi me dobil policaji. Če delaš pizdarije, pol sprejmi tut posledice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govor, ko boš meu za sabo vsaj 10.000km, brez nesreče (pa to ne govorim da bi se hvalu, ampak po tem se vid kdo zna pelat, pa kdo ne, še posebi v kakšnem trenutku, ko ti avto zapelje iz stranske ceste 3 m pred tabo)

Če bi kdo od nas naredu pizdarijo, bi verjetno ustavu. Samo glup folk gre spizdit policaju in sam sebe ogrožat... Kaj bi blo, če bi v kakšnem ovinku prletu in ne bi mogu zbremzat in bi letel pod zaščitno ograjo? ČE bi preživel, bi se kasneje velikokrat po glavi tepu, zakaj ni ustavu in bi biu še zdej ceu.

Hvala Bogu da se mu ni nč naredl, ampak s tem se pol hvalt po forumu in pisat da so policaji debili, kreteni... samo zato ker so ga hotl ustavt :blink: Če je to zate normaln folk, pol je tut s tabo kej narobe. :huh:

Ko je en napisu, da smo se usi vozil preden smo mel izpit (pa če smo mel motorje), se je zmotu. Sm meu motor 1 tedn preden sm meu izpit in se nism nikol pelov po cesti, ker nism hotu reskerat, da bi me dobil policaji. Če delaš pizdarije, pol sprejmi tut posledice ;)

jah sej tud če maš 3000000km za sabo še zmer ne morš cestaka c čopijem primerjat .) ne da se mi razlagat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk pa kaj vi ste tepeni v glavo al kaj??prvo kot prvo je to tema za rsko...oz vsaj bla je včasih zaj je itq vsega boga not napisanega...pa dajte ne debatirajte o vsem tak na vlko jao sicer pa itq vsak odgovarja za svoja dejanja oz če ni polnoletn pol njegovi tastari...mislim ok sj vsakega razpizdi ko kdo kaj napiše...ampak ne tolk nabijat ker bo lepega dneva 300+ strani :slap:

drgač pa brez izpita na glavno cesto se mi zdi neumno početje...vsak pa bo se sam odločo če bo reskiral pa se brez izpita fural

zaj pa dost o tem jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm uzeu narazn mašino, bat je še čist lep, kot nov, v cilindru prbližn 1 mm rajse (kot kaže je biu cilinder zariban že prej), pa ojnica se premika, tko da mislim, da sta šla glavna ležaja (še nisem podiral naprej)....

tko da bata ne bom menov, bo pa treba tale cilinder nekok uštimat, kaj se bolj splača, brusit pušo za 2 mm al zamenat pušo, prednosti in slabosti, pa kolk prbližn naj bi stala vsaka stvar....

aja še to, kakšen bat se sploh da dobit, milim tko dimenzijo bata, a se da dobit tazga da ima premer za 4mm ozr. polmer za 2mm večji, pa kolk je pol to ccm 135?

hvala

mhm ... ej mogoce ti lahko zrihtam cilinder kot nov brez ene same praske .... a te zanima ?

drgac pa ....... ste mi vi eni pajacoti :OK: :slap: 2-3 strani nabijete samo od enga pajacota kr je vsa vesel da je kapsom spizdu .... tko da ne bom nc komentiru kr kar je blo za povedat ste ze vsi povedal .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej tud če maš 3000000km za sabo še zmer ne morš cestaka c čopijem primerjat .) ne da se mi razlagat....

Dej Risko, a mislš da znaš bolš zdej vozt k maš doma Mitota ki je itak najboljša 125ka kukr kšn ku ma čoperja? Kolk kilometrov si pa naredu?

Jest jih mam 10k km za sabo, pa vem da je to ful mal... Mam neki izkušenj in s vsakim kilometrom seneki navadm... In dvomm da ti tolk obvladaš motor, ker ga nimaš od kje... na cesti si bil bolj malo ker si mel prej RS250 in vem da brez izpita, še za Mitota nimaš, tko da ne se hvalt kako znaš ku maš 1 leto motor...

In za druge isto velja seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej folk .... help me ... I have a litle problem ....

kot veste se se zmeri morm drkat z mojim pofukanim obratomerjem :angry2: in sm probu dat gor obratomer od tzr-ke .... zej je pa tko nardil je stik ..... in zej tudi ko dam kontakt ne jebe .... :D tko da .... mhm a misliste da mi je sla kira varovalka ??? kje pogledm oz kje vse se nahajajo .... itd .... prosm pumagejte !! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi so blizu akumulatorja, zdej ne vem kje ga ma rs-ka

ja ja tm ja ..... ma a so tam cist vse ka rjih je v motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf sm si oddahnu :D sm ze ustimal .... ja ja eno varovalko mi je skurlo uno rumeno pa gor pise 2 0 :D mhm .... sam to ma pa dobr narjen .... zravn tm kamor pridejo varovalke ma se vsaka svojo rezervno .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rajš tega izvajat bahc :D

Drugače pa tanova aprilija je pa pohvale vredna tok lepo dela use pa pele se tud ful dobr sam mal je nism biu navajen k je balanca dost manjša kokr pr moji. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rajš tega izvajat bahc :D

Drugače pa tanova aprilija je pa pohvale vredna tok lepo dela use pa pele se tud ful dobr sam mal je nism biu navajen k je balanca dost manjša kokr pr moji. LP

ja ja :kva2: ma ce bom znoru !!! dejte mi ze enkrat prodat obratomer !!! :P

aja ej RSmaniac ... ti si se garant pelu tudi ze z mitotom k ga ma tvoj bratranc .... tko da .... a ma mito ful vec moci v niskih obratih in ful malo se pozna kadar mu odpre ..... ??? kr sm se pelu en dan szi mitotom od riskota pa je mel ful moci na nizkih .... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!