Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ah daj kompliciraš brez veze :)

tut risko ma tts-a not, pa ma dost bol navito mašino ko ti, in mu ŠE ni crknlo :D tk d ti to pokur do konca pol pa motula not nalij

Ja sm zato k zmer k se nagnem u lev ovink mi začne otripat lučka! Da če bi dau kr čez tega še motula pa ne bi blo dobr? A se lahk to nrdi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ni dobro preveč mešat.

Počakaj da ti bo lučka gorela tudi na ravnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pol sliko prnesu ma jo pa moj dobr frend sm jo učer tud mal vozu ko je biu pr men samo sm mu jst oblubu da dobi pol mojo za en krog :D Bom pa pol k bo čas dau gor sliko.

Mi daš lahko prosim na PM tvoj in prijateljev MSN,ker se tudi sam zanimam za nakup nove RSke, da se malo pozanimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm zato k zmer k se nagnem u lev ovink mi začne otripat lučka! Da če bi dau kr čez tega še motula pa ne bi blo dobr? A se lahk to nrdi? :?

to se tud men dogaja; meu sem še pol rezervarja olja, pa mi je lučka gorela, pa sm na servisu reku če lohka to popravjo, pa so rekl da je to čist normalno, pomojem je najboljš, da izpraznš ta olje nekak vn; oz večino ga porabi; (sproti kontroliraj da ga ne zmanjka), potemga pa s kašno cevko vn "scuzaj" do konca pa motul not nalij! :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro premisli, črna je lepa, ampak bela zgleda bolj masivno. Odločitev je tvoja...

kva maš pa za premišlevt :hmm: :huh:

uzem lepšo

drgač pa nehite že morit s to kur*evo barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tko bom reku ...... mel jo ne bomo mi .... in tud vozili jo ne bomo mi..... tko da to se sam odloc kaj ti najbl pase .... drgac pa predlog je crna .... men je leps ko bela .. :P

Baha to se ti zato zdi ker mamo mi cdi blokado mito je pač nima in ma bolj konstantno moč na nizkih obratih. Drugače sm se pa že kr neki prevozu z mitotom samo mi ne leži tko kokr moja .)

Lastnik mitota bo pa reku da mu rsa ne leži vem samo sm naredu zadnič kr enih 20km z mitotom pa se mi ni tko lepo vozu.

sam stari moj ..... ni sans ne bi mel cagive nikol ej ... :D edino kar me pr cagivi mika je 7speed .... drgac pa prow mi ni ej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa kr bi še povedu glede tanove rse se mi zdi kr mal slabše stabilna ker ma ročke bolj skupaj in se mi zdi čudn zavijat sam najbrš se morš samo navadt. Drugače uzel je odprto rso ki ima 22kW tko je reku je pa una cdi blokada tok nadležna da sploh ni za govort + tega se že pr 4.500 obrati sprož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne da zagowarjam posamezen motor pa kako se posamezen pelje in komu kaj sede...kakor za koga...ampak to govorte ko bote mel z posameznim motorjem prevozenih cca 5000km :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tud men dogaja; meu sem še pol rezervarja olja, pa mi je lučka gorela, pa sm na servisu reku če lohka to popravjo, pa so rekl da je to čist normalno, pomojem je najboljš, da izpraznš ta olje nekak vn; oz večino ga porabi; (sproti kontroliraj da ga ne zmanjka), potemga pa s kašno cevko vn "scuzaj" do konca pa motul not nalij! :OK:

Ej Jernej a teb tud začne crkvt pol k ti že en cajt lučka za olje utripa (čeprov sm meu not še 7dcl olja) ? K jst k sm se učer vozu, sm ga meu na ene 8k pa mi je pol kr naenkrat šlo sam dol, dol, dol (z obrati) dokler ni crknu! K pol k sm ga verglu mi je spet užgov, in se mi je use skp spet ponvil čez kšna 2km? A je to slučajno kšno varnostno opozorilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jernej a teb tud začne crkvt pol k ti že en cajt lučka za olje utripa (čeprov sm meu not še 7dcl olja) ? K jst k sm se učer vozu, sm ga meu na ene 8k pa mi je pol kr naenkrat šlo sam dol, dol, dol (z obrati) dokler ni crknu! K pol k sm ga verglu mi je spet užgov, in se mi je use skp spet ponvil čez kšna 2km? A je to slučajno kšno varnostno opozorilo :hmm:

newerjamem da je to kako opozorilo,ampak men se tud hmal lučka pržge,pa je še v posodici kr neki olja

lahk da tist za merjenje ne dela več tak ko je treba,da je treba nastavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tud men dogaja; meu sem še pol rezervarja olja, pa mi je lučka gorela, pa sm na servisu reku če lohka to popravjo, pa so rekl da je to čist normalno, pomojem je najboljš, da izpraznš ta olje nekak vn; oz večino ga porabi; (sproti kontroliraj da ga ne zmanjka), potemga pa s kašno cevko vn "scuzaj" do konca pa motul not nalij! :OK:

Ma da ti nom js scuzov mamice... in potem tisto scuzano prnes men da bom js zmešov s TTSom :naughty:

Pa kwa wi novi hočte vedno toplo vodo najdt v tem motorju :slap:, Jernej ti vžgi svojo RSko pa jo na mestu naviji pol ure na 12k, pol pa odpri rezervar za hladilno tekočino, upam da bo dost tople vode :slap: :slap:

In usi takoj na servis ko zasveti ena lučka, če bi vsaj vzel kluč v roke in odprl sedež bi ti bilo use jasno, kje je senzor za NIVO ola in kje je cevka od rezervarja do olne pumpe :glare:

Ej Jernej a teb tud začne crkvt pol k ti že en cajt lučka za olje utripa (čeprov sm meu not še 7dcl olja) ? K jst k sm se učer vozu, sm ga meu na ene 8k pa mi je pol kr naenkrat šlo sam dol, dol, dol (z obrati) dokler ni crknu! K pol k sm ga verglu mi je spet užgov, in se mi je use skp spet ponvil čez kšna 2km? A je to slučajno kšno varnostno opozorilo :hmm:

Varnostno opozorilo da je zmankal bencina :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jernej a teb tud začne crkvt pol k ti že en cajt lučka za olje utripa (čeprov sm meu not še 7dcl olja) ? K jst k sm se učer vozu, sm ga meu na ene 8k pa mi je pol kr naenkrat šlo sam dol, dol, dol (z obrati) dokler ni crknu! K pol k sm ga verglu mi je spet užgov, in se mi je use skp spet ponvil čez kšna 2km? A je to slučajno kšno varnostno opozorilo :hmm:

poglej to se ti je zgodl ker ti je zmankal benza ;) na rezervo dej med furanjem pa 2 brzini dol pa bo šlo naprej

drgač pa pr men je tko kt pr teb; olja še vsaj 0.5L lučka pa že gori, vendar jst sprot preverjam kok je olja, oz. imam ga nalitga čim več. :) , pa ni problema, drgač pa opozoril ni; samo prvo in zadnje bo! blokada kolesa in zariban bat, pol pa veš kaj bo :huh:

Zakaj pa ne, saj ne kupuje motorja vsak dan .)

me prov zanima kdaj si ga bo matex kupu :glare:

Ma da ti nom js scuzov mamice... in potem tisto scuzano prnes men da bom js zmešov s TTSom :naughty:

boljš cuzat kot mešat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa kr bi še povedu glede tanove rse se mi zdi kr mal slabše stabilna ker ma ročke bolj skupaj in se mi zdi čudn zavijat sam najbrš se morš samo navadt. Drugače uzel je odprto rso ki ima 22kW tko je reku je pa una cdi blokada tok nadležna da sploh ni za govort + tega se že pr 4.500 obrati sprož.

Kakšna blokada to ? :? Če je vzel odprto,je imel odstranjeno to CDI blokado ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnostno opozorilo da je zmankal bencina :kva2:

Pa ni blo zrd bencina :glare: (meu sm pouhn tank!!!), kr naenkrat mi je sm crknu! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky če vzameš odprto verzijo CDI blokada še vedno ostane zaradi evro standardov o emisijah izpušnih plinov. Pa zdi se mi da ti pri novi še težje prileze čez območje 4,500rpm - 6,000rpm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni blo zrd bencina :glare: (meu sm pouhn tank!!!), kr naenkrat mi je sm crknu! :eek:

sej ko odpreš tank je še vedno bencin not, pa tud zgleda še da ga je ful, sam v resnici ga je sam še 3L ;) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky če vzameš odprto verzijo CDI blokada še vedno ostane zaradi evro standardov o emisijah izpušnih plinov. Pa zdi se mi da ti pri novi še težje prileze čez območje 4,500rpm - 6,000rpm.

Pa se to neda ven uzet? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da. Preščipneš jumper ki se nahaja pod zadnjim sedežem, in motor gre pol skozi celo območje obratov tekoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woox skor tvoj sosed je pa še nisi nč govoru z njem. Ne odblokirano ma že serijsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm govoru že z njemu sm ne o tem <_< . Zato sm te vprašu k se mi zdi da si enkrat pisu da mu gre sam 80km/h :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!