Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Woox to smo misll ker je pršu takoj tapri dan pa je bla še čist mrzla pa ni šla več kokr 5,000rpm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko odpreš tank je še vedno bencin not, pa tud zgleda še da ga je ful, sam v resnici ga je sam še 3L ;) :blink:

Pa ni biu bencin kriv, zato k sm pou ure pred tem naliu pouhn tank (do roba), sej drgač useen, pol je delu! :OK:

:OK: že naročil novo rs (črne barve :naughty: ), dobim jo konec tega meseca :OK: :kva2:

Lepo zate :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woox to smo misll ker je pršu takoj tapri dan pa je bla še čist mrzla pa ni šla več kokr 5,000rpm.

Aja pol je pa ql, k je men isto reku da ma odprto. Zato se mi je čudn zdel. :OK:

Popravljeno . Popravil woox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni biu bencin kriv, zato k sm pou ure pred tem naliu pouhn tank (do roba), sej drgač useen, pol je delu! :OK:

pol pa nebi jst vedu kaj je pr teb narobe!?? :closedeyes:

:OK: že naročil novo rs (črne barve :naughty: ), dobim jo konec tega meseca :OK: :kva2:

lepo sporoč, ko dobiš, dej kšne slike in povej kdaj se bomo šli furat :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fotka, ki sm jo oblublu.

RSmaniac,a bi se dalo zment za kšno kavo,pa pripelješ tega kolega, da vidm to lepotico.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm iz kranja si tko da bi se dal ja. V četrtek al pa petk če jst dobim motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

Lepa je ta rska,..:?

lepa je sam kaj k je draga k žafran :cry:

sam morš pa popizdt če si kupš tak motor, ko se po tleh zvrneš!

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najhuj še,če novo zvrneš,ampak kaj se zgodi,nemoreš pomagat

bol ko se sikiraš slabš je

feltne so pa res super barve,padejo v oči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSmaniac,a bi se dalo zment za kšno kavo,pa pripelješ tega kolega, da vidm to lepotico.. :)

Jst bi se tud pridružu :OK: :OK: :OK:

sam roky morš pazit d ti nov pršl :slap: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

feltne so pa res super barve,padejo v oči :OK:

jp true

so kopiral od starejše sestrice r factory

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta motor je kopija trenutno najbolšga street legal racing bikea in sicer od RSV mille :OK:

Sej ste najbrš usi test pogledal. Tko da bravo aprilija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL!!Prow scena....Ja zdej bo izpit sam je pa kurac ne!!!Sej ne da sm tko mislu kej polcajam itak da je prow da so na cest!!sam mi gre pa na kurac k mi tuki čez vas norijo z motorji 200 al pa še več pa nben nč ne ukrepa!Sam nas mulce pa bojo nardil karkol sam da nas ustawjo...sej namen je dobr ker če ti en bebc pride na cesto k ne ve kk križišče spelat pa prednostne ceste...bad stari... :BUA: :BUA: Sam je pa zanimiw bežat:D

Sam morš bit prfuknen ko jst da to razumeš... :P :P :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL!!Prow scena....Ja zdej bo izpit sam je pa kurac ne!!!Sej ne da sm tko mislu kej polcajam itak da je prow da so na cest!!sam mi gre pa na kurac k mi tuki čez vas norijo z motorji 200 al pa še več pa nben nč ne ukrepa!Sam nas mulce pa bojo nardil karkol sam da nas ustawjo...sej namen je dobr ker če ti en bebc pride na cesto k ne ve kk križišče spelat pa prednostne ceste...bad stari... :BUA: :BUA: Sam je pa zanimiw bežat:D

Sam morš bit prfuknen ko jst da to razumeš... :P :P :alien1:

kva si pa ti temo falil :grim :grim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je še za uno nazaj!!Ene par strani nazaj :D Sm mal nepremišlen pisu :kva2: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Venom na forumu se nahaja tema ki je namenjena dirkanju in najbolš da se zglasiš tam. Trenutno pa se mi ubadamo s tanovo RS 125 tko da ni biu tole taprav moment sory. :hmm:

Popravljeno . Popravil RSmaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm iz kranja si tko da bi se dal ja. V četrtek al pa petk če jst dobim motor.

No, če dobiš motor bi se lahko v četrtek v Rondoju v Kranju dobil,pošlji mi PM...Mitofreak pa z Mitotam prid :P Blinkec midva se pa jutr v šol vidva :grim

Dodano: opala spregledov da ste se v temi 125ke javite se menil...Nadaljujmo tam ;)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jou pozdravljeni dougo me ni blo pa sem vido da maste ful fajno temo pa sem se prdružo. jst sem prejšn let kupo tanovo čist glanc novo rsko sam zdj jo pa prodajam ta tanova je pa k strela lepa. mal bi počaku pa bi lohka kupo to 2006 let.al sem bimbo.

ta je ful lepa. kdo jo ma zdj čist točn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jou pozdravljeni dougo me ni blo pa sem vido da maste ful fajno temo pa sem se prdružo. jst sem prejšn let kupo tanovo čist glanc novo rsko sam zdj jo pa prodajam ta tanova je pa k strela lepa. mal bi počaku pa bi lohka kupo to 2006 let.al sem bimbo.

ta je ful lepa. kdo jo ma zdj čist točn.

od RSmaniaca en kolega...drugac iz foruma pa se noben zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj kolega jo ma. Mu bom dons reku nej pride do mene pa bomo probal še mal poslikat. Drugače jih pa za enkrat ni veliko v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj kolega jo ma. Mu bom dons reku nej pride do mene pa bomo probal še mal poslikat. Drugače jih pa za enkrat ni veliko v slo.

sliike slike slike :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!