Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

daj rečte mi kje lahko človek dobi najhitreje bat za rsko seveda čim ceneje

rabil bi vertexa samo še nevem katero veličino b al c.

pa dihtunge pa igličasti ležaj

zanima me če mi kateri drugi bat mogoče priporočate.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam ti nič drugega kot original! .)

Majo jih pa na zalogi na avto triglav sigurn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam ti nič drugega kot original! .)

Majo jih pa na zalogi na avto triglav sigurn.

ma nebom dajal noter orginala pa 50k za njega dal če se da za 30k dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original bat košta 30.000sit in nič več in nič manj ker mam še oroginal račun iz aprilijinega servisa. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original bat košta 30.000sit in nič več in nič manj ker mam še oroginal račun iz aprilijinega servisa. .)

hehe pol pa nimaš ziher orginala notri ti maš 160 ne. sploh obstaja za to orginal od aprilije pomojem ne. sem danes klicaril okorg po servisih, tudi na aprilio pa je cena cca 50k

če pa mi lahko zrihtaš orginal za 30k pa ga takoj kupim.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, situacija je točno taka, v cilindru je že gusasta puša in tud ta je že zaribana, tko da mislim, da mi kaj drugega kot nov cilinder ne preostane, bat pa je še čisto lep...... oba glavna ležaja na ojnici staneta 10k sit .....

servis štern mi je reku da se da cilinder obnovit z niklom, pač nova plast, za to opravilo pošlje cilinder v nemčijo, kjer to naredijo, za čakat je 3-4 tedne pa stane okrog 45k sit..... tega pa mislim da jaz ne morm narest ker imam not že gusasto pušo....

kaj pravte...nov cilinder, al nj poštimam kj, pa kaj se sploh da poštimat......

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi blo najbol nov cilinder!!k se ne splača pošilat poprawlat....k ne bo nikdar več tak k bi biw now!!

Pa še čakat morš :BUA: !!Btw pr men bi blo tut počas treba na servis k že mal čudn laufa...mogoče kdo ve k ga pelem k še ni segret kr nek trese not...kt bi bla slaba kompresija ne vem!! <_< :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi blo najbol nov cilinder!!k se ne splača pošilat poprawlat....k ne bo nikdar več tak k bi biw now!!

Pa še čakat morš :BUA: !!Btw pr men bi blo tut počas treba na servis k že mal čudn laufa...mogoče kdo ve k ga pelem k še ni segret kr nek trese not...kt bi bla slaba kompresija ne vem!! <_< :(

a ko ga zalufaš in pustiš v prostem teku dokler se ne segreje vedno normalno laufa, al kaj ugaša umes ? men k je zaribal se mi je cela mašina zatresla k hudič, to pomoje zarad ležajev na ojnici....saj tko mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ko ga zalufaš in pustiš v prostem teku dokler se ne segreje vedno normalno laufa, al kaj ugaša umes ? men k je zaribal se mi je cela mašina zatresla k hudič, to pomoje zarad ležajev na ojnici....saj tko mislim...

ma java script:emoticon(':lol:', 'smid_30')

:lol: ne sam nek škatla...mah sam se ne bom sam ubadu s tem...bom kr na servis pelu k sam bom kj zjebu :grim

Pa še eno mal neumno uprašanje!!:D sam me res zanima!Kolšna je kazn če te ustawjo brez izpita???

pa kolk je 18kw KM oz. kolk je 1kw KM???

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bilo po starem zakonu 90k + 2 leti prepovedi opravljanja vozniškega izpita.

Glede na to kako so se zakoni spremenili, je lahko samo še hujše :)

Tak da si odtrgaj čas za tehle par ur vožnje pa cpp, se ne splača tvegati .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk kW ma RS 125 letnik 99, ker ponekod sm slišu d jih ma 18 ponekod pa da jih ma 21 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kolk kW ma RS 125 letnik 99, ker ponekod sm slišu d jih ma 18 ponekod pa da jih ma 21 :?

Zakaj je pa važno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa važno?

jah zato, ker bi rad vedel, zarad lepšga sigurno ne sprašujem <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zato, ker bi rad vedel, zarad lepšga sigurno ne sprašujem <_<

Če te tako zanima pa vpraši strica googla.

Če si slišal nekje tako in drugje spet drugače se ti lahko spet pripeti isto, ker bo nekdo rekel da jih ima 18, spet drugi 21.

Tako potem pride še do 5 strani nabijanja, na koncu pa se bo spet prišlo do zakjučka, da je mito hitrejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te tako zanima pa vpraši strica googla.

Če si slišal nekje tako in drugje spet drugače se ti lahko spet pripeti isto, ker bo nekdo rekel da jih ima 18, spet drugi 21.

Tako potem pride še do 5 strani nabijanja, na koncu pa se bo spet prišlo do zakjučka, da je mito hitrejši.

jp true :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te tako zanima pa vpraši strica googla.

Če si slišal nekje tako in drugje spet drugače se ti lahko spet pripeti isto, ker bo nekdo rekel da jih ima 18, spet drugi 21.

Tako potem pride še do 5 strani nabijanja, na koncu pa se bo spet prišlo do zakjučka, da je mito hitrejši.

jah odvisn od mašine al jst ne vem kako to gre :hmm: d majo po 4kw razlike

ono za mitota je pa že tko al tko :devil:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden preberem kar se nism ... me prow zanima kok ste nasmetili .... :kva2:

od RSmaniaca en kolega...drugac iz foruma pa se noben zaenkrat.

in moj kolega ..... <_<

no, situacija je točno taka, v cilindru je že gusasta puša in tud ta je že zaribana, tko da mislim, da mi kaj drugega kot nov cilinder ne preostane, bat pa je še čisto lep...... oba glavna ležaja na ojnici staneta 10k sit .....

servis štern mi je reku da se da cilinder obnovit z niklom, pač nova plast, za to opravilo pošlje cilinder v nemčijo, kjer to naredijo, za čakat je 3-4 tedne pa stane okrog 45k sit..... tega pa mislim da jaz ne morm narest ker imam not že gusasto pušo....

kaj pravte...nov cilinder, al nj poštimam kj, pa kaj se sploh da poštimat......

hvala

cak si butl al kaj ??? nekaj casa nazaj sem ti napisu da ti lahko zrihtam kot nov cilindr ..... :angry:

Pomoje bi blo najbol nov cilinder!!k se ne splača pošilat poprawlat....k ne bo nikdar več tak k bi biw now!!

Pa še čakat morš :BUA: !!Btw pr men bi blo tut počas treba na servis k že mal čudn laufa...mogoče kdo ve k ga pelem k še ni segret kr nek trese not...kt bi bla slaba kompresija ne vem!! <_< :(

nehi blodit ...... zakaj ne bi bil ?? prasi kogar kol ti lahko cist dobr ustimajo cilindr samo k majstru moras nest ....

mene pa zanima kolk kW ma RS 125 letnik 99, ker ponekod sm slišu d jih ma 18 ponekod pa da jih ma 21 :?

omg .... kire prbijas .... ka blodis ....... od 99letnika naprej so notr rotax 122 masine .... zato je vse isto ....

kolk je 1kw KM???

kilowate pomnozis z 1.3

se prav ce mas 11kw je to 11 * 1,36 in dobis 15 konjev ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, dons sm zasledu kr eno fajno stvarco, kit motore rotax 123 D.60 Aprilia 125 S za 88.045 sit v Linde MPA v LJ (ubistvu sem gledal na njihovi web-oage). A je kdo že kaj tazga meu, a to sploh paše na aprilio 125 letnik 99, ker je rotax 122, tukaj piše samo rotax 123, na official page od polinija pa piše 122,123... mal razmišljam o tem, ker je zlo pocen.... sam zj niti ne vem še skor nič od tega kita, kolk ma to kW, navora itd. kakšna je poraba.... uglavnem me pa najbolj zanimajo izkušnje in vaša mnenja glede tega kita..... sem pa tud poslal nekaj meilov italijanskim prodajalnam v gorici, udinah in trstu za original aprilia 125 kit, in še čakam na odgovore glede cene....

baHa, hvala za ponudbo, sam rabljenih stvari na moj motor ne bom več dajov, ker ne mislim spet met kakšnih pizdarij, bom kupu novo da bom vsaj vedu kaj mam ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, dons sm zasledu kr eno fajno stvarco, kit motore rotax 123 D.60 Aprilia 125 S za 88.045 sit v Linde MPA v LJ (ubistvu sem gledal na njihovi web-oage). A je kdo že kaj tazga meu, a to sploh paše na aprilio 125 letnik 99, ker je rotax 122, tukaj piše samo rotax 123, na official page od polinija pa piše 122,123... mal razmišljam o tem, ker je zlo pocen.... sam zj niti ne vem še skor nič od tega kita, kolk ma to kW, navora itd. kakšna je poraba.... uglavnem me pa najbolj zanimajo izkušnje in vaša mnenja glede tega kita..... sem pa tud poslal nekaj meilov italijanskim prodajalnam v gorici, udinah in trstu za original aprilia 125 kit, in še čakam na odgovore glede cene....

baHa, hvala za ponudbo, sam rabljenih stvari na moj motor ne bom več dajov, ker ne mislim spet met kakšnih pizdarij, bom kupu novo da bom vsaj vedu kaj mam ......

še slika rotex 123 kit 125 ccm

post-5472-1148404562_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš že kit dajal daj raje 160 tak ko RSmaniac

Ja pa boš mel probleme, kot RSmaniac, ti kr dej, od reaktivca namontirej kej gor

Pizda počakaš ta dva leta in kupiš kej s 25KW, brez problemov, brez olja za mešanco :D, pa glas ima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160 ccm kita ne bom dajau na motor, 125 ccm bom dav, pa še nevem kaj, al original al od polinija :?

cena za polini je 88.045 SIT za aprilio pa še nevem, čakam da mi sporočijo iz italije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!