Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mal sm brsku po netu za tele pro-x bate 125ccm, a ma kdo tak bat v motorju, kakšne izkušnje, mogoče cena, ker na linde.si nisem zasledil nobene cene, samo v katalogu piše da ga imajo :?

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, vse vas lepo prosim če mal pokomentirate tale oglas! Ker bom šou u soboto gledat pa bi vas prosu, da mi poveste, a se mi splača tole uzet, pa kok bi dubu za tak motor k bi biu ceu! :hmm:

Najlepša hvala! :OK:

justaboy nehi blodit ........ kr poznam zdejsnega lastnika in prejsnega lastnika ......

in fora je bla taka .... masina je vse ok je dobro ... in tudi ta aprilia bi bla ze prodana .... samo vam povem zgodob kako je blo ..... prsla je gledat motor ena picka (iskaze se da sutasta za popizdit) pa tk ze vse kuporpdoajna pvse zmenjeno .... pol pa gre picka na testno voznjo in mu usuje motor ... zato jo rpodaja tako kot je .... in ka je picka na konc izjavla ...... "ne bom kupla, ker gre prehitr" :slap:

prejsn lastnik od tega motorja pa mu je prodal zto ker je rabu kes za suzuki-ja gsx600 .... masinca pa drgac dela dobro .... samo trenutno jo videz malo jebe .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok stane čist nova aprilia rs 125 letnik 2006, k nikjer ne najdm cene. Me mal mika k sm pred dvema mescoma kupu novga varaderota sam tist nikamor ne gre, nj mi kšn mal svetuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok stane čist nova aprilia rs 125 letnik 2006, k nikjer ne najdm cene. Me mal mika k sm pred dvema mescoma kupu novga varaderota sam tist nikamor ne gre, nj mi kšn mal svetuje.

ma tm na okroglo je cena okrog 1.100sit ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, vse vas lepo prosim če mal pokomentirate tale oglas! Ker bom šou u soboto gledat pa bi vas prosu, da mi poveste, a se mi splača tole uzet, pa kok bi dubu za tak motor k bi biu ceu! :hmm:

Najlepša hvala! :OK:

Jest ga nebi. Vzami starejši letnik, dobiš nerazbitega za isti dnar, pa še bolj leti. Pa še dnar ti ostane za benz, olje, opremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok stane čist nova aprilia rs 125 letnik 2006, k nikjer ne najdm cene. Me mal mika k sm pred dvema mescoma kupu novga varaderota sam tist nikamor ne gre, nj mi kšn mal svetuje.

Mislem d stane 1.150

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene prasas, naj ti svetuje Rsmaniac...on bo prodau RSko...pa ce ti po pravic povem jest tut neb vec 2T kupu...

IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mene prasas, naj ti svetuje Rsmaniac...on bo prodau RSko...pa ce ti po pravic povem jest tut neb vec 2T kupu...

IMHO

glede 2T je tko, dost več stroškov boš mev (bencin,olje za mešanco,batni obročki, bat,.....) pa še bl se kvarijo, je pa res da so vlik hitrejši.......

zj če bi rad nov cestni motor bi si lohk kupu CBR 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede 2T je tko, dost več stroškov boš mev (bencin,olje za mešanco,batni obročki, bat,.....) pa še bl se kvarijo, je pa res da so vlik hitrejši.......

zj če bi rad nov cestni motor bi si lohk kupu CBR 125

CBR 125 je njgrši motor, to je sramota za hondo, sam tega ne kupvat :BUA: :xx: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125 je njgrši motor, to je sramota za hondo, sam tega ne kupvat :BUA: :xx: :SS

vsake oči imajo svojega malarja <_< :BUA:

najbl mi gre na k... če kdo reče, tega ne kupvat ker je grd, to ni razlog, ker nikol ne veš, mogoče je pa njemu všeč...... če bi rad povedal da ni dobr motor, povej zakaj ni dober, ne pa da rečeš "ker je grd" <_<

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dober ker je grd! :grim :grim :krneki:

Drugače pa se tudi meni CBR zdi kot mal večji APN :) Nekako ne razumem, kako so lahko dali takemu motorju ime CBR, ker vsi vemo da so cbrke vedno veljale za ene boljših in hitrejših SS motorjev. Meni osebno bi se bolj smiselno zdelo, da bi se NSR imenovala CBR125 in kontra. Bi blo bolj logično :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dober ker je grd! :grim :grim :krneki:

Drugače pa se tudi meni CBR zdi kot mal večji APN :) Nekako ne razumem, kako so lahko dali takemu motorju ime CBR, ker vsi vemo da so cbrke vedno veljale za ene boljših in hitrejših SS motorjev. Meni osebno bi se bolj smiselno zdelo, da bi se NSR imenovala CBR125 in kontra. Bi blo bolj logično :)

NSR je "kopija" oval piston NR-ke, sicer pa so se NSR imenovali Hondini dirkalni motorji. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kok stane čist nova aprilia rs 125 letnik 2006, k nikjer ne najdm cene. Me mal mika k sm pred dvema mescoma kupu novga varaderota sam tist nikamor ne gre, nj mi kšn mal svetuje.

a maš ti mal preveč keša??

no sej drugač pa to 2T pa 4T je tko ratal k mito vs. rs :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš ti mal preveč keša??

no sej drugač pa to 2T pa 4T je tko ratal k mito vs. rs :D

Daj ne bodi prevlki optimist,kaj mislis da ce mas mitota si pa car al kaj?pridi na ovinke pa bos sebe videl kot carja ko bos lahk vohal samo rske pred sabo..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne bodi prevlki optimist,kaj mislis da ce mas mitota si pa car al kaj?pridi na ovinke pa bos sebe videl kot carja ko bos lahk vohal samo rske pred sabo..... :P

se podpišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne bodi prevlki optimist,kaj mislis da ce mas mitota si pa car al kaj?pridi na ovinke pa bos sebe videl kot carja ko bos lahk vohal samo rske pred sabo..... :P

Nima pa motor nič pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima pa motor nič pri tem.

Vsaj en...hvala bogi,bil je ze cajt,....sam ce pa ma take objave kot da je mito vse kaj bi clovek mogo met na tem svetu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne bodi prevlki optimist,kaj mislis da ce mas mitota si pa car al kaj?pridi na ovinke pa bos sebe videl kot carja ko bos lahk vohal samo rske pred sabo..... :P

eeeej... Kva pa nsr-ka :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeej... Kva pa nsr-ka :naughty: :devil:

Nič skrbet, z mitoti ne znajo vozit, RSke se bodo pokvarile, ti se boš pa lahko lepo odpeljal mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič skrbet, z mitoti ne znajo vozit, RSke se bodo pokvarile, ti se boš pa lahko lepo odpeljal mimo.

:worship: :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič skrbet, z mitoti ne znajo vozit, RSke se bodo pokvarile, ti se boš pa lahko lepo odpeljal mimo.

Pol se boš pa zbudu, pa povšter popravu :slap: :slap: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti redno vzdržuješ motor,pa skrbiš za njega,te nebo pustil kr tak na cedilo,res pa je da nekateri prej,nekateri poznej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se boš pa zbudu, pa povšter popravu :slap: :slap: :OK:

zakaj se ne bi raj zbudu ves prepoten s prstom v riti ? :naughty: :lol1:

zdost zej :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne bodi prevlki optimist,kaj mislis da ce mas mitota si pa car al kaj?pridi na ovinke pa bos sebe videl kot carja ko bos lahk vohal samo rske pred sabo..... :P

se podpišem

dve noseči ženski .)

jst nism mislu da je mito carski...ampak če sta vidva ..... da tega ne zastopta to ni moj problem...sam hotu sm povedat da je zmer primerjava med mito pa rs zdej se pa ful o 2T pa 4T govori...

vidva men pravta da nabijam kok je mito hud...vidva nabijata kok sta dobra čez ovinke...dvomm da sta tok velka carja k pravta da sta...nč pa ne pravm...

dost tega pa ni treba takoj za vsako mojo objavo se drkat pol .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Spet mam eno uprašanje: kaj bi blo to da se mi pr ene 120km/h k šaltam iz 5-e u 6-o zavrti u prazn :( (kt da bi biu u leru)? Mal me skrbi tole, da ni kej hujšga, k ma motor komi 1,5k km! :?

Že vnaperj hvala!

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!