Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Živjo!

Spet mam eno uprašanje: kaj bi blo to da se mi pr ene 120km/h k šaltam iz 5-e u 6-o zavrti u prazn :( (kt da bi biu u leru)? Mal me skrbi tole, da ni kej hujšga, k ma motor komi 1,5k km! :?

Že vnaperj hvala!

to se tud men včasih zgodi, ampak pri nižjih brzinah

ne vem zakaj, ampak zaradi tega se ne sekiraj; pač še enkrat daj sklopko in brzino gor, pa bo :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo olje v mokrih sklopkah. Predvidevam da mata noter transoila? se tud meni to dogajalo ko sem transoila not nalil.

Sej ne rečem da je 100% sam možno pa je.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo olje v mokrih sklopkah. Predvidevam da mata noter transoila? se tud meni to dogajalo ko sem transoila not nalil.

Sej ne rečem da je 100% sam možno pa je.

lp, FReAK.

možno, sam jst glih ne vem ker olje za menjalnik je mehankar not vlil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve noseči ženski .)

jst nism mislu da je mito carski...ampak če sta vidva ..... da tega ne zastopta to ni moj problem...sam hotu sm povedat da je zmer primerjava med mito pa rs zdej se pa ful o 2T pa 4T govori...

vidva men pravta da nabijam kok je mito hud...vidva nabijata kok sta dobra čez ovinke...dvomm da sta tok velka carja k pravta da sta...nč pa ne pravm...

dost tega pa ni treba takoj za vsako mojo objavo se drkat pol .)

ej naj ti nekaj rečem da ti delaš preveliko razliko med mitotom in rsko. ker med 4 taknim in 2 taknim je razlika v moči za enkrat večja. pa naj ti rečem da po ravnini zna vsaki dodl tiščat gas. nebom nič rekel da ti neznaš med ovinki samo nevem kaj maš tolko čez rsko in zakaj je mito pol neki stroj. kaj ni bistvo v moturizmu da se uživa v vožnji ko pa komu leti za 10 več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej naj ti nekaj rečem da ti delaš preveliko razliko med mitotom in rsko. ker med 4 taknim in 2 taknim je razlika v moči za enkrat večja. pa naj ti rečem da po ravnini zna vsaki dodl tiščat gas. nebom nič rekel da ti neznaš med ovinki samo nevem kaj maš tolko čez rsko in zakaj je mito pol neki stroj. kaj ni bistvo v moturizmu da se uživa v vožnji ko pa komu leti za 10 več.

ubistvu je ne delam .) pa s tem da je mito vs. rs podobno 4T in 2T nism hotu rečt glede na moč ampak glede na to da se skoz o tem govori...nism pa reku da je dobr motor tist k je hitrejši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi skupa......

ej glede tega da ti se u prazen zavrti je ole 100% al so ti že original dal sam 6dcl noter namest 1l. to je lahko al pa maš slabo slabo olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mojga mitota gre cca 6dcl...neki tazga...nč več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a firendly piece of advice...kaj ce bi se sli tele debate o mitotih pa o rskah menit u temo, ki je narjena za to (again)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi loh kdo pove kako nj ugotovim kolk olja mam v menjalniku??! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi lahk dobu kašno usuto RS-ko???To moj sosed sprašuje k se full bavi s temi popravili avtov pa 2T motorjew :slap:

aja zadnjič prawm da se grem en krog pelat in ko sm šel sem šaltow iz 5 v 6 in mi ga je kar naenkrat zamorlo pol je pa ucrknu...k sm mal gledu je od nekje puščala voda!!

Pol sm mal počaku probu užgat in je spet u normalno užgala!!Kaj bi blo lahk to narobe???Sej zdej gre spet normalno in pušča ne več!Sam ne vem je možno da sm preveč vode nalil??

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak ti kaže pa stopinje za vodo,je normaln,pa poglej kuk jo je kaj not,da jo ni preveč ven butnal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Možno da ti je voda zavrela, samo to je malo verjetno, zgodi se samo če stojiš v križišču ko je zunaj +40 stopinj, pa še takrat malo malo verjetno. Tak da če si ti šaltal iz 5 v 6, si se nekaj časa že peljal, kar pomeni da je že hladna voda krožila naokoli. Če pa si je imel preveč, pa je čisto mogoče da je preko vdarlo.

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi lahk dobu kašno usuto RS-ko???To moj sosed sprašuje k se full bavi s temi popravili avtov pa 2T motorjew :slap:

Takkyu iz foruma jo prodaja... klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi loh kdo pove kako nj ugotovim kolk olja mam v menjalniku??! :?

nekje spodaj(nevem ki je pri RS-kah) je taki krogec pa steklo je prek...pa piše min/max in tam do minimuma ga more bit vsaj...poglej malo po motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi loh kdo pove kako nj ugotovim kolk olja mam v menjalniku??! :?

mhm v bistvu moras dat levo bocno plastiko motorja dol ..... in tam bos vidu na bloku od motorja kot eno steklce ..... in tam mora biti olja NAJMANJ do polovice tistega steklenga krogca, seveda moras imeti motor v ravnem stanju .....

Vsekakor pa gelde tvojga problema ti tezave dela sklopka .... :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da bi zdej nevem kaj hotu napisat, sam a niste opazli da maste u bistvu RS vozniki največ problkemov z motorji? Temu je zamorilo, unmu vrti v prazno, unmu obratomer ne dela, unmu je zaribala, pa Žigcu je takrat, pa Jančiju :D...

Če tko na hitr sklepam je očitno RS najmanj zanesljiv motor kar se tiče 125k... Nevem no, pa tudi dvomim da je ne vzdržujete redno...

Drgač pa peace :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa jih tudi veliko več na cesti kot pa katerih drugih.

To je čist res, sam iz naše šole jih ma 5 rsko :OK: , drgač jih je pouhn pa tud če je dost za vzdržvt je zame usen zakon motor! :D

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa jih tudi veliko več na cesti kot pa katerih drugih.

Ja in? To ni neko merilo da se vsaka 2. neki pokvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Spet mam eno uprašanje: kaj bi blo to da se mi pr ene 120km/h k šaltam iz 5-e u 6-o zavrti u prazn :( (kt da bi biu u leru)? Mal me skrbi tole, da ni kej hujšga, k ma motor komi 1,5k km! :?

Že vnaperj hvala!

ja to tut men včasih nardi, pa sm skor 100% d ni olje, ker res je čist tko ko da bi v ler vrglo

če bi blo olje bi tudi v drugih brzinah to nardilo, dela pa sam med 5. in 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

@StricBurek mogoče pa ni tako velik problem v motorju, kot je pa problem v vsakem vozniku samem, da mogoče malo preveč žene motor do njegovih skrajnih meja? Mogoče bi pa mogo vsak pri sebi v to smer razmislit kot pa da krivdo zvaliti na stroj oz napravo :P (malo za šalo, malo pa tudi zares!)

Lep Pozdrav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem 3tji lastnik moje hondice. 1. jo je tak spokal da je bla nevozna. 2. lastnik je spolamano porihtal, in delal z njo ko svinja s koruzo. Jaz je še nisem skotal, a vseeno ne delam z njo v rokavicah. Pa sem v nedeljo šel iz Mb do ormoža (70km) iz ormoža do celja, iz celja pa nazaj do ormoža nato pa domov (Mb). Pa me niti malo ni blo strah na motorju, čeprav ga prekomerno trese.

Še z vsakim ko ma RSko ko sem se meno, pa predlagal da se gremo kam pelat pa to mi je jamral da ne upa... 2T pa to. Pa kurc pa 2T! motor je za vozit ne pa zato da se non-stop jamra poleg.

P.S. Šaltam pri 12k obratih...

(Ne pravim, da je moja honda biser. Pravim da ima veljiko ljudi, ki imajo enake pogoje (2T) več problemov kot drugi. hondaVSmito&RS)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to tut men včasih nardi, pa sm skor 100% d ni olje, ker res je čist tko ko da bi v ler vrglo

če bi blo olje bi tudi v drugih brzinah to nardilo, dela pa sam med 5. in 6.

Tudi meni dela to na TZRki,med 5. in 6...Potem pa samo še enkrat sklopko stisnem in prestavim višje pa skoči v šesto.Je pa včasih moteče ko ravno v kakem dolgem ovinku prestavlaš in ti v ler fukne :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem 3tji lastnik moje hondice. 1. jo je tak spokal da je bla nevozna. 2. lastnik je spolamano porihtal, in delal z njo ko svinja s koruzo. Jaz je še nisem skotal, a vseeno ne delam z njo v rokavicah. Pa sem v nedeljo šel iz Mb do ormoža (70km) iz ormoža do celja, iz celja pa nazaj do ormoža nato pa domov (Mb). Pa me niti malo ni blo strah na motorju, čeprav ga prekomerno trese.

kako to veš, lastnik ti sam tega sigurno ni povedal :blink: :blush: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!