Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zdravo

@StricBurek mogoče pa ni tako velik problem v motorju, kot je pa problem v vsakem vozniku samem, da mogoče malo preveč žene motor do njegovih skrajnih meja? Mogoče bi pa mogo vsak pri sebi v to smer razmislit kot pa da krivdo zvaliti na stroj oz napravo :P (malo za šalo, malo pa tudi zares!)

Lep Pozdrav B)

Hja, dobr, pa vseen... Tisti ki smo meli NSRke oz. jih še majo, nevem če jih kej manj gonjo kot RSke, sej že v osnovi NSRka ne gre tko dobr kot RSa... Pa ni nobenih problemov s NSRo...

Pač, pravim sam da majo RS-driverji največ pizdarij z RSkami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dobr, pa vseen... Tisti ki smo meli NSRke oz. jih še majo, nevem če jih kej manj gonjo kot RSke, sej že v osnovi NSRka ne gre tko dobr kot RSa... Pa ni nobenih problemov s NSRo...

Pač, pravim sam da majo RS-driverji največ pizdarij z RSkami

Burek, 2 besedi: NE SERI

Ko boš vozil kako RSko se oglasi s tvojimi domnevnimi problemi, do tkt pa vozi svoja jajca od une škatle :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi še jaz prilil malo olja na ogenj, samo vem, da potem ne bo ne konca ne kraja.

PS:

Če bo Burek spet vozil katerokoli 125ko, bo imel še več za šimfat, ker so to bolj tako... kako naj rečem, nepremičnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to veš, lastnik ti sam tega sigurno ni povedal :blink: :blush: :hmm:

Je povedal. Temu primerni so bli tud dogovori. Mlinček mi je prodal znanec in me JE opozoril na vse kaj je blo, pa tud vido sem polomlen motor. Meni je dovol da vem da _štel_ ni spigan, ostalo se že porihta.

Veš kaj pa je lol :cry: ? Da mam z mojo vsuto NSRko manj problemov kot ma marsikdo z nepolomleno novejšo krtijo.

Se ZELOOO ZELOOO opravičujm za :topic: ampak sem zadnič lih bil v not, ker sta me 2 kolega klicala da bota zamudila nekam kamor smo se zmenli ker so jima pocrkale RSke :cry:

No, bilo je zelo smešno ko se je človek, ki je redno na cestakih (125-750ccm) pripeljal na frčomatiku(avtomatiku) :eek:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahk kdo prosm pove ker olje za menjalnik nej dam u mojo rsko (a je tud kšn od motula)? :blush:

Hvala! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahk kdo prosm pove ker olje za menjalnik nej dam u mojo rsko (a je tud kšn od motula)? :blush:

Hvala! .)

motul 300W (neki tazga). Je res dobr olje, sam je drago :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi še jaz prilil malo olja na ogenj, samo vem, da potem ne bo ne konca ne kraja.

PS:

Če bo Burek spet vozil katerokoli 125ko, bo imel še več za šimfat, ker so to bolj tako... kako naj rečem, nepremičnine.

Hehe nepremičnine :D ---> bravo grilzz :)

Tud sam imam doma eno nepremičnino sicer ni rs125, je pa rs250 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne da bi zdej nevem kaj hotu napisat, sam a niste opazli da maste u bistvu RS vozniki največ problkemov z motorji? Temu je zamorilo, unmu vrti v prazno, unmu obratomer ne dela, unmu je zaribala, pa Žigcu je takrat, pa Jančiju :D...

Če tko na hitr sklepam je očitno RS najmanj zanesljiv motor kar se tiče 125k... Nevem no, pa tudi dvomim da je ne vzdržujete redno...

Drgač pa peace :D

ma ka si pa ti zej neki pameten <_<

od generalne 5.000km pa brez nobenga problema ....

Sem 3tji lastnik moje hondice. 1. jo je tak spokal da je bla nevozna. 2. lastnik je spolamano porihtal, in delal z njo ko svinja s koruzo. Jaz je še nisem skotal, a vseeno ne delam z njo v rokavicah. Pa sem v nedeljo šel iz Mb do ormoža (70km) iz ormoža do celja, iz celja pa nazaj do ormoža nato pa domov (Mb). Pa me niti malo ni blo strah na motorju, čeprav ga prekomerno trese.

Še z vsakim ko ma RSko ko sem se meno, pa predlagal da se gremo kam pelat pa to mi je jamral da ne upa... 2T pa to. Pa kurc pa 2T! motor je za vozit ne pa zato da se non-stop jamra poleg.

P.S. Šaltam pri 12k obratih...

(Ne pravim, da je moja honda biser. Pravim da ima veljiko ljudi, ki imajo enake pogoje (2T) več problemov kot drugi. hondaVSmito&RS)

lp, FReAK.

ma kej pa ti spet blodis .... jst ne vem zakej majo samo eni probleme .... eno soboto sm naredu preko 300km tisti dan in mi je blo prow kul in prow nic me ni jebalo ... :huh:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ka si pa ti zej neki pameten <_<

od generalne 5.000km pa brez nobenga problema ....

ma kej pa ti spet blodis .... jst ne vem zakej majo samo eni probleme .... eno soboto sm naredu preko 300km tisti dan in mi je blo prow kul in prow nic me ni jebalo ... :huh:

Pa ja dobr, sej ne pravm da mate vsi probleme, ampak jih je NAJVEČ z RSkami... Edino če so drugi-Hondaši in Kađivaši tiho kjo sem jim kej na motorju pokvari...

Jest čm sam povedat, da tisti ki kupuje vpraša na splošno o motorju, pol k nekdo reče da se RSke mal bolj kvarijo vsi takoj planete po njem, da ni res pa nevem kaj še...

Žiga, nebi se spet s tabo kregu, meni je Moj Sixxer lep, če tebi ni prou, meni pa RSa ni lepa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doben motor ni tak slab ko ga šinfate .)

ma to je samo burek neki FOUŠ ko ni mel RS-ke in se je mogu z NSR-ko okol prevazat :D JOKE :P

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja dobr, sej ne pravm da mate vsi probleme, ampak jih je NAJVEČ z RSkami... Edino če so drugi-Hondaši in Kađivaši tiho kjo sem jim kej na motorju pokvari...

Jest čm sam povedat, da tisti ki kupuje vpraša na splošno o motorju, pol k nekdo reče da se RSke mal bolj kvarijo vsi takoj planete po njem, da ni res pa nevem kaj še...

Žiga, nebi se spet s tabo kregu, meni je Moj Sixxer lep, če tebi ni prou, meni pa RSa ni lepa...

mah lej ..... jst bom tko povedu .... ce je motor ustiman za prow poli se ne bo kar neki kvaru ....

je pa fora v tem da pokvari se lahko al cagiva al honda al yamaha al pa aprilia .... samo ne bom bil zej neki pameten .. samo skor gvisn sm da ce mas motor zmeraj redno na servisih pol ne bos mel problemov z njo .... mogoce so pa res z mojo aprilko ravnali dobro k nism mel se nobenih problemov z njo in tud servisno knizico mam vedno tocno potrjeno ... :OK:

Kaj motul 600 ne bi bil dober za 125?

doro ka pa teb ni jasn ???? a ti locis med oljem za mesanico .... in med oljem za v menjalnik ???

Razlaga:

olje za mesanco dodas k bencinu in ta podmazuje bat notr in spodej ojnico in tam vse ..... to je zej loceno od menjalnika ..... in v menjalniku pa imas ti drugo olje ki podmazuje zobnike oz brcine ...... get it :doze:

uglavnm govora je blo o olju v masini in ne za mesanco ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj motul 600 ne bi bil dober za 125?

kwa pa ti zdej sanjaš :huh:

Motul 600 ne obstaja več, zdej je Motul 710 (neki tazga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lej ..... jst bom tko povedu .... ce je motor ustiman za prow poli se ne bo kar neki kvaru ....

je pa fora v tem da pokvari se lahko al cagiva al honda al yamaha al pa aprilia .... samo ne bom bil zej neki pameten .. samo skor gvisn sm da ce mas motor zmeraj redno na servisih pol ne bos mel problemov z njo .... mogoce so pa res z mojo aprilko ravnali dobro k nism mel se nobenih problemov z njo in tud servisno knizico mam vedno tocno potrjeno ... :OK:

Ja OK, sej OK, problemi z motorjem so tudi če ti obratomer ne dela, to vem da si ti mel problem, pa še par drugih stvari, pa en je mel neki na sklopki... Zanimivo je da na Hondi tega sploh ni nč...

Pa tudi RSk je več zaribalo kot NSRk, MIjeva je zaribala zaradi njegove napake(premajhna diza, (pre)več kilometrov)

Ma sej je useeno, nevem kaj se sploh glasim k me itak boli K, naslednji teden registriram svoja škatlasta jajca, ane Žiga...

Aja, pa tudi nikamor ne grejo, sigurno gre RSa hitreje...

BMK, se posipam s pepelom, če sem koga užalil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK, sej OK, problemi z motorjem so tudi če ti obratomer ne dela, to vem da si ti mel problem, pa še par drugih stvari, pa en je mel neki na sklopki... Zanimivo je da na Hondi tega sploh ni nč...

Pa tudi RSk je več zaribalo kot NSRk, MIjeva je zaribala zaradi njegove napake(premajhna diza, (pre)več kilometrov)

Ma sej je useeno, nevem kaj se sploh glasim k me itak boli K, naslednji teden registriram svoja škatlasta jajca, ane Žiga...

Aja, pa tudi nikamor ne grejo, sigurno gre RSa hitreje...

BMK, se posipam s pepelom, če sem koga užalil...

jah obratomer to je edina napaka .... pa se to je najbrz kriv bivsi lastnik ... mhm ..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ej a bi lahk 1x za vse večne čase nehali se kregat?? znano je da so japonci bol trpežni od ostalih motorjev...lahk pa se ti pokvari honda kot kawa al pa suza al pa kaka aprilija al pa nevem kaj še vse...

sj vsak ve ker motor se bol kvari ker pa majn tak da ne se kregat več o tem jao...pri tem ko kaj crkne pa ni zmeraj odvisno kak delaš z motorjem ampak je tut odvisno na kak motor naletiš ker ga lahk en nevem kak čuva pa glanca pa mu bo crkno...dost o tem

:slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ej a bi lahk 1x za vse večne čase nehali se kregat??

:grrr :grrr :grrr

wishfull thinking....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr

wishfull thinking....

lol :slap:

mater ej a bi lahk 1x za vse večne čase nehali se kregat?? znano je da so japonci bol trpežni od ostalih motorjev...lahk pa se ti pokvari honda kot kawa al pa suza al pa kaka aprilija al pa nevem kaj še vse...

sj vsak ve ker motor se bol kvari ker pa majn tak da ne se kregat več o tem jao...pri tem ko kaj crkne pa ni zmeraj odvisno kak delaš z motorjem ampak je tut odvisno na kak motor naletiš ker ga lahk en nevem kak čuva pa glanca pa mu bo crkno...dost o tem

:slap: :slap:

ja sej pravm .... sam ne more spa rect kej se bolj kvari .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj no Rsk je tud velik vč, pa je tud mal logičn, d jih mal vč crkne

Je bol če crkne 10Rsk od 100tih kt pa npr. NSRk k jih crkne 5 od 20h :OK: :OK:

P.S prejle sm mal temo faliu :slap: :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil Blink182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!