Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zdej se bom pa še jst javu...k če jst kej povem vs zakurm še za cel tedn :D

jah tud jst sm opazu da se rs-ke kr dost kvarjo...čeprou nsrke tud niso nevem kok dobr...čak dejmo mal pomislt...kok mitotov je ribnlo v zadnem času tuki s foruma?kok rsk?kok nsrk?...mislm da je mito med zadnimi k mate tok čez njega .)

drgač burek pa ne mislt da si zdej najbl pametn k si "prerastu" 125 pa k si naredu že "nešteto" kilometrov(pa nimam nč prot teb)...

zdej pa še 5 strani nabijanja pol bom pa s5 kej napisu...to je pa začaran krog so učasih rekl :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se bom pa še jst javu...k če jst kej povem vs zakurm še za cel tedn :D

jah tud jst sm opazu da se rs-ke kr dost kvarjo...čeprou nsrke tud niso nevem kok dobr...čak dejmo mal pomislt...kok mitotov je ribnlo v zadnem času tuki s foruma?kok rsk?kok nsrk?...mislm da je mito med zadnimi k mate tok čez njega .)

drgač burek pa ne mislt da si zdej najbl pametn k si "prerastu" 125 pa k si naredu že "nešteto" kilometrov(pa nimam nč prot teb)...

zdej pa še 5 strani nabijanja pol bom pa s5 kej napisu...to je pa začaran krog so učasih rekl :devil:

dej risko porini si tvojga "originalnega" gianellija u ritko in zalajaj kot Rambo :kva2: :lol1: woof woof :D

uglavnm kokrat bomo moral se to povedat !!! sej je use isto .... vse je v nekem malem pomenu pomembno ... ce ti lepo ravnas z motorjem ... ga oskrbujes vse pa c lepo delas z nim ne bo cis tnc narobe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej risko porini si tvojga "originalnega" gianellija u ritko in zalajaj kot Rambo :kva2: :lol1: woof woof :D

uglavnm kokrat bomo moral se to povedat !!! sej je use isto .... vse je v nekem malem pomenu pomembno ... ce ti lepo ravnas z motorjem ... ga oskrbujes vse pa c lepo delas z nim ne bo cis tnc narobe ....

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

pa dej sej ves da sm se zejbavu samo sej ves k pa neumnosti trosis ukol :P :friend1: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist kar sm povedu je čist res .)

pi es: uno z auspuhom ni tok slaba ideja :devil: bom probu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kok pa je mitotov 50X mn kt RSk ni čudn d jih mn crkne :slap:

Drgač pa če lepo pravilno skrbiš za motor nima kj bit .)

Nevem, če je Rska njslabša, zakva jih je pol njveč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač burek pa ne mislt da si zdej najbl pametn k si "prerastu" 125 pa k si naredu že "nešteto" kilometrov(pa nimam nč prot teb)...

Prerastu 125ko? ja iz 20KM na 35KM, in iz 150kg na 200kg...

No ja... kukr hočš, nism pa nikjer napisu da sm zdej pa kr neki pameten, sam svoje povzetke ob branju vseh treh tem(RS,Mito,NSR) sem sem napisal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nevem, če je Rska njslabša, zakva jih je pol njveč :OK:

Clio je tut jajc, pa poglej kok jih je na cestah. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grilzz..sam ti nisi tok neumn...maš tud pametne izjave :P :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clio je tut jajc, pa poglej kok jih je na cestah. :devil:

klio je jajc .... brez "TUD" :angry2:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha XJ 900 S Diversion: teh motorjev je tudi toliko kot poljskih fiatov, nič čudnega, da so piece of shit (a.k.a. jajca, kosmata s tarzančki): podobno velja za mitote; se kar nibus ključi krivijo, ker je vse tako jajcasto narejeno; pa smo si vsi na istem (zgleda, da se suzo najbolj splača kupit :OK: )

:P bite me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha XJ 900 S Diversion: teh motorjev je tudi toliko kot poljskih fiatov, nič čudnega, da so piece of shit (a.k.a. jajca, kosmata s tarzančki): podobno velja za mitote; se kar nibus ključi krivijo, ker je vse tako jajcasto narejeno; pa smo si vsi na istem (zgleda, da se suzo najbolj splača kupit :OK: )

:P bite me

to je zato da kaki nesposobneži, ke še šraufa ne znajo odtegnt ne šarijo po motorju in ga zjebejo...reesko, to ne leti nate :grrr (branimmitotapress:D )

P.S.: to so imbus ne nibus kluči

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, a sem komu na žulj stopil? O:-)

Sticks and stones can break my bones, but words will never hurt me. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne bodte preveč pametni....usi veste kako se odtegne un imbus....sam če bi blo pa treba to nardit bi se pa pokakal...bo jutr grčo pokazu kok je močn... :D

mitojepaitqzakonpress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne bodte preveč pametni....usi veste kako se odtegne un imbus....sam če bi blo pa treba to nardit bi se pa pokakal...bo jutr grčo pokazu kok je močn... :D

mitojepaitqzakonpress :D

rskaseboljzakonpress :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki me zanima .... kok KM zdrzije kej stvari na SP cilindrih ?? pa kok km zdrzi cilindr sam ... itd. ... prosm razpiste se ... hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj morte bit eni vedno tok glasni. Mal sm se še zadržu da nism nč napisu zdj pa bom.

Zakj je men zaribala?

Zato ker so me nategnil k sm kupu. Če bi rekl menji to pa to ko sm jo dobu bi zamenju in se nebi kvarla. Sploh pa moje ne morte primerjat ker ma polini gor.

Zakj je ribnla Justaboyu?

Zato ker je kupu najbrš rso z 25.000km ne bom sicer rajš govoru ker nism sigurn, in fant se je vozu z mislijo laufa uredu in mu je crknl. Se mi zdi da ponovno nateg.

Obratomer?

Obratomer lohk crkne vsakemu pa nimate ga kej štet k okvaram agregata.

Zakj ne morte enkrat za vselej dojet, da so RSe v večini primerov zjebane ki jih na žalost nato dobimo nevedoči lastniki kaj se je prej z njo dogajal in ni čudno da nam crkne.

Risko tud ti si meu probleme že takoj k si motor kupu.

Žigcu je bat zdržu tako kot je predpisano in je zamenju pa vemo da žigc ne špara motorja. Tko da če bi biu jst prvi lastnik svojega motorja sm 100% da bi mi use uredu delal. Pa prosm ne pluvite več po rsah ker ni slb motor samo eni pač radi folk nategnejo mal predn jim ribne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Zakaj morte bit eni vedno tok glasni. Mal sm se še zadržu da nism nč napisu zdj pa bom.

Zakj je men zaribala?

Zato ker so me nategnil k sm kupu. Če bi rekl menji to pa to ko sm jo dobu bi zamenju in se nebi kvarla. Sploh pa moje ne morte primerjat ker ma polini gor.

Zakj je ribnla Justaboyu?

Zato ker je kupu najbrš rso z 25.000km ne bom sicer rajš govoru ker nism sigurn, in fant se je vozu z mislijo laufa uredu in mu je crknl. Se mi zdi da ponovno nateg.

Obratomer?

Obratomer lohk crkne vsakemu pa nimate ga kej štet k okvaram agregata.

Zakj ne morte enkrat za vselej dojet, da so RSe v večini primerov zjebane ki jih na žalost nato dobimo nevedoči lastniki kaj se je prej z njo dogajal in ni čudno da nam crkne.

Risko tud ti si meu probleme že takoj k si motor kupu.

Žigcu je bat zdržu tako kot je predpisano in je zamenju pa vemo da žigc ne špara motorja. Tko da če bi biu jst prvi lastnik svojega motorja sm 100% da bi mi use uredu delal. Pa prosm ne pluvite več po rsah ker ni slb motor samo eni pač radi folk nategnejo mal predn jim ribne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej janči...ne se jezit...sej men so rs-e hude .) sm jo hotu kupt :blush: (ne me zdej pojest)

pa men mito ni še nikol crknu...sam jst sm zato podru mitota da sm vidu kaj je notr...in ker se je mal zavlekl zarad bata pa tega smo pol mal dle časa šraufal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima neki u zvezi z batom.Jest sm pač zrd menjalnika mogu uzet motor dol in razdret pa sm vidu da je bat mal "zrajsan" (obročki so uredu)pa me zanima a se mi to splača dt skupi nazaj al nej ga zamenam?

Popravljeno . Popravil PlAzO Aprilia rs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

Zakj je ribnla Justaboyu?

Zato ker je kupu najbrš rso z 25.000km ne bom sicer rajš govoru ker nism sigurn, in fant se je vozu z mislijo laufa uredu in mu je crknl. Se mi zdi da ponovno nateg.

Obratomer?

Obratomer lohk crkne vsakemu pa nimate ga kej štet k okvaram agregata.

....

Am....meni ni ribnla,vsaj zaenkrat se ne :P, prevozenih je do zdaj 14500,vsaj upam da realnih in cez 2k km sledi nov bat,je pa res da sem skuro kuplongo tak kot je norc 16 reko!

Obratomer pa tud mene neke f**a.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk preveč je nabijanja, pr novi apriliji je bla njabol čista tema, tko da predlagam da se vrnemo nanjo ( bolje išta nego ništa)...kok pa kej gre odprto kupljena nova aprilia? pa kok je pa kej dražja od zaprte če jo kupuješ novo, aja una cdi blokada k nrdi lukno v obratik, a se da uno uštimat na mal mn kmečki način, k da jo sam prešipneš? hvala za odgovore. pa upam da se strinjate z mojim predlogom. :) fajn spite, js se pa še učit morm :( važn da bo čez par dni konc šole, pol pa na motor pa dirke, sam kaj ko sm pa brez motorja, idini "voznik" brez motorja. sej bo, bo že cajt za to. Lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk preveč je nabijanja, pr novi apriliji je bla njabol čista tema, tko da predlagam da se vrnemo nanjo ( bolje išta nego ništa)...kok pa kej gre odprto kupljena nova aprilia? pa kok je pa kej dražja od zaprte če jo kupuješ novo, aja una cdi blokada k nrdi lukno v obratik, a se da uno uštimat na mal mn kmečki način, k da jo sam prešipneš? hvala za odgovore. pa upam da se strinjate z mojim predlogom. :) fajn spite, js se pa še učit morm :( važn da bo čez par dni konc šole, pol pa na motor pa dirke, sam kaj ko sm pa brez motorja, idini "voznik" brez motorja. sej bo, bo že cajt za to. Lp B)

čak zakaj bi kompliciru na manj kmečki način in si delu probleme ko lahk enostavno klk nardiš s kombinirkam in je rešeno

kmečki je un ko si daje delo in komplicira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!