Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Kmečki način bi biu lahko edino tak da bi z sekiro razbil cdi....

Sory justaboy pomešu sm nicke iz foruma .)

Trenutno se res ne spomnem komu se je pokvarla ne dolgo nazaj.

Risko če pa nebi odpru pa veš kaj bi sledil ane? No tko je blo pr men pa čist nč drugač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmečki način bi biu lahko edino tak da bi z sekiro razbil cdi....

Sory justaboy pomešu sm nicke iz foruma .)

Trenutno se res ne spomnem komu se je pokvarla ne dolgo nazaj.

Risko če pa nebi odpru pa veš kaj bi sledil ane? No tko je blo pr men pa čist nč drugač.

JaRaNe jo je kupo z mislijo da je vse ok,pa ocitno ni blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mislu sm tko na mal bol profesionaln način, ne pa da sam prešipneš pa zapreš zic al kjer kol je, p je to to. treba mal lepš uštimat da lepo zgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mislu sm tko na mal bol profesionaln način, ne pa da sam prešipneš pa zapreš zic al kjer kol je, p je to to. treba mal lepš uštimat da lepo zgleda :D

kaj lepš zgleda. lepš kot to ne morš nardit, sploh pa je to skrito v škatlici pod sedežem, in je nevidno, ker je škatlica zaprta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mislu sm tko na mal bol profesionaln način, ne pa da sam prešipneš pa zapreš zic al kjer kol je, p je to to. treba mal lepš uštimat da lepo zgleda :D

Pobarvaj na rdeče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sava take maš da še kamenje joka.

Sava pod sedežem zadnjim je škatlica, ki je ubistvu nevidna dokler ne uzameš dol zadnjega sedeža. In se pravi cdi je nekak black box v katerem je jumper oblit s silikonom. Silikon odstraniš in preščipneš jumper in zaliješ nazaj z silikonom. Vsaj umetnost. Mislm da se je pravkar 100x že napisalo o cdiju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok sej ni važn. btw sm postavu še eno vprašanje...kok kej leti nova RSka (odprta). to mi vrjetn skor vsak tle z foruma zna odgovort, razn mene. aja pa RSmaniac, kva je zdej z tomosom, kok dovg bomo še gledal slike z neta, dej kkšno prlimi iz svoje "garaže". :) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok kt tastara.

je tako :grim ker ima enako mašino, mogoče bi se pa dalo dobiti kakšen km/h več na račun aerodinamike :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok sej ni važn. btw sm postavu še eno vprašanje...kok kej leti nova RSka (odprta). to mi vrjetn skor vsak tle z foruma zna odgovort, razn mene. aja pa RSmaniac, kva je zdej z tomosom, kok dovg bomo še gledal slike z neta, dej kkšno prlimi iz svoje "garaže". :) LP

Am...zakaj ti tolk o rski sprasujes ce je se celo leto ne bos mel :? samo nabijas nekaj brezveze,rajs pojd na moped forum....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej janči...ne se jezit...sej men so rs-e hude .) sm jo hotu kupt :blush: (ne me zdej pojest)

pa men mito ni še nikol crknu...sam jst sm zato podru mitota da sm vidu kaj je notr...in ker se je mal zavlekl zarad bata pa tega smo pol mal dle časa šraufal :D

povej tud da te je moja rs-a mal zrajcala a :OK: sm vidu da se neki u hlacah premika :naughty: :slap:

Zakaj morte bit eni vedno tok glasni. Mal sm se še zadržu da nism nč napisu zdj pa bom.

Zakj je men zaribala?

Zato ker so me nategnil k sm kupu. Če bi rekl menji to pa to ko sm jo dobu bi zamenju in se nebi kvarla. Sploh pa moje ne morte primerjat ker ma polini gor.

Zakj je ribnla Justaboyu?

Zato ker je kupu najbrš rso z 25.000km ne bom sicer rajš govoru ker nism sigurn, in fant se je vozu z mislijo laufa uredu in mu je crknl. Se mi zdi da ponovno nateg.

Obratomer?

Obratomer lohk crkne vsakemu pa nimate ga kej štet k okvaram agregata.

Zakj ne morte enkrat za vselej dojet, da so RSe v večini primerov zjebane ki jih na žalost nato dobimo nevedoči lastniki kaj se je prej z njo dogajal in ni čudno da nam crkne.

Risko tud ti si meu probleme že takoj k si motor kupu.

Žigcu je bat zdržu tako kot je predpisano in je zamenju pa vemo da žigc ne špara motorja. Tko da če bi biu jst prvi lastnik svojega motorja sm 100% da bi mi use uredu delal. Pa prosm ne pluvite več po rsah ker ni slb motor samo eni pač radi folk nategnejo mal predn jim ribne.

LP

ej cist se strinjam z RSmaniac-om :) :OK:

je tako :grim ker ima enako mašino, mogoče bi se pa dalo dobiti kakšen km/h več na račun aerodinamike :?

mah dost vec ne .... mogoce za km dva ...... dvomim da kej vec .... uglavnm edino v mal visje obrate bi se zvrtelo vse skup ..... maybe :doze:

Živjo!

Mene pa zanima neki u zvezi z batom.Jest sm pač zrd menjalnika mogu uzet motor dol in razdret pa sm vidu da je bat mal "zrajsan" (obročki so uredu)pa me zanima a se mi to splača dt skupi nazaj al nej ga zamenam?

hm ...... raj menjaj da ne bos mel problemov .... kokr se men zdi ni bil bat prow utecen ? ne me za besedo prjet sam v vsakem primeru ga raj zamenjaj da bos 100procenten ... :)

hja mislu sm tko na mal bol profesionaln način, ne pa da sam prešipneš pa zapreš zic al kjer kol je, p je to to. treba mal lepš uštimat da lepo zgleda :D

lej tam pride silikon .... tisto moras "zbacat" ven ... in tam tisto zicko prescipnes .... ce ti pa gre za izgleda skatlce (kot si ze slisu je na ne vidnem mestu, torej pod zadnjim sedezem) pa nared tko kot sem ti reku in pol gresh kupit v trgoino silikon ga "nasopas" notr kjer si prej tisto "izbacu" ven in gor z enim ravnim delom odstranis odvecen silikon ..... pocakas ..... se strdi..... prklopis nazaj notr .... in se peljes ......

upam da ti je jasno zej ? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas je tocno 10jurju brez davka ;)

a se da kupit povžek posebi pa un nastavk pr pride umes med použek pa med feltno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am...zakaj ti tolk o rski sprasujes ce je se celo leto ne bos mel :? samo nabijas nekaj brezveze,rajs pojd na moped forum....

am ja tale je pa bla nizka, pa nč kej duhovita. jah me pač zanimajo, ki pa piše da se ne smeš zanimat za stvari k so ti všeč. lohk sm str 3leta pa se bom zanimu za tvojo mtko, tko da ne mi plizz z takimi.

lej tam pride silikon .... tisto moras "zbacat" ven ... in tam tisto zicko prescipnes .... ce ti pa gre za izgleda skatlce (kot si ze slisu je na ne vidnem mestu, torej pod zadnjim sedezem) pa nared tko kot sem ti reku in pol gresh kupit v trgoino silikon ga "nasopas" notr kjer si prej tisto "izbacu" ven in gor z enim ravnim delom odstranis odvecen silikon ..... pocakas ..... se strdi..... prklopis nazaj notr .... in se peljes ......

upam da ti je jasno zej ? slap.gif

ja baha sm razumev, pa napisu sm da ni važn, remo dalje, tko da prekinte že z to cdi blokado.

am ja pa glede hitrosti nove RSke, sploh ne vem kok gre tastara RSka(odprta), k jo skor vsak sam odpira, pa gre vsm drgač, ni kkšne določene hitrosti, tle pr tanovi, k p vse na isti princip odprejo, pa mor bit kkšna določena hitrost, tko da če mi zna kdo povedat kkolikšna je ta hitrost, pa upam da navš spet mev kkšnih pripomb justaboy na moje zanimanje za aprilio.hvala za odgovore, če jih dobim, če pa jih po sreči dobim, mi bo pa en zadostovav, ne pa da 20 folka napiše kolikšna je ta hitrost.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem, d ti zjle še noben nov vedu povedat kok gre ta nova RSka, zato k jo ma še bl mal folka, pa vretn ni še nubena odprta .) vretn pa gre neki tazga k tastara .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem, d ti zjle še noben nov vedu povedat kok gre ta nova RSka, zato k jo ma še bl mal folka, pa vretn ni še nubena odprta .) vretn pa gre neki tazga k tastara .)

Pa kaj vam ni jasno!!!

A ni bilo že 100X povedano da je agregat v novi in stari isti, tako da ni velikih razlik, če pa so, so pa na račun boljše aerodinamike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam ni jasno!!!

A ni bilo že 100X povedano da je agregat v novi in stari isti, tako da ni velikih razlik, če pa so, so pa na račun boljše aerodinamike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Točno tako, zdaj pa dovolj o tem sranju :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, zdaj pa dovolj o tem sranju :angry2:

ej Matex, a ti že maš motor? Dej če maš, se lahko kje dobimo, pa gremo kkšn mejhn krog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vam ni jasno!!!

A ni bilo že 100X povedano da je agregat v novi in stari isti, tako da ni velikih razlik, če pa so, so pa na račun boljše aerodinamike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja dost o tem, sam zgleda ste spregledal uno kar sm prej napisu, sej ne rabm odgovora, to naj bo kot hmmm "opozorilo" recmo, kok sploh gre tastara, k grejo vse različn (odprte), k vsak ma kej drgač pa ni kkšne določene hitrosti za tastaro (odprto). SAM KOT SM ŽE REKU TO NI BLO VPRAŠANJE, KVEČJEMU OPOZORILI, (NEKI V TEM SMISLU), ZATO PROSIM NE NČ DOPISOVT NA TA MOJ POST, K NEKATERE MOT ČE JE PREVEČ NABIJANJA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala norc16 za odgovor. ostali pa ne zdej spet pisat naprej iste podatke, idin če kej ni prov, drgač pa forum gre naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lohk sm str 3leta pa se bom zanimu za tvojo mtko, tko da ne mi plizz z takimi.

sam ta je pa najbolja izjava :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi neki povedat ampak to ne zanima mene ker jst trdm svoje

1 mi je izjavil da ma moj motor plavajoče diske, pa noče popustit; pravi da se disk premika ( rahlo ) in da ima vmes ležaje kar je značilno za plavajoče diske...

zdej pa povejte če so to res palvajoči diski, ker že sam seb ne verjamem več

IPB Slika

upam samo da imam prov, ker drugače se bom zelo osmešil

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Matex, a ti že maš motor? Dej če maš, se lahko kje dobimo, pa gremo kkšn mejhn krog .)

Plačano aro že mam, samo še uvozjo ga, cca. 10 dni, pol pa obvezno na furco. Tko al tko bom cel motosvet obvestil, da mam matur, ne boš zamudu :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!