Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Tvoje mnenje je kr pravilno. Pa nekih velkih razlik tud ni da ne boste misll da pa ful bl trga če je kit gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje mnenje je kr pravilno. Pa nekih velkih razlik tud ni da ne boste misll da pa ful bl trga če je kit gor.

lej tak je....jst dobim ta kit,z vsemi dihtungami in vsem za 15-20k vec dnara kot pa bi me prso bat,pa vse dihtunge se zravn,tak da se mi bol splaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tak je....jst dobim ta kit,z vsemi dihtungami in vsem za 15-20k vec dnara kot pa bi me prso bat,pa vse dihtunge se zravn,tak da se mi bol splaca

ja lej lahko se ti bl splaca ... .samo fora je kakovost in vse ... tud cilidnr se ti bo hitrej obrabu saj sklepm no teh cilindrov ne poznam in sploh prvic slisim zanje :? tko da ne vem .... jst bi se raj pozanimu mal prej ko kej stavis gor ....

kr ce SP cilindr stane vec kokr 100jurjev pa ne zdrzi lih kej dost itd. pol sklepm da bo to tolk manj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje se da dobit kaksne lepse zmigovce kot te ko so na aprili ki so res grdi, a pozna kdo kako stran da bi se dalo to kr parocit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jza sn včeraj dobil Mitaka celinder za mojo cagivo. Piše gor Hi-performance celinder kit :D

Upam da bo dobro delal. Pa poceni je tudi bil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jza sn včeraj dobil Mitaka celinder za mojo cagivo. Piše gor Hi-performance celinder kit :D

Upam da bo dobro delal. Pa poceni je tudi bil :OK:

No jst tud dobim ta isti cilinder,samo da ob za aprilio,tak da povej kak bo,sam jst dobim z vec konji oz nekaj istega kot polini 160!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje se da dobit kaksne lepse zmigovce kot te ko so na aprili ki so res grdi, a pozna kdo kako stran da bi se dalo to kr parocit?

timmg na dunajski u lj (strelišče) imajo konkretne žmigovce za konkretno ceno. (niso pocen ane 7k par mensezdi :BUA: ) jst sm si nabavu 2 para... enih ful mejhnih svetijo odlično

Jza sn včeraj dobil Mitaka celinder za mojo cagivo. Piše gor Hi-performance celinder kit :D

Upam da bo dobro delal. Pa poceni je tudi bil :OK:

a to da je bil poceni je dobro :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to da je bil poceni je dobro :?

ja, da lahko za ta dnar dva kupiš :lol1: in jih lih tko uničiš v istem času ko enega original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dau 7k za 4 žmigovce prej neta...frend ma pa identične sam da jih je kupu v trgovini...nekje na vrhnki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte fantje povedat če obstaja kak kit za rs250? Neki sem slišal da obstaja kit 316ccm .Je to res?

Sprašujem namreč ker moram menjat bate itd. in bi v primeru da zadeva res obstaja menjal tudi cilindre, katere moram menjat v vsakem primeru.Če obstaja povejte kje se da zadevo kupit , lahko tudi na pm.Če pa lahko kdo zrihta kakršne koli dele ceneje pa lahko tudi sporoči na pm.Rabim cel kup robe.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zaslediu da se da dobit 200ccm kit to je blo že dolgo časa nazaj in naj bi meu en tip v nemčiji rso ki je imela nato 400ccm in okoli 100KM. Ne me pa držat za besedo to je blo povedano že kakih 2 leti nazaj na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem zaslediu da se da dobit 200ccm kit to je blo že dolgo časa nazaj in naj bi meu en tip v nemčiji rso ki je imela nato 400ccm in okoli 100KM. Ne me pa držat za besedo to je blo povedano že kakih 2 leti nazaj na forumu.

recimo pol lets nazaj (mogoče mal več) je en prodajal rs 50 ko z kao 436ccm dal je motor od yamahe, :eek: motor totalno predelan, izpuh pod zicem, mašina ooooggrrrroooomna prodajal jo je pa za pol miliona :worship:

tko da da se če se hoče ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm že velikokr vidu to predelano rs50. BLo je pa prov rečeno za rs 250 ki je mela na vsakem cilindru kit in skupaj 400ccm. Se pravi vsak cilinder 200ccm šlo je pa precej bolje kokr ta rs50. Pa nekje je blo tud govora o RS 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale predelana rs50...to pomoje čist pokrivi ogrodje... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je prodajal je bil prej fake oglas. Tale pa je prava:

evo to je ta :OK: no sj se mi je zdel da noben v SLO nebi šou kj tazga delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne kokr vem ma isti ogrodje kokr RS125 in RS250 tko da če tist zdrži bo pa to tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne kokr vem ma isti ogrodje kokr RS125 in RS250 tko da če tist zdrži bo pa to tud.

tist je drgač ogrodje od 50 ke poglej disk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je od 50ccm samo sm sprva mislu da je isto ogrodje kot od rse 125 samo vidm da ni ker je zadnja nihajka popolnoma drugačna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so ga najbrž ojačal :huh: Ne bi bilo ravno fino če bi ti sred vožnje začel motor na 2 strani zvijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki me zanima a mi lohka da kdo kkšno slikco kje na motorju se štangas naštima

kr moj je pod 1000rpm ji in mi gre to zlo na ku***, ker bi meu rd višjega. a je isto kt pr frčotih k en vijak obračaš pa se štangans štela :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki me zanima a mi lohka da kdo kkšno slikco kje na motorju se štangas naštima

kr moj je pod 1000rpm ji in mi gre to zlo na ku***, ker bi meu rd višjega. a je isto kt pr frčotih k en vijak obračaš pa se štangans štela :? :?

Poglej v knjigco k si jo dobu zravn motorja tam maš use lepo narisano in opisano, tako da ne smeti po forumu in misli malo s svojo glavo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v knjigco k si jo dobu zravn motorja tam maš use lepo narisano in opisano, tako da ne smeti po forumu in misli malo s svojo glavo .)

sam kurc k mam knjižco samo v ITA, NEM in FR jeziku ker je bil motor iz Avstrije uvožn :winkiss:

drgač pa bom že nekje to najdu , sm samo mislu da mi bo kdo olajšal delo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

ok a se zategne 1ko al 2ko??? če se sploh kerga od teh :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!