Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ne ne ...to se na fergiju štima....

a jebi ga nism vedu :stupid:

dj kkkšno slikco da jst vidm kje se to štela

kva sm pa jst drgač označu??

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce je res da ko odstranis blokado iz izspusha na aprili rs125, da potem motor bol crkuje sploh ko je fejst zagret pa da ko se u hrib peles lahko kr crkne..tak nekak so mi rekl na apriliem servisu..ces da bols da blokad prejsn lastnik ni vn pobrau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno v kaksen hrib ga pelješ, če boš rinil na recimo 5k m nadmorske višine je čist možno da ne bo delal tako kot mora, samo to ni fora avspuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo neki me zanima a mi lohka da kdo kkšno slikco kje na motorju se štangas naštima

kr moj je pod 1000rpm ji in mi gre to zlo na ku***, ker bi meu rd višjega. a je isto kt pr frčotih k en vijak obračaš pa se štangans štela :? :?

Na desni strani uplinjača maš en vijak, običajno je še ena vzmet spodaj. Ti lepo užgi motor in pol lepo počas zateguj vijak in štandgas bo počasi naraščal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni strani uplinjača maš en vijak, običajno je še ena vzmet spodaj. Ti lepo užgi motor in pol lepo počas zateguj vijak in štandgas bo počasi naraščal .)

a morm dat tank dol oz. v pokončno držo da pridm do tega vijaka?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj sory sam bi mogu pa vedt da so tisto vijaki od bloka. Morš mal pomislt, to je dejstvo da se na fergiju štela (že sama beseda ti pove štandgas) iz tega razbereš koliko gasa ima motor medtem ko stoji. Ta vijak se nahaja na fergiju in sicer če sediš na motorju ga imaš na desni strani tam kjer je luft med plastiko in kestlom. Dosegel boš to samo z dvema prstoma samo je narebren šrauf tko da nebi smel bit problema. Vijak vrtiš naprej proti sprednejm delu motorja oz. zateguješ. Motor najprej segrej in nato počasi vrti naprej. Ko boš že mislu da je dobr in boš dal gas boš ugotovu da si vijak preveč obrnu in boš mogu še mal zmanjšat. Upam da sm uredu napisu in da ti bo to uspel izvest. LP

Pa še to je črne barve pa dost vn iz fergija izstopa tko da nimaš kej zgrešit.

Popravljeno . Popravil RSmaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte pustit človeka. Žigc, poglej kakšne si ti pisu, k una objava je res totalno debilna (pa čeprov si takrt prvič sedu na 125ki). Risko, ti pa ne bit preveč pamtn, k tut ti učas kej tazga nabiješ, da se folk sam križa .)

Jernej, upam da ti bo uspel naštimat, drugač se pa nekje dobiva,pa ti pokažm ker šravfek je treba štimat .)

Dej če maš MSN, me dodej (mail najdeš v profilu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne..bo kr 10:5 :OK:

k bi ti vedu kok sm se nasmeju k sm vidu kere šraufe kažeš :D...skor sm s stola padu ej...svaka ti čast :D

:P

@ GrČaR bom najbrž sam zrihtu ker mi je RSmaniac :OK: lepo opisal zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje se da dobit kaksne lepse zmigovce kot te ko so na aprili ki so res grdi, a pozna kdo kako stran da bi se dalo to kr parocit?

jao v vsakem moto-shopu itd. jst mam bele pa karbonske ... :OK:

Vem da je od 50ccm samo sm sprva mislu da je isto ogrodje kot od rse 125 samo vidm da ni ker je zadnja nihajka popolnoma drugačna

ma na rs50 je ful "manj masivno" kokr na rs125 .... mislim vse je bolj svoh narejeno ... in ce je hotu ustimat majstr za prow tole rs50 potem je mogu tipo kar fajn ojacat grust .....

IPB Slika

ok a se zategne 1ko al 2ko??? če se sploh kerga od teh :?

lol :D nic od teh .... tist mas za zajlo od sklopke zamenjat .)

:P

@ GrČaR bom najbrž sam zrihtu ker mi je RSmaniac :OK: lepo opisal zadevo

nej te opozorim da nikar ne vrti tistega sraufka zraven k je bolj majhen ... kr si lahko razstelas vse .... .) je pa tisti crn vijak katerega potrebujes za nastavitev standgasa v dosegu prstov tko da kokr so ti ze rekl samo segrej masinco na delovno temparaturo in ce hoces vecji stangas ga mors zategovati ..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne..bo kr 10:5 :OK:

k bi ti vedu kok sm se nasmeju k sm vidu kere šraufe kažeš :D...skor sm s stola padu ej...svaka ti čast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kulk se vam kej segreva aprilia rs125 ko je brez blokad:/

isto ko zablokirana cca70 stopinj ti samo odstrani blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto ko zablokirana cca70 stopinj ti samo odstrani blokade.

ja tam okol 70-75 stopinj...hja ne vem ka nej s temi blokadami na servisu so mi rekl da pol bol crkuje motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti vidm da si tud še totaln začetnik...če maš motor brez blokad ti ne bo nč bl crkvou..kr vn jih dej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti vidm da si tud še totaln začetnik...če maš motor brez blokad ti ne bo nč bl crkvou..kr vn jih dej :D

hja sej bi jih dau ven..pa sm pol soseda uprasu ko je meu mito da so mi rekl na servisu naj jih ne dam vn...pa se je čudo on..pa je klicu enga pa je rek da naj bi res pr apriliah bol crkval kej prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sej bi jih dau ven..pa sm pol soseda uprasu ko je meu mito da so mi rekl na servisu naj jih ne dam vn...pa se je čudo on..pa je klicu enga pa je rek da naj bi res pr apriliah bol crkval kej prej

za mašino ni čist nč slabš .) to je samo pol v tvoji glavi če ga pulš do konca .) mašina pa je če brez blokad se ne bo nč hitrej "znucala"...odvisno je samo če se boš ti vozu tud tko k bi se zdej k maš blokade al ga boš pol sam pulu...men verjem...te fore k sosed kliče enga k obvlada so bedne pa brez zamere...sam če vidš da majo usi(99%) odprt pol tud ti dej :D

moje mnenje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti k sprašuješ kolk se grejejo odprte RSke->Lahko se stopi bat :P

Sej že grem B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!