Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Suzuki ima pa tako velik zadek da se v njem lohk štorklje ugnezdijo pa kaj?

a to mislš SMRAD :P

šala šala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj štorklje, ....noji :D

Pa ne sam to :D

RSmaniac, mal bedno vprašanje, se ti ne zdi? Sej se greje kukr se, dokler nima 200°C nima bit kej, nism mislu da so RSke šit al kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem sam je blo že neki o topljenju bata :)

normalna delovna temp med vožno je med 70-75 stopinj. Ko se ustavš pa okol 80 stopinj. V poletnih mesecih (beri +30 stopinj) pa se na mestu motor segreje tudi do 95stopinj) tko da nč se bat če bo kdaj tko. Zakuha pa pri 120 stopinj ker voda kroži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima a bi se dal dobit 2jni auspuh za aprilio??? tko kt ma 250-ka??

a je možno kr od 250 tke uzet dol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne paše gor, ker od 250 sta v bistvu dva izpuha vsak posebej za svoj cilinder. In nobenega od njih

ne bi spravil na 125, niti se ne splača. Enovaljniki imajo en izpuh, dvovaljniki pa lahko že dva :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne paše gor, ker od 250 sta v bistvu dva izpuha vsak posebej za svoj cilinder. In nobenega od njih

ne bi spravil na 125, niti se ne splača. Enovaljniki imajo en izpuh, dvovaljniki pa lahko že dva :grim

okej , ty sam tko me je mal zanimal.

sm glih neki o tem razmišlu, pa me je zanimal :P

drgač pa sm slišu da bo kawa padla ne suzuka?!!?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima a bi se dal dobit 2jni auspuh za aprilio??? tko kt ma 250-ka??

a je možno kr od 250 tke uzet dol :?

da se dobit za rs125 dva izpuha,....JimLomas pa se ena firma dela izpuhe za rs125 ki se dajo dobit z dve loncema....sam so pa dragi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se dobit za rs125 dva izpuha,....JimLomas pa se ena firma dela izpuhe za rs125 ki se dajo dobit z dve loncema....sam so pa dragi

Maš dvojne izpuhe od jima lomasa.

SAM pol je pa zihr tud cena X2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni res mal pomisl da krivina pride samo ena. Na koncu sta samo dva dušilca namesto enga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm že velikokr vidu to predelano rs50. BLo je pa prov rečeno za rs 250 ki je mela na vsakem cilindru kit in skupaj 400ccm. Se pravi vsak cilinder 200ccm šlo je pa precej bolje kokr ta rs50. Pa nekje je blo tud govora o RS 500.

Bi blo fajn vedt kje se bi dalo to dobit.Ker v vsakem primeru imam namen naredit generalno ,cilidnri ,bati, itd. pa bi bilo fajn če bi se dobil kakšen kit če se že spuščam v to.

Če bi imel kdorkoli kakršnokoli informacijo naj mi sporoči na pm ali na forumu.Drugače pa zanimiva ideja z yamahinim motorjem na rs50 , zanima me samo koliko to kaj trese :D

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

urihtu štangas :010 tnx to RSmaniac in DejaVu :yea1:

a men pa nic ? <_<

mene pa zanima a bi se dal dobit 2jni auspuh za aprilio??? tko kt ma 250-ka??

a je možno kr od 250 tke uzet dol :?

ne pase gor kr ma 250 2 cilindra ....... drgac se pa ta dobit od LOMAS-a ...... pa je blo ze govora o tem zato uporabi mal brskalnik ..... v enem postu sm pripopal tudi slikco rsko s tem auspuhom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a men pa nic ? <_<

pa ti si samo ponovil kar so že drugi povedal :glare: hec ......pa BaHa :OK:

ne pase gor kr ma 250 2 cilindra ....... drgac se pa ta dobit od LOMAS-a ...... pa je blo ze govora o tem zato uporabi mal brskalnik ..... v enem postu sm pripopal tudi slikco rsko s tem auspuhom :)

dobr sam je jeba tud z iskalnikom kj nadt; kaj pa če bi dou še en stock auspuh pod tega k je zdej gor, pa bi cev prerezu pa zvariv 2zga s krivino od originalnga?? a bi kj zgubu na moči, al pa končni, pospeških :?

IPB Slika

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si samo ponovil kar so že drugi povedal :glare: hec ......pa BaHa :OK:

dobr sam je jeba tud z iskalnikom kj nadt; kaj pa če bi dou še en stock auspuh pod tega k je zdej gor, pa bi cev prerezu pa zvariv 2zga s krivino od originalnga?? a bi kj zgubu na moči, al pa končni, pospeških :?

IPB Slika

Pozabi na to :) Meni osebno pa je skoraj bolj všeč če je samo en izpuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ti da zajebavat spel ceu gro zravn zica. ob liniji

pa me zanima če bi tko naredu 2 avspuha (ali pod zicem)

bi kej več motor kuru?? slabši pospeški?? izguba na moči??? :?

Pozabi na to :) Meni osebno pa je skoraj bolj všeč če je samo en izpuh...

Jah men tud sam če bi bil mal večji in debelejši :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me zanima če bi tko naredu 2 avspuha (ali pod zicem)

bi kej več motor kuru?? slabši pospeški?? izguba na moči??? :?

Jah men tud sam če bi bil mal večji in debelejši :doze:

Prodaj ta picikl pa kupi motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me zanima če bi tko naredu 2 avspuha (ali pod zicem)

bi kej več motor kuru?? slabši pospeški?? izguba na moči??? :?

Jah men tud sam če bi bil mal večji in debelejši :doze:

hm to nwem za dva...

drgac pa si sam nared lonc, al pa ce poznas koga k je strucko za takle pa naj ti ga nardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa me zanima če bi tko naredu 2 avspuha (ali pod zicem)

bi kej več motor kuru?? slabši pospeški?? izguba na moči??? :?

Jah men tud sam če bi bil mal večji in debelejši :doze:

evo to so una čist noob vprašanja :BUA:

pa kako naj bi mi vedl, če bi kdo to naredu bi ti že povedu, pol pa nas sprašuješ če bi motor več kuru, ko da ma to kej veze pri tem, če bi mel možnost nardit tak izpuh bi ga naredu, pa tut če pol motor pije pol litra več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em mal sm si brau tole temu in sm zsledil da nej bi delal 3,2% mešanco ko pa 1,5%. Ka slučajno treba za rs-ko mešanco delat??? Ka nima to samodejno pomdmazovanje-da si mašina sama dela mešanco? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em mal sm si brau tole temu in sm zsledil da nej bi delal 3,2% mešanco ko pa 1,5%. Ka slučajno treba za rs-ko mešanco delat??? Ka nima to samodejno pomdmazovanje-da si mašina sama dela mešanco? :?

ubistvu ma eno posodo za olje in pol res sama mašina dela mešanico.

sam pri bolj starih motorjih tista zadeva ni preveč zanesljiva, zato nekateri delajo sami mešanico, tako da zlivajo olje v tank. kukr vem je okol 2% mešanica tm nekje najboljš.jst mam 02 letnik pa tej zadevi kr zaupam, zato mi sama dela mešanico. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej se pridruzujem drustvu zaribanih 125k :P no vglavnem danes je tudi meni ribnala :( samo na koncu se je se srecno izslo,da mi pri 165 ni zablokirala zadna kola,ker bi me razmetalo po celi cesti,je pa prijel batni obrocek,da ne bo prevec nabijanja glede tega kaj je blo....sam k sreci je ze od prejsnega tedna narocen nov cilinder in bat 125ccm z baje 40 konji....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!