Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Če ma ojnica ful lufta je treba zamenat, ležaji na blajerci morajo biti pa čist brez lufta.

točn tko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni za kej; drugič pa ne odpiraj nove teme ker je folk zelo živčn glede tega .)

če menjaš bat je ponavadi treba menjat še neke ležaje pa ojnico... tko da če boš to na APRILIA servisu delo boš plaču mal čez 100.000; če daš pa kšnmu privatniku, pa ti te zadeve dobr poštima tud za 80.000. poznam 1ga dobrga pa če boš kdaj rabu mi pošl PM pa ti bom povedal kje se nahaja! drgač pa fajn se mej ;)

LP drž pesti ju3 pišem mato 3.komfo...pol pa (če rata) :yea1:

Ok, tnx za navodila in podatke ter nasvete glede nove teme - bom vedel za naslednjič. .)

Sem držal pesti za matematiko - sem pa tudi jaz danes pisal - polinome. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ma kdo za prodat original cilinder od rske?al pa da ma kdo 160ko na rski razn rsmaniaca?

ka je zej ... ne bo nic szi unim cilindrom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti bom jst probu svetovat, ker se mi glih da;

1. je res pocen sam s 27.000 km je to že zeeeeeelo zgonjen motor. (sploh ker je odprt) :BUA:

2. zelo solidna rs-ka. če je registriran, ni preveč zdrsan in ima v dobrem stanju RAVE ventil je ta zelo ok

res da boš mogu pr 15.000km bat menjat sam za ta denar pomojem boljše ne boš dubu! :OK:

3......redni servis... kaj je zdej to redni servis?? to se pozanimaj, ker pri 15.000 bi moral bat menjat; če je to naredu je kul, sam pomojem je ta motor precenjen oz. predrag :BUA:

torej jst bi zbral št. 2 ker je zelo ugodna, in ima malo km (če so realni seveda)

sej bi kej reku ma ne bom nic .) ( I know owner of 2. :P )mah to je tko .... ce gres k kupcu ki ga ne poznas in ne ves ka je tipo dleu z motorjem ne ves cist nic .. lakho ma se ne vem kej spucano ti lahko pol nasledni dan kej narobe dela motor ... tko je se je treba s tem sprijaznit da je kupovanje malo loto ....

sploh pa kdo je reku da je motor pr 27.000km ze zgonjen ?? mogoce jih ma pa una 2ga pa 3ja vec pa ma previt stevc mhm ka pa ves .... to ne mors tko rect .... lahko ti bo motor lepse in dalj casa delu z zacetnimi kilometri 27.000km kokr edn k jih ma "11.000km" ....

glede teh treh odlocitev bi se jst nabolj ogrel za nakup 3jega motorja ... seveda ce je bil glavni servis ze narejen in ma mozakar servisno knizico uradno potrjeno ... in ce pravs da lahko kupis do 600.000sit .. :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je zej ... ne bo nic szi unim cilindrom :?

da se dobit sam je treba ful dolgo cakat na cilinder ker se vec ne da dobit v kompletu,en mesec se mi pa ne da cakat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ta s kilometri je res mal tko, vsi se hvalijo da naredijo po 10kkm letno, a vsi motorji na oglasnikih majo do 15k :rolleyes: . Sicer pa pri 2t se mora tko in tko vse menat, in čez čas se zamenja praktično cel motor :), tko da so kilometri še najmanši problem.

In da ne bom falu teme, tudi pri apriliji je tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to glede računov...

moj frend je kupu bravota pa je meu pr enmu pooblaščenmu servisu kao račun za veliki servis(jermena itd)...in pol ga je valda kupu...in je pol čez čas ugotovu k je klicu na un servis da je to ponarjen račun...

in zdej ta drug frend..si je pa napisu račun...in ga bo dau poštemplat sošolcu k ma prakso na avtotriglavu(frend ma rs250)...tko da ne mi z računi...isto bom jst...mi bo napisu da je blo tm serviseran pa da so mi menal pou motorja :P

k sm res dost že zamenu sam kaj k nimam računa pa mi noben ne bo verjeu... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem takim nejevernim kupcem pokazal bat, ojnico, ležaje, verigo, zobnike in pač vse, kar je bilo pred tem gor in mislim da je to dovolj, da ti verjame tud če nimaš računov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tko je se je treba s tem sprijaznit da je kupovanje malo loto ....

sploh pa kdo je reku da je motor pr 27.000km ze zgonjen ?? mogoce jih ma pa una 2ga pa 3ja vec pa ma previt stevc mhm ka pa ves .... to ne mors tko rect .... lahko ti bo motor lepse in dalj casa delu z zacetnimi kilometri 27.000km kokr edn k jih ma "11.000km" ....

Kot si rekel... kupovanje je u bistvu loto... sam vseen je večja verjetnost da bo un z 11.000 lepše delav (ni pa nujno)

P.S. večja verjetnost ni pa nujno ;) drgač smo pa že :topic:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si rekel... kupovanje je u bistvu loto... sam vseen je večja verjetnost da bo un z 11.000 lepše delav (ni pa nujno)

P.S. večja verjetnost ni pa nujno ;) drgač smo pa že :topic:

ma uglavnm sm hotu rect ... lahko jih ma tud 50.000km ... ma ce nardis res hudo generalno p zamenjas in pregledas da kar je slabga je blo zamnjano ti bo motor lih tko lepo teku sej bo prakticno nov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

prodam aprilio rs125 letnik 2003, z zaribanim cilindrom,stroskov je pri Predanu v mbju za 20.000 SIT,cena okol 580.000 SIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori sam tole morm rect..zakaj prodajas zaribano ce mas za popravilo samo 20k ?

k noben nau kupu zaribane za 20k manj....ni sans

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori sam tole morm rect..zakaj prodajas zaribano ce mas za popravilo samo 20k ?

k noben nau kupu zaribane za 20k manj....ni sans

Ce hoce mu dam tud jaz obnovit cilinder,prodajam pa zato ker sem se odloco da ne bom vec vozo 125ke sploh pa ne 2t....po moznosti po drug tedn r6 doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce hoce mu dam tud jaz obnovit cilinder,prodajam pa zato ker sem se odloco da ne bom vec vozo 125ke sploh pa ne 2t....po moznosti po drug tedn r6 doma.

pr 16 ih letih pa še mal ti bodo R6 ko dovolil..... :eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 16 ih letih pa še mal ti bodo R6 ko dovolil..... :eek: :worship:

eh dej ..... tebi so ti garant stari motor kupl :BUA:

Ce hoce mu dam tud jaz obnovit cilinder,prodajam pa zato ker sem se odloco da ne bom vec vozo 125ke sploh pa ne 2t....po moznosti po drug tedn r6 doma.

jst te cist stekam :OK: tud sam sm pomislu da bi kr eno kawo 6ko nabavu .... tko al pa tko za drugo sezono bo gvisn ..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej justaboy kje si dubu tak zadn del motorja, a si to sam naredu al si kje kupu? :?

Drgač maš pa ful lep motor, jst ga nebi zmenu! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej justaboy kje si dubu tak zadn del motorja, a si to sam naredu al si kje kupu? :?

Drgač maš pa ful lep motor, jst ga nebi zmenu! .)

mhm :? ka je pa drugacno :?

samo luc ma drugacno k jo je naredu sam pa tablco je dal v drugo pozicijo brez originalne plastike kjer nej bi bla tablco ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva ma to veze z R6 ko :?

ja ne tko ... dovolil .... zka bi ti pa mogl .... jst sm si motor kupu z lastnim kesom k sm sparu tolk cajta in delu pa dobr vem da me ne briga kej recejo stari k je motor moj in mi nimajo kej ... teb pa stavim glavo da ti skoz kej tezijo k so ti ga oni kupl da bo sinko srecn ... :fredy: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh nima nč veze če so dal stari kej zarvn. Eni mamo pač zatežene starše in tuki nima veze če si sam dal keš za motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če si si motor kupil z lastnim kešom, še ne pomeni da si boga za jajca prijel.

Če bi ti pri 16ih pustili da si kupiš 600 ccm cestaka si po eni strani še bolj razvajen kot če ti tastari kupijo 125ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če si si motor kupil z lastnim kešom, še ne pomeni da si boga za jajca prijel.

Če bi ti pri 16ih pustili da si kupiš 600 ccm cestaka si po eni strani še bolj razvajen kot če ti tastari kupijo 125ko.

ma dej dej kej si zmer neki pameten ....

a mislis da so mi dovolil 125ko sploh kupit ? ze kadar sm mel fifty-ja 50ccm so se pickali neki .... jebi ga ... so se pac moral sprijaznit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!