Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jebi ga ... so se pac moral sprijaznit ...

In tole se ti ne sliši razvajeno in brez spoštovanja do staršev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če si si motor kupil z lastnim kešom, še ne pomeni da si boga za jajca prijel.

Če bi ti pri 16ih pustili da si kupiš 600 ccm cestaka si po eni strani še bolj razvajen kot če ti tastari kupijo 125ko.

točno tako :OK:

aja BaHa drgač pa; jst sm dal iz svojga dnarja okol 120.000 sit za izpit, ter cca. 140.00 za opremo.

Starši so mi pa motor kupl za 2 rojstna dneva, ter 2 dobra uspeha (brez popravcev) v šoli .)

P.s. da novš mislu a je blo to u izi (dobra uspeha, brez popravcev...) saj hodim na Ledino .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. da novš mislu a je blo to u izi (dobra uspeha, brez popravcev...) saj hodim na Ledino .)

a zdej si pa car...jst hodm na bežigrad pa sm si mogu use sam kupt...tko da ne se zdej na šolo zgovarjat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej justaboy kje si dubu tak zadn del motorja, a si to sam naredu al si kje kupu? :?

Drgač maš pa ful lep motor, jst ga nebi zmenu! .)

luc pa zmigavce sem kupo v louisu,nosilec sem pa sam naredo.

ka mi pomaga ce je lep,ce mi je pa 2x zaribo,enkrat z originalom prejsno nedeljo,pol kupim v petek kit 160 za 100.000,00 SIT pa mi po 79 km spet ribne in kaj mi zdaj pomaga ce je lep motor ce sem 100k dobesedno vrgo vstran :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luc pa zmigavce sem kupo v louisu,nosilec sem pa sam naredo.

ka mi pomaga ce je lep,ce mi je pa 2x zaribo,enkrat z originalom prejsno nedeljo,pol kupim v petek kit 160 za 100.000,00 SIT pa mi po 79 km spet ribne in kaj mi zdaj pomaga ce je lep motor ce sem 100k dobesedno vrgo vstran :(

cak mal ?? a nov kit 160 si kupu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej si pa car...jst hodm na bežigrad pa sm si mogu use sam kupt...tko da ne se zdej na šolo zgovarjat .)

kaj a mislš da si kej več če na bežigrad hodiš? ta podrtija od šole pa sami hašišarji gor :BUA: , get a life <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na to pa nism pomislu k sva z justaboyem ugotavlala problem. Moja oljna pumpa je prestavlena iz 6mm na 10mm to smatram kot to da je tista zajla, ki odpira pumpico bolj našponana. Se pa tisti ki vozjo za mano kr mal jezni ker malo olja odvržem zadi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cak mal ?? a nov kit 160 si kupu :?

cist novga ja

a mas crpalko za olje al delas premix ?

ker mors crpalko odpret al pa vec olja v premix

oljna pumpa je nastavlena na maximum tak da to ni moglo bit krivo,pa se v tank smo vlili 1 dc olja ce ne se vec,tak da mesanca definitivno ni mogla bit premala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti je šraufal motor ? sam al na kakem priznanem servisu?? če so ti na servisu...bi se zmeno za garancijo pa bi plačal mogoče malo več...js sm jo dobo 1 leto na to kaj so mi delali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej si pa car...jst hodm na bežigrad pa sm si mogu use sam kupt...tko da ne se zdej na šolo zgovarjat .)

drgač je ledina težja, boljša in veliko lepša šola od bežigrada .) zdej pa dost ker smo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ti je šraufal motor ? sam al na kakem priznanem servisu?? če so ti na servisu...bi se zmeno za garancijo pa bi plačal mogoče malo več...js sm jo dobo 1 leto na to kaj so mi delali :)

sosed ko mi je tud krosko sravfal....nism pa tak nor da bi dal na servisu 40k da mi jo skup naredjo,ceprav bi blo v takem primeru bolse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosed ko mi je tud krosko sravfal....nism pa tak nor da bi dal na servisu 40k da mi jo skup naredjo,ceprav bi blo v takem primeru bolse

bi blo bolše ja...če ti ribne motor je bolše da ga na servis daš...če pa sam bat menjaš al pa kaj pa lahk daš kakemu takemu za delat...sicer pa se vsak sam odloči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, tako je. Tut če ti je sosed sam šravfal kit gor, moreš ti met na kit neko garancijo. Ti lepo idi tja kjer si ga kupil in jim powej kako pa kaj. Isto naredijo serviserji, ampak da je njim pač malo lažje ker majo uradno priznan servis. Sem že mel podobne težave a sem situacijo rešil tako da sem dobil novi kit. Sicer se ne gre za motor ampak je ravnotak polini 160 kit.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vi ki ste profiji kle mi lahko poveste ker kit je za rs125 najbolsi? (aka najmocnejsi) pa na kateri spletni strani si lahko ogledam ponudbe?

hvala vam :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je vprašanje kaj je za tebe "najmočnejši". ali si mislil Najvzdžljivejši/najtrši? al, največ konjev? če je 1. te kar pozabi na kit, če pa druga pa je tak. Več ccm več hp. več konjev več trpljenja za ojnico ležaje, gred, menjalnik. če menjaš bat/cilinder, obvezno menjaj tudi ojnico. Ko kupuješ bat in ojnico vzemi tisto kombinacijo kjer lahko uporabiš največji sornik. Obvezno menjaj sorniški ležaj. Pa še Pa še. Pa če imaš original izpuh, si omisli nekaj bolj odprtega. za več kot 160ccm obvezno večji frgazer. Jaz sem na gokartu pri kolegu na mallosi 180 mašino dal 36mm frgazer.

Če nisi pripravljen postoriti vsega tega kar lepo pozabi na kit.

P.S. Sorry če to ni odgovor na tvoj post, ampak hotel sem ti dati samo par namigov.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a mislš da si kej več če na bežigrad hodiš? ta podrtija od šole pa sami hašišarji gor :BUA: , get a life <_<

a je kdo reku da sm kej več...sam on misl da na harvard hod :slap:

drgač je ledina težja, boljša in veliko lepša šola od bežigrada .) zdej pa dost ker smo :topic:

lepša ni preveč(naša je grda pa stara vaša pa tud sam jst vsaj priznam :D ) boljša in težja?...oglej si rezultate od mature pa mi sporoči kaj si ugotovu...pa se bova drugje pogovorila o tem ker nočem smetiti sam maš pa kr ene bedne...texas je težji od ledine...a je tale tud ena lovska fora... vem da je .)

dost... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe risko jst ti lahk povem zaka so taki rezultati mature :topic: :topic:

ker tiste, za katere vedo da ne bodo nardil mature že prej sploh ne spustijo na maturo, in zato mate tak super rezultat, ker slabši je sploh nimajo možnosti delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ste res boga za jajca prjel k hodte na ledino pa bezigrad....

jest sm hodu na kranjsko pa sm biu odlicn pa vs pojem za salo v uspehu....

zdj me pa pojejte pa se bolj u prazno nabijejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede polini kita je najbolj da RSmaniaca vprašaš, k on bo še najbolj vedu kake so nejgove lastnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!