Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

23 kW ma odblokirana, to se pomnozi s 1.32 in nanese 30 KM. Razn če maš Rossi replico

zmotu si se a ni 1.36 <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma noben nima prov.

Pravilno je 1,35962 .) Pa ne zajebavam se. je še ene par decimalk sam se mi jih ne da pisat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še vedno ne pride 35 KM. Toliko ima 7speed mito. Pomnožimo 23kW s 1,35962 pa še nekaj decimalk zravn in nanese 31,2 pa še neki, ampak ker sem prijazen ti to navzgor zaključim in pride 32 KM.

Sry če sm offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOooooooooopssssssssssssssssssssssss :blush: :blush: :blush: Označil sem tam 125 min in 125 max pa mi ga je vseeno vn dalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOooooooooopssssssssssssssssssssssss :blush: :blush: :blush: Označil sem tam 125 min in 125 max pa mi ga je vseeno vn dalo

To pa zato ker v oglasu nima napisanih kubikov motorja in bos lahk dal min 500 pa max 1000 pa ti ga bo ven vrglo :D

zanima me kulk prblizn stane cela nova plastika za aprilio rs125.

Poklici na uradni servis,...verjemi pa da ni poceni!

P.S:Prodam aprilio rs125 SBK!Vec na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kulk prblizn stane cela nova plastika za aprilio rs125.

uglavnm tko ti bom povedu ..... dej jo rajs komu posvajsat z malo ustvarjalnosti in potrpljenja lahko sam doma ustimas ....

drgac pa spredna plastika je okol 60k stranska (predvidevam da to rabis :P ) pa je okol 100k ... tko da veselo na delo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm tko ti bom povedu ..... dej jo rajs komu posvajsat z malo ustvarjalnosti in potrpljenja lahko sam doma ustimas ....

drgac pa spredna plastika je okol 60k stranska (predvidevam da to rabis :P ) pa je okol 100k ... tko da veselo na delo ... :D

Ni nikoli isto kot original,sem hodo eno gledat v mbji ista ko moja 2003 jo ceni 650 oz zadna cena je tolko,pa je na obe strani bla skipana pa neke popravlana,predni blatnik barvan in maska barvana,tako da ni nikoli isto vec kot pa original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ze ker od vas menjo zmigovce, ker js sm biv zdej v ene par motoshopih pa nikjer nimajo zmigovoc z zarnicami 10w kot so prejsne, po vecini so vse kar 21w ki pa ne spilajo pol?????

probo sm tud rele dat vmes pa brez uspeha??........a se je ker to se kako drugac loto???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kašn rele vmes, pač stakneš stari rele ven in daš noter drugega (od avta)

tko mam jst narjeno, rele sem dobu na odpadu za sitne pare, imam pa 21w žarnice in lepo dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tko kot ti je k0ci povedu .... star rele das ven in das rele z 21kW ... sicer pa ... jst mam dva zmigavca 21kW in dva 10kW in mi dela cist lepo, dela mi pa malenkost bolj hitr (mal bl hitro mi utripajo) ma cist malck bl hitr .... tko da dela leps kot prej za moje pojme, kr prej je prepocasno.... sicer pa to na originalnem rele-ju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tko kot ti je k0ci povedu .... star rele das ven in das rele z 21kW ... sicer pa ... jst mam dva zmigavca 21kW in dva 10kW in mi dela cist lepo, dela mi pa malenkost bolj hitr (mal bl hitro mi utripajo) ma cist malck bl hitr .... tko da dela leps kot prej za moje pojme, kr prej je prepocasno.... sicer pa to na originalnem rele-ju :P

ja to sm jst isto probu ampak so mi zeeelo pocas delale.......po ene treh utripih so pa kr pržgane ostale, no rele sm že dobu dans z enga starga avta, popoldan grem montirat pa da vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tko kot ti je k0ci povedu .... star rele das ven in das rele z 21kW ... sicer pa ... jst mam dva zmigavca 21kW in dva 10kW in mi dela cist lepo, dela mi pa malenkost bolj hitr (mal bl hitro mi utripajo) ma cist malck bl hitr .... tko da dela leps kot prej za moje pojme, kr prej je prepocasno.... sicer pa to na originalnem rele-ju :P

Baha, za tabo si niiiiikakor ne žwlim vozit!!! nikakor!!!

Na nogometnem stadionu so uporabljeni 8kW reflektroji, ti pa imaš kar 21kW žmigavce??

Sej ne šala. Samo opozorit sem te htel da je ta moč podana v W in ne kW.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpne pogovore, vendar pa bi vseeno rad zvedu na kjre servise vozte vi vaše RS-ke(če sploh jih), ker jst bi rad meu potrjeno knjigo pa tudi, da ga fajn pregledajo, da se bom lahko bol mirno vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha, za tabo si niiiiikakor ne žwlim vozit!!! nikakor!!!

Na nogometnem stadionu so uporabljeni 8kW reflektroji, ti pa imaš kar 21kW žmigavce??

Sej ne šala. Samo opozorit sem te htel da je ta moč podana v W in ne kW.

lp, FReAK.

u jebemti sm idijot :D ne vem kje sm to enoto zravn dal :D se opravicujm :P ja ja zajebu sm ja :D .... elektrotehnik ..... :D

Hvala za izčrpne pogovore, vendar pa bi vseeno rad zvedu na kjre servise vozte vi vaše RS-ke(če sploh jih), ker jst bi rad meu potrjeno knjigo pa tudi, da ga fajn pregledajo, da se bom lahko bol mirno vozu.

hm na vsak uradn servis od aprilie ? tam ti alhko potrdijo knizico .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry ko u tej temi pise vse sam o apriliji

zaradi takih kot si ti, je vse več drugega napisan kot pa o Apriliji RS125!

P.S. Tema o Planteki obstaja, tko da o tem motorju piši v tisti temi!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi takih kot si ti, je vse več drugega napisan kot pa o Apriliji RS125!

P.S. Tema o Planteki obstaja, tko da o tem motorju piši v tisti temi!

:topic:

zarad takih ko sm js ...no povej kje sm se kej druga napisu kar ne pase zram....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!