Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

zarad takih ko sm js ...no povej kje sm se kej druga napisu kar ne pase zram....

Ja sej dost da enkrt kej napišeš, kar ne spada v določeno temo. Pol pa še nekdo drug kej zravn doda, in je kmal 5 strani napisanih o nečem, kar ne paše v to temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

Mene pa zanima če ma rs 125 l.2000 res pod sedežom k ma elektriko, če ma res tm kšno blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silikon se vn spraska na CDI-ju pa preščipneš en jumper

sej bo kašn rsmaniac več povedu, pa tut stokrat je blo že napisano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silikon se vn spraska na CDI-ju pa preščipneš en jumper

sej bo kašn rsmaniac več povedu, pa tut stokrat je blo že napisano

jah ... al pa baha :P here goes BAHA the greatest unjumper warrior !!! :D

no uglanvm .... primes uno kvadratno crno skatlco :D pa na tisti strani k je obrnjena proti sedezu je silikon .... no tisto ven spraskas in ko prides do kabla ka prescipnes .... ppol pa nazaj silikon nafilas notr ...in to je to .... to je tista blokada da ne bos mel vec luknje v obratih oz tam ko izgublja moc ..... okol 5-6k tm nekje ... drugace pa ne bos prow nic pridobil na hitrosti ( upam da tega ne mislis) :P samo lazje oz bl konstantno bos vozu motorck :) pa najbrz bo tud kej manj spilo ....

ja in kater kabel je treba preščipnt da je ni vec oz. kaj je treba nardit

samo en je ....

ve kdo za koga ko prodaja sesuto rsko po delih bi rabil par stvari

ej kej rabis ... lahko ti kej zrihtam ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števec za hitrost

aaaa ma to .. :D hah marsikej .... dej ce dobis kompletno armaturko bi lahko ti vzel stevec kjst pa obratomer ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSAJ EN POŠTENJAK

KMpress :)

To pa ni blo na dvorišču padeno, tk mam jst porajsan, k sm okol 40-50 prletu v ful ostr ovink, pa ga mi je spodnesl in se je rajsu ene 2metra naprej, ne pa na dvorišču padu :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor pa je od mojga kolega..in res pado je doma na pesku 5 km/h se je pelu... se ga pa splača vzet ker ima obe nove gume, komplet zobniki in ketna menjani pa bat.itd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vosi mu bo nasedu da je na dvorišču padla k pa tm k je šrauf kr 3 cm plastike skor manka pa res dolge pa globoke praske, če ti na dvorišu pade baš sam mal odtisov od kamenja ne pa da pou plastike manka, al pa sej je možn k je pa aprilia :lol1: hecam se, ne mi zamert :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil pri majhni hitrosti paden .) Če bi padu pr 40-50 bi bla plastika še kje drugje popraskan in ne samo tam spodaj

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko poveste tisti k maste mal bl odprte RSke na kok obratov se vm vrtijo pr ene 170 in naprej, k men se pr 150 na 10k vrtipa me sam tko zanima na kok obratov se zvrti pr še večjih hitrostih?

Hvala! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A mi lahko poveste tisti k maste mal bl odprte RSke na kok obratov se vm vrtijo pr ene 170 in naprej, k men se pr 150 na 10k vrtipa me sam tko zanima na kok obratov se zvrti pr še večjih hitrostih?

Hvala! .)

men se je pr 172 kmh ustavlo pr 12500 rpm,kak bo pa zdaj ko bo kit gor pa drugi zobniki pa se ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia se zavrti do 12.000 obratov kokr jst vem pa nič več. Pa še to se je moja samo enkrat v življenju ko sva šla z denjijom drag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia se zavrti do 12.000 obratov kokr jst vem pa nič več. Pa še to se je moja samo enkrat v življenju ko sva šla z denjijom drag.

Pizda, pol pa men obratomer laže :angry2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zdej sva s fotrom vn iz auspuha uzela katalizator pa uno pušo, pa me zanima če morm zdej novo dizo kupt (zrd tega k rab več olja) al sam pumpo za olje naštelat na več (na kok)?

Pa še zdej bom kupu rave ventil, pa a morš tud kle če ga daš not naštelat na več olja?

Hvala! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia se zavrti do 12.000 obratov kokr jst vem pa nič več. Pa še to se je moja samo enkrat v življenju ko sva šla z denjijom drag.

Denikova bivsa je sla na mestu do 14250 :P pa med voznjo je tudi dlje sla od moje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!