Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ok fantje neki me zanima; kot sem ugotovil je najbl zajebana blokada na rs-ki v auspuhu. Torej auspuh je treba odrezat, da se da blokado vn. To bi moral dat enemu menhankarju. Me pa zanima če dam điannelli auspuh gor (brez krivinie) a pol te blokade ni?? kolko bi pa potem imel konjev??

:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok fantje neki me zanima; kot sem ugotovil je najbl zajebana blokada na rs-ki v auspuhu. Torej auspuh je treba odrezat, da se da blokado vn. To bi moral dat enemu menhankarju. Me pa zanima če dam điannelli auspuh gor (brez krivinie) a pol te blokade ni?? kolko bi pa potem imel konjev??

:)

Lp

jao ... sej blokada je pa lih v krivini a ... :D ja ce kupis gianellija mas odplokiran auspuh pa se gianelli ti doda + 2KM ... :OK:

Kit ze laufa na rski.....proti originali je vlka razlika :D prvo kr dviguje pa v 2 gre po zadni brez kakiga problema :OK:

uu jea :OK: kir kit si pa dal na tvojo ? in kok kesa te je kej prslo stat ? pa kok ma kej konjev ... itd .. mal se razpis :P

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

uu jea :OK: kir kit si pa dal na tvojo ? in kok kesa te je kej prslo stat ? pa kok ma kej konjev ... itd .. mal se razpis :P

Polinija(2 bat ze :P ),.....ka jaz vem kolk ma konjev,rsmaniac je neke govoro o 39,....vse skup me je prslo mal vec ko sem prvic pricakoval,tam nekje 150.000,00 SIT,ne vem glih cist tocne cifre.

Upsss......pod napacnim sem se prijavo! :P

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polinija(2 bat ze :P ),.....ka jaz vem kolk ma konjev,rsmaniac je neke govoro o 39,....vse skup me je prslo mal vec ko sem prvic pricakoval,tam nekje 150.000,00 SIT,ne vem glih cist tocne cifre.

Upsss......pod napacnim sem se prijavo! :P

uu jea zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če ma kir kak gianelli auspuh rablen pa ga proda nej pove :? :?

norc kolk cajta pa rabiš da jih vn vržeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če ma kir kak gianelli auspuh rablen pa ga proda nej pove :? :?

norc kolk cajta pa rabiš da jih vn vržeš?

vse razen izpuha v dobri uri. izpuha pa neznam ker švasat nažalost neznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat; če precvikam žičke v CDI ju... kakšne so možne posledice... je res da lahko cel štrom zjebem??? kolko pa drgač pride nov CDI?? :huh:

TNX LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi povedat; če precvikam žičke v CDI ju... kakšne so možne posledice... je res da lahko cel štrom zjebem??? kolko pa drgač pride nov CDI?? :huh:

TNX LP

ce ga zjebes kar skor ni mozn ti jst prodam mam doma se enga odblokiranga :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se dal kirmu opisat kak se znebiš tte blokade v cilindru al pa povedat ki to koker tolk razumljivo piše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje vi kaj kupujete gume, pa katere, se mi zdi da tele dunlopke ki jih mam zdej gor niso najboljše, zadnja se mi je zlizala dost hitro, prednja pa kljub temu da se ma dost profila ne prime vec tako dobro kot je na zacetku npr: na sprednjo kolo se vec ne morem postavit, ker mi prej vedno zablokira :BUA:

a ma ker kaksne druge gume gor, pa kako so?

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Živjo!

Zdej sva s fotrom vn iz auspuha uzela katalizator pa uno pušo, pa me zanima če morm zdej novo dizo kupt (zrd tega k rab več olja) al sam pumpo za olje naštelat na več (na kok)?

Pa še zdej bom kupu rave ventil, pa a morš tud kle če ga daš not naštelat na več olja?

Hvala! .)

Moraš zamenjat to dizo z večjo, ja.

In drugače kako gre motor?

P.S.: Prepis si že naredil oziroma registriral motor? :glare:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P evo delim 1 izkušno (najbrž jo je večina že probala)

dons sm nalil namesto eurota 95 euro 98 (dubu keš :P )

pa se kr pozna :OK: pospeški velik boljši.... nad 9 rpm še kr vleče in vleče....

za končno ne vem (ni blo cajta sprobat). no sam tko mal povem... mejte se :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dau pa ze 100-ko notr, pa se ne pozna kaj prevec pri performance, lepš tece motor to sm edino opazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kok js razumem bi mogla 100 se vedno dat vec ane.......vec oktanov, bolj so hlapi eksplozivni. kok js vem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dau pa ze 100-ko notr, pa se ne pozna kaj prevec pri performance, lepš tece motor to sm edino opazu

ja ni zdej tkooo opazno da bo kr po tazadni motor letu... sam neki se pa pozna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni zdej tkooo opazno da bo kr po tazadni motor letu... sam neki se pa pozna :)

napiso si ze tk :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,sam petrol je neko novo 98-ko razvil(da več moči,bolš za okolje,...)

mogoče je naletel na določeno 98 ko ko je manj razrečena z vodo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je 2x 100ko tankal pa je reko da ni blo razlike,razn to da je pila 8 namest 7 :hmm:

tocno tako .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!