Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Veliko je to tud na psihi. Ko tankaš tak bencin pol kar misliš da gre več. Jst sm enkrat tankal super 100, pol sm pa tiščal motor, skoz na 11,12k in seveda mislil da gre bolj. Poraba je pa res višja, sprobano tako na avto kot na moto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je moja rska bivša pilka s 100tko maj vsaj pol litra manj sam to morš nekajkrat tankat pol se pa pozna razlika. pa ne sme bit zjajcana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je moja rska bivša pilka s 100tko maj vsaj pol litra manj sam to morš nekajkrat tankat pol se pa pozna razlika. pa ne sme bit zjajcana.

zakaj si sploh prodal ... a bos kupu tanov model ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Kolega je 2x 100ko tankal pa je reko da ni blo razlike,razn to da je pila 8 namest 7 :hmm:

kukr jst vem je 100 tka narejena tako da ima manj žvepla, torej bolj prijazna okolju, več oktanov kot 95 in zato naj bi motor bolje delal, in tudi poraba se naj bi zmanjšala (ne veliko ampak malenkost)... tko da to čist ne verjamem.... razn če so uni na petrolu prfukneni pa zavajajo kupce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

kukr jst vem je 100 tka narejena tako da ima manj žvepla, torej bolj prijazna okolju, več oktanov kot 95 in zato naj bi motor bolje delal, in tudi poraba se naj bi zmanjšala (ne veliko ampak malenkost)... tko da to čist ne verjamem.... razn če so uni na petrolu prfukneni pa zavajajo kupce :)

na OMV .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ma kdo stevec za aprilio pa obratomer,oz od obratomera bi rabo samo en sravfek ko so vzadaj 3je zlate barve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

mene pa zaniam če ma kdo mogoče načrt kk so sestavljeni zobniki tam noter pod tistim deklom ko je prestavna ročica noter pri aprilii rs 125 l. 2000. ker sta kolegu 2 podložke vn padle pa ne ve kam grejo..

vem da je blo že nek v tej temi, sam je ne morem najdit.. google pa ne najde kej..

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj mam vprašanje za vse tiste ki furate rske in ste že zamenjali bate se pravi imate te stare bate doma oz. ste jih že v smeti vrgli. najbolj me zanimajo tisti ki so zamenjali orginal bate se pravi prve bate zanima me veličina bata ki je bila notri 53.98 al 53.99. ker sem šel na servis in mi je dal pač orginal prvi bat in mi je dal 53.98 po določenem časi pa sem jaz ugotovil da sem imel notri 53.99 in sem 100000% da ni bil motor pred tem trgan narazen. motor pa gre slabše ko prej. zato bi pač rabil čim več folka ko so meli 53.99 notri da bi lahko reklamiral bat. za enrkat imam 3 rske 2003 letniak vse ko so imele 53.99 bate notri.

tak da se vsem zahvaljujem.

prosil pa bi da napišete samo tisti ko mate rske da nebo pol nekaj ful nabijanja v prazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno ker bat maš notr, ponavadi imaš gor črke in mere napisane

in čim ti po 15k km menjaš bat, moraš dat noter za eno cifro večjega

in tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno ker bat maš notr, ponavadi imaš gor črke in mere napisane

in čim ti po 15k km menjaš bat, moraš dat noter za eno cifro večjega

in tako naprej

kolko vem se nikel neobrablja se pravi se samo da večji bat noter če daš honat celinder se pravi malo ven brusit. drugače pa isti noter. saj nerečem da ni možno da se da večji noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je to tud na psihi. Ko tankaš tak bencin pol kar misliš da gre več. Jst sm enkrat tankal super 100, pol sm pa tiščal motor, skoz na 11,12k in seveda mislil da gre bolj. Poraba je pa res višja, sprobano tako na avto kot na moto.

men je pa pero iz timmgja reku da se dejansko pozna- ker visji oktanski bencin baje deluje bolje na visjih obratih in zatorej naj bi slo (sicer zanemarljivo, pa vseeno) bolje. :blink: . je pa rekel da se to na kaksnih renault 5 sigurno nebo poznalo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ne obrablja, v 15k km se pa menda obrabi 0.01mm (to je premer cilindra) se pravi da se stena pobrusi za 0.005mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko vem se nikel neobrablja se pravi se samo da večji bat noter če daš honat celinder se pravi malo ven brusit. drugače pa isti noter. saj nerečem da ni možno da se da večji noter

se se .... vendar zlo mal mal mal .... zej pa raj ti mal poglej da ti ne bo batnih obrockov zagrabil .... pelje pa itk slabs kr je slabsa kompresija ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker se mi ne da pisat pod male oglase ter upam na potencialne kupce tukaj med vami, vam dam spisek stvari ki so mi še ostale od RS125 replica l.95:

- rezervoar, pokrov, pumpa, plastika (poškodovana)

- sprednje vilice

- komplet okvir

- velik šop kablovja :D

- zaganjač

- zadnje 3 krako platišče z gumo s skoraj celim profilom michelin pilot, problem je da je guma iz leta 02 :?

-še veliko več

To so večje stvari ko se spomnim iz glave, v glavnem rad bi spraznil garažo, tako da se da za cene vsekakor zmenit..sam ne pa glupe tako kot so (ste) mi eni ponujali 25k za kompletni agregat pa še dostavit bi ga moral na primorsko :BUA:

LP

aja, informacije ZS, mail, ali tel. 031/574-487 Tadej, al pa kr tukaj, se ne bo opazilo med 300 stranmi če je kakšna MALENKOST off topic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga pa sm tut js dobu svojo 125ko... končno!!! :OK:

..:: Aprilia RS 03 ::..

lepa je :OK: kolk si dou, ker letnik pa kolko km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če bi kdo rabu cilinder s čist novo (tudi ogreta ni) gusasto pušo pro-x in nov pro-x A bat,al bom prodajov to al pa čist nov cilinder in približno 2k km rabljen bat... bo zvedel najkasneje do konec tedna, če koga katerakoli stvar zanima in bi biu pripravljen kupit naj mi čimprej pove (tukaj ali PM)

je pa oboje za mašino rotax 122/123, to je mislim da od letnik 98 naprej, če se pa motim me pa popravite

hvala

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa oboje za mašino rotax 122/123, to je mislim da od letnik 98 naprej, če se pa motim me pa popravite

hvala

rotax 123 so delal ze davnega '90... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rotax 123 so delal ze davnega '90... ;)

aja... no pol je pa cilinder primern za vse letnike aprilie RS 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kolk bi bila pametna cena za novo RS 125 letnik 2006 (nova oblika). Bila je registrirana pa sploh nima nobenega prevoženega km. Še v garanciji je 22 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!