Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ima kdo kaj izkušenj s Tuono 125? Zakaj jih tolk mal prodajajo na avto.netu? Ima končno kej manjšo kot RS?

moto_mat jo ma. Mal se jih prodaja, ker jih velik sploh ni. Končno ma pa mal manjšo zarad aerodinamike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti manj verjetn ne gre, ne?

Sam kako pa to, da jih je tolk mal? Kolk časa so jih pa sploh delal - al jih še kr delajo?

Se ga pa verjetn bolj splača nabavit kot RS, ker dobiš za isto ceno novejši letnik pa verjetn bolj ohranjeno. Ker RS za dobrih 500 jurju je skor nemogoče dobit ohranjeno. Itak jo vsak zgoni al pa zleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj izkušenj s Tuono 125? Zakaj jih tolk mal prodajajo na avto.netu? Ima končno kej manjšo kot RS?

Jaz ga ma... :OK: :OK:

Dosti manj verjetn ne gre, ne?

Sam kako pa to, da jih je tolk mal? Kolk časa so jih pa sploh delal - al jih še kr delajo?

Se ga pa verjetn bolj splača nabavit kot RS, ker dobiš za isto ceno novejši letnik pa verjetn bolj ohranjeno. Ker RS za dobrih 500 jurju je skor nemogoče dobit ohranjeno. Itak jo vsak zgoni al pa zleti.

Ja ne gre dost manj.... se pa ful pozna npr če ti voziš pokončno...... greš brez problema do 140..... pol za kr noče zvrtet šeste... če se pa skloniš gre pa do 170..... toliko sem šel jaz največ.....

Ja zelo malo jih je...... če se ne motim so jih delali samo 2003 pa 2004......

pa še k o avto.netu pišeš... na avto.netu sta se od začetka lanskega leta prodajala samo moj pa še edn.

Aja pa še to sem jaz slišal... da jih je bilo tudi zelo malo prodanih po sloveniji max 10.

Jaz sem do zdaj vidu samo enga in še ta je bil 50ccm.

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa tok mal prodanih?

Kko pa to,da ga ti ne moreš prodat? :)

Če počakaš do naslednjega leta, ga bo moj tamal (bratec) kupoval :)

Drgač pa zgleda, da gre isto k RS. Sej men je tut tok šla, sam pol, k ni bla več nova, sam še dobrih 160 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto_mat jo ma. Mal se jih prodaja, ker jih velik sploh ni. Končno ma pa mal manjšo zarad aerodinamike :)

tud Gizmo ga ima :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tej bi pa še js neki uprašu

končn sm dobu svojo rsko :OK: :OK: pa je šla v niskih zankurc zej sm odblokiru cdi pa je vlk bolš zej se da normaln furat

no uglavnem sm sprašval serviserja pa mi je reku da če hočm dat not rave ventil da morm mejat celotno elektroniko pa servo motor al neki tajga pa da skup pride ene 150k sit

ve kir kej o tem če je to res nujno je pa tanova 2006 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tej bi pa še js neki uprašu

končn sm dobu svojo rsko :OK: :OK: pa je šla v niskih zankurc zej sm odblokiru cdi pa je vlk bolš zej se da normaln furat

no uglavnem sm sprašval serviserja pa mi je reku da če hočm dat not rave ventil da morm mejat celotno elektroniko pa servo motor al neki tajga pa da skup pride ene 150k sit

ve kir kej o tem če je to res nujno je pa tanova 2006 letnik

ne ni nujno pride te cca 50-60k to vseskupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjaj jajce z jajcem ne pa jajce z mlekom

cena novih apriliinih cilindrov za aprilio rs je 160k sit, temu primerno pa so tudi bolj vzdržljivi in so veliko bolj primerni za mašino kot polini 160ccm, poglej še porabo in ostale malenkosti..... že tako slabi ležaji na glavni gredi pa pri polini 160 ccm grejo še prej rakom žvižgat... sicer pa kle jih ma pomoje kar nekaj polini 160 ccm kit, pa mal povprašaj njih in ti bojo povedal RSmaniac je že en tak

aja pa še to, cena za neobnovljen cilinder je potem primerna 5k sit, ker obnovitev pride 35k sit (nova puša + montiranje), o zanesljivosti teh puš pa smo tud že govoril v tej temi.....

dej ne blodi kr da mu je rbinla sploh ni bil kit kriv ....

8000 točno. Sam pr men se skoraj ni poznalo da se odpre, ker je vleku zvezno od nizkih obratov.

ja sj ... k sm se pelju en daan szi cagivo od frenda je vlekla ful konstantno ... a je to mogoce zarad raztelanega karburatorja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

mene pa zanima kaj pomen tist V-bat k pise na unm displeju k je pr stevcu?

Pomeni kaksno napetost ti daje akumulator!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne blodi kr da mu je rbinla sploh ni bil kit kriv ....

kako veš da ni biu kit, so mu pač šli lažaji na gredi, sicer pa ne blodi ti, pa prvo natančno preberi kar sm napisov... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako veš da ni biu kit, so mu pač šli lažaji na gredi, sicer pa ne blodi ti, pa prvo natančno preberi kar sm napisov... <_<

ne se kregat no :P bla je moja napaka da je kit zaribo,in sicer smo pozabli iz kilerja zrak spustis(einluftat),....po domace povedano "shit happens" almost all the time :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak a sm jst zamudu kej??a teb je zaribu polini justaboy? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja njemu je original ribnu, pol pa še kit po enem tednu se mi zdi

in kaj je blo pol justaboy...se je pregrel ker ni blo vode not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil poleg tak da lahko sam napišem zrak se je začel nabirat pri termostatu in ko je termostat odprlo je samo zrak noter nafilalo in na enrkat ni blo hlajenja in se je bat razširil in je zaribal. nato smo motor odvlekli k meni domov ker je bil k meni namenjen in sma ga raztrgala pa dala celinder enem starem mačku ko je kroske rihtal ga je shonal in novi bat noter dali pa gre naprej. zdaj že skoraj 1000km aja v drugo nisma se rada izzivala več usodi in ga je ta serviser sestavil.

zaribal pa mu je dobri 3 uri po tem kaj je bil vgrajen pri 79km prevoženih

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako veš da ni biu kit, so mu pač šli lažaji na gredi, sicer pa ne blodi ti, pa prvo natančno preberi kar sm napisov... <_<

dej ne seri bublo .... ze prej je mela gred "luft" pa mu mehankar tega ni vidu :BUA: zto mu je pol ribnlo ....

aja to sm mislu da za RSmaniac-a pises ...... :P

drgac pa tud pr justaboy-u ti je lih kar napisu zkej je ribnlo ...... ce ni melo kej hladit itk da bi vse ribnlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil poleg tak da lahko sam napišem zrak se je začel nabirat pri termostatu in ko je termostat odprlo je samo zrak noter nafilalo in na enrkat ni blo hlajenja in se je bat razširil in je zaribal. nato smo motor odvlekli k meni domov ker je bil k meni namenjen in sma ga raztrgala pa dala celinder enem starem mačku ko je kroske rihtal ga je shonal in novi bat noter dali pa gre naprej. zdaj že skoraj 1000km aja v drugo nisma se rada izzivala več usodi in ga je ta serviser sestavil.

zaribal pa mu je dobri 3 uri po tem kaj je bil vgrajen pri 79km prevoženih

Vse je resn,...tako da ne rabim se jaz enkrat isto pisat,se pac zgodi kaj hoces,ma pa zdaj kit ze dobrih 650 km za sabo in brez tezav,sam koncno se morem it sprobat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne seri bublo .... ze prej je mela gred "luft" pa mu mehankar tega ni vidu :BUA: zto mu je pol ribnlo ....

aja to sm mislu da za RSmaniac-a pises ...... :P

drgac pa tud pr justaboy-u ti je lih kar napisu zkej je ribnlo ...... ce ni melo kej hladit itk da bi vse ribnlo ...

oglasi se pri šternu, poišči serviserja bojana al kaj je že, neki na b, pa ti bo one vse povedu o teh ležajih pa poliniju (on je 7 let štimu aprilie za tekmovanja), men je naredu skoraj pol urno debato o teh ležajih in mi je kar vlik povedu, tko da vem, kaj je fora polinijev in zakaj ribajo, lohk so pa tud drugi vzroki..... kot prvo pa so to ležaji.... je pa tud reku d je TTS za tko navite mašine nč, zato nujno motul....

P.S.: BaHa, nevem zakva se morš zmer neki pizdit name, kao d nakladam pa neki......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a doben neve odgovora na moje vprašanje,kak se tista barva imenuje :( :( :( (na prejšni strani je slika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa tud reku d je TTS za tko navite mašine nč, zato nujno motul....

vprašaj ga zakaj pa tankajo v kroske z 42-45 konjev tts-a.povej mi koga ko mu je zaribal motor zaradi tts olja.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi koga ko mu je zaribal motor zaradi tts olja.

meni dvakrat. :)

res je bla pa neka cudna varjanta za jurja pa pol, pokrovcek mal pokjen, zgleda je olje mal oksidiralo al pa kej podobnega. ;)

dobim keks? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a doben neve odgovora na moje vprašanje,kak se tista barva imenuje :( :( :( (na prejšni strani je slika)

Vpras nekoga ki ma tako aprilio pa ti naj pove kaj mu v prometni oz homologacijskem kartoncku pise,.....drugac pa sem ziher da na autocomercu vejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!