Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zakaj pa tok mal prodanih?

Kko pa to,da ga ti ne moreš prodat? :)

Če počakaš do naslednjega leta, ga bo moj tamal (bratec) kupoval :)

Drgač pa zgleda, da gre isto k RS. Sej men je tut tok šla, sam pol, k ni bla več nova, sam še dobrih 160 :)

Saj ga ne prodajam........

in verjetn ga tudi še en let ne bom..... dokler ne dobim do 25kw.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oglasi se pri šternu, poišči serviserja bojana al kaj je že, neki na b, pa ti bo one vse povedu o teh ležajih pa poliniju (on je 7 let štimu aprilie za tekmovanja), men je naredu skoraj pol urno debato o teh ležajih in mi je kar vlik povedu, tko da vem, kaj je fora polinijev in zakaj ribajo, lohk so pa tud drugi vzroki..... kot prvo pa so to ležaji.... je pa tud reku d je TTS za tko navite mašine nč, zato nujno motul....

P.S.: BaHa, nevem zakva se morš zmer neki pizdit name, kao d nakladam pa neki......

ma ves nisi edini car k pozna koga k sraufa motorje za na dirko ..... poznam mozaka k sraufa ze celo zivljenje motorje za na dirke in zvivi ene 5km od mene .... samo kej kurac k tipo nima nikol cajta .... je pa frendu ustimu POLINI kit 160 na njegovi gileri k jo niti malo ne spara in se skoz goni okol .... mu dela ze 6 let ..... prejsne leto je pa komi olje zamenju :slap: lih vceri sva se menla da noce crknit tisto :grim

no tolk o poliniju .....

drugo pa ... kaj blodis da polini riba ? ce pa pol neki pravs od lezajev .... se pravi ne polini riba .... je pa res to da lezaji gredo prej ... zto kr se kit mal bl navija kot navadno....

ma ne sej se ne spravlam nate ... samo povem mal tko :ninja: drgac pa kej je zdej si ustimu ti ? dej da gremo skupi eni turco :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ves nisi edini car k pozna koga k sraufa motorje za na dirko ..... poznam mozaka k sraufa ze celo zivljenje motorje za na dirke in zvivi ene 5km od mene .... samo kej kurac k tipo nima nikol cajta .... je pa frendu ustimu POLINI kit 160 na njegovi gileri k jo niti malo ne spara in se skoz goni okol .... mu dela ze 6 let ..... prejsne leto je pa komi olje zamenju :slap: lih vceri sva se menla da noce crknit tisto :grim

no tolk o poliniju .....

drugo pa ... kaj blodis da polini riba ? ce pa pol neki pravs od lezajev .... se pravi ne polini riba .... je pa res to da lezaji gredo prej ... zto kr se kit mal bl navija kot navadno....

ma ne sej se ne spravlam nate ... samo povem mal tko :ninja: drgac pa kej je zdej si ustimu ti ? dej da gremo skupi eni turco :OK:

evo, to ti jst govorim že skoz :D drgač pa še niam pošmekan, baje d bom meu u petk use dele, al pa u pondelk, a je to res možn d vsa tesnila za aprilio RS 125 (rotax122,cilinder+mašina) stanejo 42k sit :eek: tko so mi rekli u auto komercu, pa se mi nekam zlo velik zdi :eek: , če so res tolk rajš kupm material pa jih sam nardim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, to ti jst govorim že skoz :D drgač pa še niam pošmekan, baje d bom meu u petk use dele, al pa u pondelk, a je to res možn d vsa tesnila za aprilio RS 125 (rotax122,cilinder+mašina) stanejo 42k sit :eek: tko so mi rekli u auto komercu, pa se mi nekam zlo velik zdi :eek: , če so res tolk rajš kupm material pa jih sam nardim

js sm tud vprašu,so rekli tu okol 40k sit .)

drage so .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste vi dal kaj vecjo dizo, ko ste odprl izpuh??

ja moras dat vecjo dizo, samo ziher peljes motor na servis al pa enmu k to obvlada da ti ustima karburator v nulo kr sam ga ne bos upu tko nastavit ....

evo, to ti jst govorim že skoz :D drgač pa še niam pošmekan, baje d bom meu u petk use dele, al pa u pondelk, a je to res možn d vsa tesnila za aprilio RS 125 (rotax122,cilinder+mašina) stanejo 42k sit :eek: tko so mi rekli u auto komercu, pa se mi nekam zlo velik zdi :eek: , če so res tolk rajš kupm material pa jih sam nardim

ej n wem zej kok so a ..... samo 42k :blink: ce pejd raj do italije jih dobis za ful manj ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moras dat vecjo dizo, samo ziher peljes motor na servis al pa enmu k to obvlada da ti ustima karburator v nulo kr sam ga ne bos upu tko nastavit ...

ej, a pa slucajno ves kaj je treba nastavit na frgazajrju???.......visino igle al mesanco zrak-bencin al kaj?

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a pa slucajno ves kaj je treba nastavit na frgazajrju???.......visino igle al mesanco zrak-bencin al kaj?

jah vse ... prvo rabis met vecjo dizo notr ... pol pa to nastavis ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, a pa slucajno ves kaj je treba nastavit na frgazajrju???.......visino igle al mesanco zrak-bencin al kaj?

mja, igla ni tolk pomemba (itak ga skoš tiščiš, srednji obrati ti niso pomembni .) :D ) dizo pač tapravo najdeš, za zrak je pa ob streni en šravf. en je za štandgas en pa za zrak kolk se jst spomnm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tud vprašu,so rekli tu okol 40k sit .)

drage so .)

Gladko da ma pooblscen serviser al pa uvoznik najdrazji.Dobim jh za 40 evrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, to ti jst govorim že skoz :D drgač pa še niam pošmekan, baje d bom meu u petk use dele, al pa u pondelk, a je to res možn d vsa tesnila za aprilio RS 125 (rotax122,cilinder+mašina) stanejo 42k sit :eek: tko so mi rekli u auto komercu, pa se mi nekam zlo velik zdi :eek: , če so res tolk rajš kupm material pa jih sam nardim

42k... pa kaj so nori......

pojdi v italijo mogoče so kaj ceneje........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za cilindr dihtunge so 8k...ena...za rs-o... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo za cilindr dihtunge so 8k...ena...za rs-o... :BUA:

Jst sem dal za dihtungo za menjalnik 1,5k na uradnem servisu,.....najbols pa da se poklice na uradni servis in ti bojo povedli,ker tisti ki po pooblasceni potem samo nabijajo ceno,nekateri tudi do enkrat vec :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima koliko ste dali tisti k ste na aprili že menjali bat za bat, tesnila, delo?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima koliko ste dali tisti k ste na aprili že menjali bat za bat, tesnila, delo?????

js sm dal za vse skupi, za delo in za dele ... 51k

Lani vem da je še bil ta serviser pooblaščen prodajalec in serviser za aprilie ... zdej pa nevem kok ma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal za originalen bat (37k :huh: ), dihtunge pa delo 60k na apriliinem servisu v MB. Sem zelo zadovoljen z njihovim delom. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neoriginalen bat 37K???frend je dal 25k pr avto triglavu za original bat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!