Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

risko :angry2: ....

Jaz sem dal za originalen bat (37k :huh: ), dihtunge pa delo 60k na apriliinem servisu v MB. Sem zelo zadovoljen z njihovim delom. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je CDI enota? Prosim ne me oku*****cat, samo en odgovor, al pa link.

Pa kaj se zgodi, če "tisto" žičko prerežeš?

Hvala, vsem tistim k mi bodo lepo odgovoril na vprašanje;

tisti k boste kritiziral se pa j****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je CDI enota? Prosim ne me oku*****cat, samo en odgovor, al pa link.

Pa kaj se zgodi, če "tisto" žičko prerežeš?

Hvala, vsem tistim k mi bodo lepo odgovoril na vprašanje;

tisti k boste kritiziral se pa j****

CDI enota je črna škatlca, v kateri je vse kar je povezan s štromom. Uravnava iskro...

tisto žičko - verjetno mislš žičko, katero preščipneš in nimaš več tiste luknje v obratih med 4000 rpm -5500 rpm (al neki tazga). Sam ne vem če je tm ta žička edina, tko da ti bo mogu kdo drug povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDI enota je črna škatlca, v kateri je vse kar je povezan s štromom. Uravnava iskro...

tisto žičko - verjetno mislš žičko, katero preščipneš in nimaš več tiste luknje v obratih med 4000 rpm -5500 rpm (al neki tazga). Sam ne vem če je tm ta žička edina, tko da ti bo mogu kdo drug povedat.

Hvala grčo, na žuru dobiš lupčka :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk neki povete, mal prej ko sm se pelu z motorjem mi je zacel med voznjo neki tak cudno delat, neha delat tk ko da bi zmankal bencina, pol je spet vredu pa se neki casa spet pelem, pa spet, vcasih sem mogu trikrat prestavit dol preden je spet zacel vlect. kaj mislite da je narobe??? a mislite da bo oz. je ribnla :xx:

ps:. bencina je dovolj <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk neki povete, mal prej ko sm se pelu z motorjem mi je zacel med voznjo neki tak cudno delat, neha delat tk ko da bi zmankal bencina, pol je spet vredu pa se neki casa spet pelem, pa spet, vcasih sem mogu trikrat prestavit dol preden je spet zacel vlect. kaj mislite da je narobe??? a mislite da bo oz. je ribnla :xx:

ps:. bencina je dovolj <_<

mogoče kkšna smet v cevki za bencin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala grčo, na žuru dobiš lupčka :K

CDI = capacitor discharge ignition.

a js ga tud dobim? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk neki povete, mal prej ko sm se pelu z motorjem mi je zacel med voznjo neki tak cudno delat, neha delat tk ko da bi zmankal bencina, pol je spet vredu pa se neki casa spet pelem, pa spet, vcasih sem mogu trikrat prestavit dol preden je spet zacel vlect. kaj mislite da je narobe??? a mislite da bo oz. je ribnla :xx:

ps:. bencina je dovolj <_<

Če dela sam pod visokimi obrati, pol ti lohk zgublja kompresijo in zna zaribat ! Lahko pa da je tudi kaj na uplinjaču. Sem imel nekoč povsem isti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk neki povete, mal prej ko sm se pelu z motorjem mi je zacel med voznjo neki tak cudno delat, neha delat tk ko da bi zmankal bencina, pol je spet vredu pa se neki casa spet pelem, pa spet, vcasih sem mogu trikrat prestavit dol preden je spet zacel vlect. kaj mislite da je narobe??? a mislite da bo oz. je ribnla :xx:

ps:. bencina je dovolj <_<

Lahk da te magnet J... lahk da cinspula,lahk pa da cdi,ker men popolnoma enako delalo in dela,mam zdaj za do jutri od mitota cinspulo :P jutri pa grem po original od rske,ka mogoc kdo ve kolk pride nova,da vem kolk za rableno dat :? Pa kolk je kaj magnet ce je to mogoce narobe,sam mislim da je sam cinspula,ker zdaj ko sem se zvecer spet domov pelo je spet zacel J.... sam ko je prso levi ovinek je blo spet dobro,ker mal pred tem mi je pa bencina zmankalo(sem danes prvic ostal brez bencina po dolgem casu pa 10km od doma :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk da te magnet J... lahk da cinspula,lahk pa da cdi,ker men popolnoma enako delalo in dela,mam zdaj za do jutri od mitota cinspulo :P jutri pa grem po original od rske,ka mogoc kdo ve kolk pride nova,da vem kolk za rableno dat :? Pa kolk je kaj magnet ce je to mogoce narobe,sam mislim da je sam cinspula,ker zdaj ko sem se zvecer spet domov pelo je spet zacel J.... sam ko je prso levi ovinek je blo spet dobro,ker mal pred tem mi je pa bencina zmankalo(sem danes prvic ostal brez bencina po dolgem casu pa 10km od doma :D )

ej, kaj pa je sploh cinspula, pa kje je??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se nehu vozt...ker tko je men ribnu...boš vidu pol k boš rabu še kej druzga menjat k samo bat...rajš podri pa poglej use...!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neoriginalen bat 37K???frend je dal 25k pr avto triglavu za original bat .)

meni so na aprilii rekli da 25k pride neorginalen bat, možno da so tvojemu frendu neorginalnega dali :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so na aprilii rekli da 25k pride neorginalen bat, možno da so tvojemu frendu neorginalnega dali :closedeyes:

proxov bat (kompleten bat) pride slabih 17k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex a si imel ti mogoče danes pri Vombergarju motor? :hmm:

Sva šla s fotrom tja da mu pokažem RSko pa mi je pokazu eno k jo je ravno na servisu imel.In je bla fotru takoj ušeč tako,da jo bom šu kmal rezervirat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, moje kr naenkrat ni več :( :? Našla je novega lastnika, pa za majhen casha>

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!