Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Imam eno vprašanje za lastnike RS-k 125 :) A je to res da če si velik 190cm,ne dobiš kolena dobr notri v tank :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja rska ni ravno za neke velikane anrejena reči nekomu da ti posodi motor in se usedeš gor in sprobaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za lastnike RS-k 125 :) A je to res da če si velik 190cm,ne dobiš kolena dobr notri v tank :?

Lej jaz sem 185, pa mam tuonota, pa v bistvu ful lepo sedim gor.... in razlika med rsko je samo v balanci... tako da pomojem ne boš mel problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, moje kr naenkrat ni več :( :? Našla je novega lastnika, pa za majhen casha>

Nisva glih dolge turce nardila, sam mi je pa zlo v spominu ostala :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: rabi kdo drugi del gas zajle,....tisto plastiko ko razdeli na 2 zalji in pa zajli ki greta na fergazer ter oljno pumpo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za lastnike RS-k 125 :) A je to res da če si velik 190cm,ne dobiš kolena dobr notri v tank :?

js mam 190 centi, zlozis se lepo not, sam komolca in koleni se mal tepejo, ampak ni panike. ;) to pravim za AF1, ki je par centi nizja, ampak ni neke bistvene razlike.

v voznji pa itak ni panike, itak so pa vsi ostali 125cc SS motorji manjsi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še jst povem kako je velk sm 186cm pa komot sedim gor samo po dalšem času te mogoče mal bolj hrbet boli kokr kakšnega manjšiga voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni glih taprava tema, ampak bom prašu... a ti na rednem servisu na 8000km zamenjajo zavorne ploščice???? :? je to v sklopu pregleda, ker v knjižici piše samo pregled zavornega sistema, kar je pomojem samo pregled bremzolja, in je treba za to dodatno doplačat?? :?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ploščice so potrošni materjal ane? nisem še zasledil garancije ki bi vključevala tudi potošne dele. Kjra žurka bi bla da bi ti v garanciji še gume menjali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ploščice so potrošni materjal ane? nisem še zasledil garancije ki bi vključevala tudi potošne dele. Kjra žurka bi bla da bi ti v garanciji še gume menjali!

jah bi bla... sam ploščice so 2 jurja, medtem ko so gume 60 jurjev .) .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah bi bla... sam ploščice so 2 jurja, medtem ko so gume 60 jurjev .) .)

ploscice so predne 7k,..oz v louisu sem dal za komplet 10k,....gume so pa "pri meni" 40k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečeš mu nej preveri v kakšnem stanju so in da jih zamenja, če so slabe. Boš pol na računu vidu a so vštete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Ko je zunaj hladno (15 stopinj C), mi obratomer prvih 5min ko zaženem motor dela odlično, ko ga na mestu zašpanam samo skoči na 12k rpm :OK: , ko pa se nekej časa furam, pa začne delat zelo počasi, motor se zdere npr. na 12k rpm , obratomer pa kaže 7k al pa 8k :BUA: . Zdaj ko je topleje pa mi že od začetka dela ful počasi. Tak da zadnič ko sem šou ob 21:30 pri 15 stopinjah na turo, sem komaj opazil da se mi motor vrti v dosti večje obrate, kot mi obratomer kaže sicer. Ve kdo mogoče zakaj mi samo ko je mrzlo dela pravilno? :? Ker me ful moti da mi ne kaže pravilno.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Ko je zunaj hladno (15 stopinj C), mi obratomer prvih 5min ko zaženem motor dela odlično, ko ga na mestu zašpanam samo skoči na 12k rpm :OK: , ko pa se nekej časa furam, pa začne delat zelo počasi, motor se zdere npr. na 12k rpm , obratomer pa kaže 7k al pa 8k :BUA: . Zdaj ko je topleje pa mi že od začetka dela ful počasi. Tak da zadnič ko sem šou ob 21:30 pri 15 stopinjah na turo, sem komaj opazil da se mi motor vrti v dosti večje obrate, kot mi obratomer kaže sicer. Ve kdo mogoče zakaj mi samo ko je mrzlo dela pravilno? :? Ker me ful moti da mi ne kaže pravilno.

lp :)

verjamem da te moti. neme je tud :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem neki majstr ampak če sklepam po mojem, ki jih je imel 17k, jih ima ta pomoje preko 20k :) rečte še drugi pol pa mi povej kolko sem mimo vsekal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi razštelanega fergija mu nebi obratomer delal pravilno? :?

to je men na mitotu delalo ko sem mel prazen aku....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Ko je zunaj hladno (15 stopinj C), mi obratomer prvih 5min ko zaženem motor dela odlično, ko ga na mestu zašpanam samo skoči na 12k rpm :OK: , ko pa se nekej časa furam, pa začne delat zelo počasi, motor se zdere npr. na 12k rpm , obratomer pa kaže 7k al pa 8k :BUA: . Zdaj ko je topleje pa mi že od začetka dela ful počasi. Tak da zadnič ko sem šou ob 21:30 pri 15 stopinjah na turo, sem komaj opazil da se mi motor vrti v dosti večje obrate, kot mi obratomer kaže sicer. Ve kdo mogoče zakaj mi samo ko je mrzlo dela pravilno? :? Ker me ful moti da mi ne kaže pravilno.

lp :)

Vzami masko dol pa na obratomeru poglej ce mas se vse tri sravfeke not,ko so take zlate barve,....drugace pa probaj akumulator napolnit.

Eno vprašanje:

Koliko km mislite da ma ta bat?

Po tem kak je na stranih nad sornikom zazgan bi jih lahk mel zelo veliko,al pa je tak pac zarad slabiga izgorevanja oz plinov ki so lahk nazaj tolkli,....po vrhu pa se ni pretirano zazgan,tako da ene 18k jih ma ziher,ker od sosolca bat na rs125 ko ga je pred kratkim menjo je bil kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ti lepše dela ko je mraz če sm prav razumel? to je Peshy razlagu na pikniku---->ko je mraz, je sestava zraka drugačna, zato nastane močnejša eksplozija v valju. Nekak tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ploscice so predne 7k,..oz v louisu sem dal za komplet 10k,....gume so pa "pri meni" 40k :P

na apriliji so 7500 predne + montaža .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem neki majstr ampak če sklepam po mojem, ki jih je imel 17k, jih ima ta pomoje preko 20k :) rečte še drugi pol pa mi povej kolko sem mimo vsekal :P

Po tem kak je na stranih nad sornikom zazgan bi jih lahk mel zelo veliko,al pa je tak pac zarad slabiga izgorevanja oz plinov ki so lahk nazaj tolkli,....po vrhu pa se ni pretirano zazgan,tako da ene 18k jih ma ziher,ker od sosolca bat na rs125 ko ga je pred kratkim menjo je bil kot nov.

Če verjamete al ne jih ma 7k......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ti lepše dela ko je mraz če sm prav razumel? to je Peshy razlagu na pikniku---->ko je mraz, je sestava zraka drugačna, zato nastane močnejša eksplozija v valju. Nekak tko

Meni obratomer dela lepše v mrzlem vremenu, nisem mislil nasploh motorja.

Bom probal napolnit akumulator za začetek... .)

Hvala za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!