Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Na teh aprilijinih servisih itak samo nategujejo, če se le da. Najbolj da sam poštimaš, al pa daš enemu mehankarju za kerga veš, da je pošten pa dobr.

Drgač je pa norc reku, da ti lahko da tud on blokade vn, samo tiste v auspuhu ne.

P.S.: Kakšna je blokada v cilindru?

Sej sm itka sam tko informativno prašu... itak da ne bi na aprilia servisu to delu....

Aja norc je pa v MB jst sm pa v LJ tko da .) .)

drgač pa reesko, ko bomo krivino menjal bomo dal še to blokado vn???? pa Baha .. če hočš drink takrt prnes 1 šravf ...sej veš tist k plastike skup dži k si mi ga ti pokazu :)

dej nej mi en hit pove a je to to al ni(za precvikat)!!! :?

pa brez komentarjeu

Ja je (pomojem) :grim :grim sej je itak sam 1 žička tko da napačne ne morš precvikat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš pa 1 lepo turo do Maribora, pol za nazaj pa lahko sprobavaš kak se obnaša motor brez blokad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak to mislis kak sm prsu do skatlce... zic sm odsraufu oz. ceu zadn deu

jst sm tud tko naredu :grim :grim sam kurc ko zaman.... je blo že precvikan :( :(

sm hot sam CDI odšravfat pa ne gre ... ker ne prideš z kluči zravn

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud tko naredu :grim :grim sam kurc ko zaman.... je blo že precvikan :( :(

sm hot sam CDI odšravfat pa ne gre ... ker ne prideš z kluči zravn

jest sm pa pršu s klučam zravn, sicer bolj težko ampak se je vseeno dal odšraufat pa nazaj pršraufat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa pršu s klučam zravn, sicer bolj težko ampak se je vseeno dal odšraufat pa nazaj pršraufat

pol pa respect :worship: jst sm se jebu pol ure pa nišlo... pa sm kr vse ritne plastike raj dol dau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm itka sam tko informativno prašu... itak da ne bi na aprilia servisu to delu....

Aja norc je pa v MB jst sm pa v LJ tko da .) .)

drgač pa reesko, ko bomo krivino menjal bomo dal še to blokado vn???? pa Baha .. če hočš drink takrt prnes 1 šravf ...sej veš tist k plastike skup dži k si mi ga ti pokazu :)

Ja je (pomojem) :grim :grim sej je itak sam 1 žička tko da napačne ne morš precvikat .)

ej jernej počak en tedn da dobuim jst mitota...pol pa pridm v lj pa bomo ušmekal...pa kšn mi bo zravn k je iznajdljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve strani nazaj sem zasledil da je nekdo rekel da majo vse aprilije isti rotax. ne ne majo 123 pa 122 pa 127. 127 so mele chesterfieldke 123 so mele vse rske do 2004, 2005 je mela rska 122 zdj ma pa tud 122.

tko za info.

ajdi držte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve strani nazaj sem zasledil da je nekdo rekel da majo vse aprilije isti rotax. ne ne majo 123 pa 122 pa 127. 127 so mele chesterfieldke 123 so mele vse rske do 2004, 2005 je mela rska 122 zdj ma pa tud 122.

tko za info.

ajdi držte se

127??!!! :blink: :huh: :huh: prvič slišm... kukr jst vem majo od 99 letnika do sedaj rotax 123 :) prej so pa mele rotax 122

ej jernej počak en tedn da dobuim jst mitota...pol pa pridm v lj pa bomo ušmekal...pa kšn mi bo zravn k je iznajdljiv

kul kul...zmenen :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa ze blo miljonkrat povedano ker letnik ma ker model masine,....drugac pa vsakem v prometni pise oz homologacijskem kartoncki pa poglejte ker model mate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jernej počak en tedn da dobuim jst mitota...pol pa pridm v lj pa bomo ušmekal...pa kšn mi bo zravn k je iznajdljiv

sej to bom jst zravn prsu jst sm ze vse kar bomo zej sutimat jerneju delu .. :OK:

127??!!! :blink: :huh: :huh: prvič slišm... kukr jst vem majo od 99 letnika do sedaj rotax 123 :) prej so pa mele rotax 122

kul kul...zmenen :OK:

sploh ni res zej nej bi ble 122 prej pa 123 ... samo ocitn ma chesterfieldka ze tanovo masino ?

dve strani nazaj sem zasledil da je nekdo rekel da majo vse aprilije isti rotax. ne ne majo 123 pa 122 pa 127. 127 so mele chesterfieldke 123 so mele vse rske do 2004, 2005 je mela rska 122 zdj ma pa tud 122.

tko za info.

ajdi držte se

ma dej ne blodi dej ..... ka prbijas kar neki v tri dni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kurc ko zaman.... je blo že precvikan :( :(

Sej ti maš pol že precvikan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to bom jst zravn prsu jst sm ze vse kar bomo zej sutimat jerneju delu .. :OK:

sploh ni res zej nej bi ble 122 prej pa 123 ... samo ocitn ma chesterfieldka ze tanovo masino ?

:OK: :P Baha ti mi 1 un šravf prnes k mi je vn padu ok :) :)

ja glede mašine... smo zajebal tastare 123 novejše pa 122 .) o 127 pa nism še nikol slišu :)

Sej ti maš pol že precvikan

ja ne vem ... :hmm: :hmm: najbrž da mam a??!! :huh: :huh: :krneki: :slap: :fredy:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve strani nazaj sem zasledil da je nekdo rekel da majo vse aprilije isti rotax. ne ne majo 123 pa 122 pa 127. 127 so mele chesterfieldke 123 so mele vse rske do 2004, 2005 je mela rska 122 zdj ma pa tud 122.

tko za info.

ajdi držte se

127 so mele AF1 '87 do '89.

123 in 122 so pa neki cajta celo oba vgrajeval, odvisno pac za kateri trg je bil motor narejen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ljudje... js sm bol novinc... a ni za 2 taktne motorje treba delat bencinsko mešanico?

ja

ampak namesto da bi na roke mesal mas oljno pumpico in oljno posodico in ti to mesa samo ... tko da v tank ne mesas nic .. je pa priporoclivo mal dodat tud v tank ... za vsak slucaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!