Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja

ampak namesto da bi na roke mesal mas oljno pumpico in oljno posodico in ti to mesa samo ... tko da v tank ne mesas nic .. je pa priporoclivo mal dodat tud v tank ... za vsak slucaj

aha... se prav, da imas "2 rezervoarja" enga za olje, enga za bencil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... se prav, da imas "2 rezervoarja" enga za olje, enga za bencil???

mhm točno tak :) stem da nimaš enga za bencil ampak za bencin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa tist rezervarcek od olja je dosti bolj majhen ker olja s ene rab tok ...

aha... ja sj je logicn sj je sam 2% mesanica(al neki takega)

zanima me samo se to: na koliko tankov bencina je treba polniti rezervar z oljem- najbrs ti ni treba olja nalivat vsakokrat, ko gres tankat.

upam da me razumes (nism znau bolj razumljivo napisat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha... ja sj je logicn sj je sam 2% mesanica(al neki takega)

zanima me samo se to: na koliko tankov bencina je treba polniti rezervar z oljem- najbrs ti ni treba olja nalivat vsakokrat, ko gres tankat.

upam da me razumes (nism znau bolj razumljivo napisat)

ja ja .... jah odvisn kko mas nastavleno samo ponavad mas tisto olje v rezervarcku za od 500km - 1000km ...

bols je pa da ti mal bolj maze pa pac das mal vec za olje .... :) uglavnm odvisn je ce je motor zablokiran al ne .... kr ce je zablokiran manj. rabi .... ko pa odblokiras moras tud mesanco povecat zato porabi vech olja :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si v živo velik bl prijetna oseba kt prek interneta :yes:

Sej vi ste tud boljši v živo... pizda z reeskotom sva se tlele skos kregala pa sva pr grčotu skup po gradbišču hodila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja .... jah odvisn kko mas nastavleno samo ponavad mas tisto olje v rezervarcku za od 500km - 1000km ...

bols je pa da ti mal bolj maze pa pac das mal vec za olje .... :) uglavnm odvisn je ce je motor zablokiran al ne .... kr ce je zablokiran manj. rabi .... ko pa odblokiras moras tud mesanco povecat zato porabi vech olja :)

tnx za informacije, pa sorry za uno napako (bencil... :D se zgudi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

liter olja porabiš na približno 1000km

se pravi liter olja tankaš vsakih 5 tankov bencina

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

kaj pa ti voziš?? jaz z enim tankom do rezerve (9L) naredim 100km, liter olja pa vsake 400km :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si v živo velik bl prijetna oseba kt prek interneta :yes:

love is in the air :devil:

Sej vi ste tud boljši v živo... pizda z reeskotom sva se tlele skos kregala pa sva pr grčotu skup po gradbišču hodila :OK:

mah reesko je pa itq najbl sexi...a ni :P

aja pa nisva hodila...kaj lažeš??

midva sva ležala tm... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

love is in the air :devil:

mah reesko je pa itq najbl sexi...a ni :P

aja pa nisva hodila...kaj lažeš??

midva sva ležala tm... :D

god damn !!! vse sm zamudu :cry: le kje sm bil takrat :hmm: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

god damn !!! vse sm zamudu :cry: le kje sm bil takrat :hmm: :kva2:

veš kje ??? .... na :zzz: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

kaj pa ti voziš?? jaz z enim tankom do rezerve (9L) naredim 100km, liter olja pa vsake 400km :BUA:

ja al se ni treba polovico poti vozt z kuplengo stisnjeno :devil:

al pa probi kdaj it ven iz mesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma zej komi stekam ka vi to praviste kuplonga :slap:

to je ZAJLA ... jao :D n wem no saj mi tko recemo ...... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma zej komi stekam ka vi to praviste kuplonga :slap:

to je ZAJLA ... jao :D n wem no saj mi tko recemo ...... :D

kuplnga = sklopka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma zej komi stekam ka vi to praviste kuplonga :slap:

to je ZAJLA ... jao :D n wem no saj mi tko recemo ...... :D

kuplonga ni zajla :D ti je grcar spodi napisal :) da je to sklopka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve, zakva je ta motor tok drag (rs 125 letnik 2006) ??? a j tok kvalitetna izdelava???

js bi ga res kupu, ce bi biu cnj... ampak usec mi je pa sele letosnji model, tko d b mogu do druzga leta pocakat, da bi ga dobu za miljon... joooooj... a ma gdo ksno resitev zame- rad bi lep motor, pa d stegne tm ukol 160. pa da je 125ccm

kok rs125 2006 stegne brez predelav??

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve, zakva je ta motor tok drag (rs 125 letnik 2006) ??? a j tok kvalitetna izdelava???

js bi ga res kupu, ce bi biu cnj... ampak usec mi je pa sele letosnji model, tko d b mogu do druzga leta pocakat, da bi ga dobu za miljon... joooooj... a ma gdo ksno resitev zame- rad bi lep motor, pa d stegne tm ukol 160. pa da je 125ccm

kok rs125 2006 stegne brez predelav??

rašitev :hmm: :hmm: ja najbojš da kšnga zijada iz fuđin najdeš da ti ga za mal cnej zrihta... kvaliteta je kot vedno.... kvaliteta ja :grrr :grrr tole 125 pa 160 boš težko ujel skup :grim :grim no sej gre ... sam serijski gre cca, 139 .) drgač pa maš temo o novi apriliji pa si mal preber ... ti ne bo škodovalo .)

mah reesko je pa itq najbl sexi...a ni :P

aja pa nisva hodila...kaj lažeš??

midva sva ležala tm... :D

ja ti si tm ležu k si bi pijan k kanta :lol1: :lol1: :lol1: a se spomnš k smo hotl bagr od radnikov furat ??:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve, zakva je ta motor tok drag (rs 125 letnik 2006) ??? a j tok kvalitetna izdelava???

js bi ga res kupu, ce bi biu cnj... ampak usec mi je pa sele letosnji model, tko d b mogu do druzga leta pocakat, da bi ga dobu za miljon... joooooj... a ma gdo ksno resitev zame- rad bi lep motor, pa d stegne tm ukol 160. pa da je 125ccm

kok rs125 2006 stegne brez predelav??

Našparaj, pa ga boš imel. Cene najverjetneje ne bodo spustili. Sem pa že zasledil, v eni temi tvoje objave, da nimaš dovolj $$$$$, da bi si kaj privoščil, še posebej zdaj, ko se selite (si to ti). Pa ne môri svojim staršem za denar, ker ga zdaj še kako potrebujeta. Delaj počitniško delo, pa bo.

Predelava....... že 100x povedano, isto gre kot vse prejšnje aprilije od 2000 ali pa 2001 letnika naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve, zakva je ta motor tok drag (rs 125 letnik 2006) ??? a j tok kvalitetna izdelava???

js bi ga res kupu, ce bi biu cnj... ampak usec mi je pa sele letosnji model, tko d b mogu do druzga leta pocakat, da bi ga dobu za miljon... joooooj... a ma gdo ksno resitev zame- rad bi lep motor, pa d stegne tm ukol 160. pa da je 125ccm

kok rs125 2006 stegne brez predelav??

Jaz sem vidu ponudbo novega za 999.999sit......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist kolega od RSmaniaca je dobu novo RS za 850k

ja k je še 4 sesalce zravn kupu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!