Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ne sekiri se za račun ker ta račun ti lahko vsak bedak nardi doma na računalniku tko da te računi so bl nategancija kokr kej druzga. Jst mam tud use račune pa kaj je blo zaribu mi je po 2000km ko sm ga dobu. Ko nekdo kupuje rablen motor je vse riziko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr.....vse to sam zarad unga .... koščka papirja :( :)

ja tak ti je zajeban svet,če bi bli ljudje pošten bi bilo vse ok :D

če Adam nebi grešil ,bi živeli v raju :D :P :kva2: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak ti je zajeban svet,če bi bli ljudje pošten bi bilo vse ok :D

če Adam nebi grešil ,bi živeli v raju :D :P :kva2: :krneki:

hehe

RSmaniac če kdo hoče lahko preveri številke računa pri izdajalcu računa, če ta račun ne obstaja lahko prodajalca pošteno tožiš (če je on tebe hotu zajebat ga pa še ti dj... milo za žajfo... pivo za pir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tak ti je zajeban svet,če bi bli ljudje pošten bi bilo vse ok :D

če Adam nebi grešil ,bi živeli v raju :D :P :kva2: :krneki:

offtopic: Sam če ga Eva nebi zaje...a bi tud jest že suziko vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey..

dans sem srečal enga z aprilijo med sb-mb na klopcah a je kdo iz tle?

mislim da je 2003 model pa več krat ga srečam na tej relaciji..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, zj mam nov cilinder iz nemčije, sem ga kupu prek e-baya in je 100% nov, nisem pa dobil nobenega računa, me pa zanima kako bi lahko potem ko bom motor prodajal kupcu dokazal, da je biu notr dan nov cilinder ...... kakšne ideje.....

za vse ostale stvari sem spravil račune

Koliko si dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

offtopic: Sam če ga Eva nebi zaje...a bi tud jest že suziko vozu

suziko :grrr :grrr :SS ... ninđo :grim :grim :yes: :wub: B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jo mam zanenkrat še celo. Kmalu jo bom razžagal pa predelal za NSRko :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki z RSami piznejte da je 06mito letnik hitrejša od 06aprilie (obe samo odprti) do 100 in na končni.

ker tale j3rn3j ne odneha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki z RSami piznejte da je 06mito letnik hitrejša od 06aprilie (obe samo odprti) do 100 in na končni.

ker tale j3rn3j ne odneha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj 01 pa 06 rski majo isto mašino, tko d sm vedno pripravljen dragat, če bo kdo tako samozavesten :grim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenenenene zigc tvoja je neki ekstrasuperduper aveš un k ma tanovo k jo je za 800k kupu pa se enga z 06 mitotom to me zanima... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej pocakte da jst ustimam :P samo skoz ovinke lepo pocas ... nocm spet plastik stimat ... :P :blush:

kolk $$$.....dej prid na msn pa se zmenma...

P.S: Prodajam komplet armaturko od aprilie rs 125(racunalnik,stevec,obratomer).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nenenenene zigc tvoja je neki ekstrasuperduper aveš un k ma tanovo k jo je za 800k kupu pa se enga z 06 mitotom to me zanima... .)

Aia nism slediv k nism biu prisoten 10dni. Ja bomo pa tanovo RSko tko uštimal d bo letela ko prasica (beri:premagala mitota).

Drugače ma pa nekdanji _MTE_ najnovejšega mitota kar jih poznam (mislm da je 05 letnik), sam ne vem če je ta tip še živ.

OK dost o tem...

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki z RSami piznejte da je 06mito letnik hitrejša od 06aprilie (obe samo odprti) do 100 in na končni.

ker tale j3rn3j ne odneha :devil:

...zakaj, o bog, zakaj ni nuben z mitotom hotu it face-to-face drag proti moji bivsi lubici? ...k na point-to-point so vedno bli izgovori "ti si bolj fukjen, bol poznas cesto, jada jada jada..." ...k pol bi blo pa "i mas porihtano, pa to, pa ono, pa tretje..." :P

...never ending story... ...tk k VTi versus VR6. eni majo kubike, drugi majo obrate. eni majo konja manj, drugi 15 kil vec. :P ce ti na mitotu 190 stevc kaze, to se ne pomen da tuk tud gre. poglejte tovarniske podatke enega in drugega (seveda odprte verzije), pa primerjajte - razlike so minimalne, in ne nujno v prid mitotu. :devil:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zakaj, o bog, zakaj ni nuben z mitotom hotu it face-to-face drag proti moji bivsi lubici? ...k na point-to-point so vedno bli izgovori "ti si bolj fukjen, bol poznas cesto, jada jada jada..." ...k pol bi blo pa "i mas porihtano, pa to, pa ono, pa tretje..." :P

...never ending story... ...tk k VTi versus VR6. eni majo kubike, drugi majo obrate. eni majo konja manj, drugi 15 kil vec. :P ce ti na mitotu 190 stevc kaze, to se ne pomen da tuk tud gre. poglejte tovarniske podatke enega in drugega (seveda odprte verzije), pa primerjajte - razlike so minimalne, in ne nujno v prid mitotu. :devil:

Ti povem zakaj ne.. ker bi jim itak po vrsti vsi zaribali..... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa men bi reku... Sva nekje iste višine in teže, tko da bi blo fer :)

No ja, na srečo za moj motor, je že prepozen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aia nism slediv k nism biu prisoten 10dni. Ja bomo pa tanovo RSko tko uštimal d bo letela ko prasica (beri:premagala mitota).

Drugače ma pa nekdanji _MTE_ najnovejšega mitota kar jih poznam (mislm da je 05 letnik), sam ne vem če je ta tip še živ.

OK dost o tem...

Jst pa Mte sva šla po ravnini probat (takoj ko sm dubu RSko, ki je bla še zaprta) in men je šla 130, njemu pa 140! Tko, da tanovi Mitoti niso nč kej dost bolši od RSk, razen tega, da so za 200k dražji! Drgač je pa reku, da se mu ne da bit več na Motosvetu in zato ga ni nč več kle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!