Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja če vas to muči lahko gre kdo proti meni in mojmu mitotu (2000) dragat :devil:

to ze mas 6 speeda al?skoda da nimam vec original rske,....

P.S:Si ze zrihto?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam 6 speed (sam da ne bo koga zmedlo iz slik....felge mam 3 krake pa števc je od starejšga modela mitota-->kao karbon ozadje)

khm....ne nism še porihtu :blush: , ker ni cilindra še...prasice angleške, so rekl da so poslal, zdaj pa ni nikjer, zgleda bo res treba prjaut :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa Mte sva šla po ravnini probat (takoj ko sm dubu RSko, ki je bla še zaprta) in men je šla 130, njemu pa 140! Tko, da tanovi Mitoti niso nč kej dost bolši od RSk, razen tega, da so za 200k dražji! Drgač je pa reku, da se mu ne da bit več na Motosvetu in zato ga ni nč več kle!

zaprte so cist zgodba za sebe. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jernej zakaj ti ne odpresh ? :P vesh ka ti bo pol delala ... aaaa :P

zdej bom krivino kupu , pa ko bomo jo gor dajal bomo še tisto podložko vn dal :yes: :yes: pol pa bo :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej bom krivino kupu , pa ko bomo jo gor dajal bomo še tisto podložko vn dal :yes: :yes: pol pa bo :yes: :yes:

samo te opozarjam zej ko nis se navajen ... da bo pol trgala gate ..... uglavnm raj pejd prvis sprobat mal po ravnem .... na nizkih bo melo ful malo moci ampak ko bo odprlo bos vidu kaj dela rs-ka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo te opozarjam zej ko nis se navajen ... da bo pol trgala gate ..... uglavnm raj pejd prvis sprobat mal po ravnem .... na nizkih bo melo ful malo moci ampak ko bo odprlo bos vidu kaj dela rs-ka :P

Jz bi tud odpru, p ne morm, k mam grancijo za par let. :cry:

Če auspuh, krivino in dušil zamenjam se velik pozna :?

Kolko se pa kej tak motor z zamenanim auspuhom (krivina pa dušil) kej bolj kvar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi tud odpru, p ne morm, k mam grancijo za par let. :cry:

Če auspuh, krivino in dušil zamenjam se velik pozna :?

Kolko se pa kej tak motor z zamenanim auspuhom (krivina pa dušil) kej bolj kvar?

glej če te zanima bom v roko 14dni za par dni na počitnicah pri justaboyi in ti lahko tam vse ven poberemo. in še ti glih tak velja garancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če te zanima bom v roko 14dni za par dni na počitnicah pri justaboyi in ti lahko tam vse ven poberemo. in še ti glih tak velja garancija.

ej a si garant da ce poberes ven blokade ti garancija se vedno velja ?? nekje sm slisu da ne ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si garant da ce poberes ven blokade ti garancija se vedno velja ?? nekje sm slisu da ne ....

Jaz sem tudi tako slišal.. da pol ne velja več garancija......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo te opozarjam zej ko nis se navajen ... da bo pol trgala gate ..... uglavnm raj pejd prvis sprobat mal po ravnem .... na nizkih bo melo ful malo moci ampak ko bo odprlo bos vidu kaj dela rs-ka :P

uuufffffff komi čakam :yes: :yes: da vidm kaj zmore rs ka :devil: :devil: seveda da ne bom taprvič gas obrnu do konca na ovinku :grrr :grrr

Jaz sem tudi tako slišal.. da pol ne velja več garancija......

Men se tud tako zdi :hmm: :hmm: ali pač :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si garant da ce poberes ven blokade ti garancija se vedno velja ?? nekje sm slisu da ne ....

se če pa kaj crkne jih pa nazaj not daš blokade,razn avspuh nemoreš dat nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se če pa kaj crkne jih pa nazaj not daš blokade,razn avspuh nemoreš dat nazaj .)

ja pa kupš drugo krivino, pa daš nazaj original gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi tako slišal.. da pol ne velja več garancija......

najbols da nekdo poklice na aprilio pa vprasa.....pa bo nabolj tocno zvedo,ne pa da tle zdaj nekaj ugotavljamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si jo sam odblokiral oz. takrat ob pomoči koelgov in mi je še vedno veljala garancija in sem jo še potem tudi uporabil. zakaj mislite da na servisih ven jemljejo blokade. če ti na enem servisu rečejo da nebo veljala garancija pač greš do drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si jo sam odblokiral oz. takrat ob pomoči koelgov in mi je še vedno veljala garancija in sem jo še potem tudi uporabil. zakaj mislite da na servisih ven jemljejo blokade. če ti na enem servisu rečejo da nebo veljala garancija pač greš do drugega.

se bom pozanimal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo te opozarjam zej ko nis se navajen ... da bo pol trgala gate ..... uglavnm raj pejd prvis sprobat mal po ravnem .... na nizkih bo melo ful malo moci ampak ko bo odprlo bos vidu kaj dela rs-ka :P

Ah dej no, kaj ga strašiš. Da se ji res strga je treba še kup stvari uštimat. To sm mislu pri svoji nardit, sam kaj ko sm jo mogu prodat dokler ma še kako vrednost. Pa tud šraufat se mi ne da več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no, kaj ga strašiš. Da se ji res strga je treba še kup stvari uštimat. To sm mislu pri svoji nardit, sam kaj ko sm jo mogu prodat dokler ma še kako vrednost. Pa tud šraufat se mi ne da več :P

ja no... na tvoji me je kr srt prjel ko je potegnla nad 8000 rpm :P sm biu čist trd k sm dol pršou... če bo pou tolk vlekl kot je tvoja bo že kr preveč .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena odstranitev blokad in namestitev novih delov, da agregat ''zadiha s polnimi pljuči'', znaša od 125.000 do 150.000 SIT. V primeru odstranitve blokad tovarniška garancija ne velja več.

To velja za novo RS, če pa za stare pa nwm.

Tle ti piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!