Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Cena odstranitev blokad in namestitev novih delov, da agregat ''zadiha s polnimi pljuči'', znaša od 125.000 do 150.000 SIT. V primeru odstranitve blokad tovarniška garancija ne velja več.

To velja za novo RS, če pa za stare pa nwm.

Tle ti piše

kaj pa so to novi deli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja aprilia pa dobi v roku 14 dneh jolly moto auspuh(kompletn) :OK: :P

Tako da je arrow po tem naprodaj :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on lastnik ko je prej mel moj motor je dal 70k sit da so mu ga odblokiral

pa nič novih delov .)

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: primeni se za 20 zmenimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: primeni se za 20 zmenimo

neki mi ni jasn, če že daješ 1,15 mio sit za motor pol daš valda še tist zravn da ti to uredijo.

no razn če ti na pooblaščenem servisu z posegom vzamejo garancijo, pol se to pri njih ne splača počet.

če pa je možnost da obdržiš garancijo, pač mal več plačaš pa maš vsaj mir 2 let.

k če pogledaš, to ni mal dnarja, in ni vredno tvegat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja aprilia pa dobi v roku 14 dneh jolly moto auspuh(kompletn) :OK: :P

Tako da je arrow po tem naprodaj :D

a to si ga prek scooterkita naročo? kr drugač pozabi na 14 dni...

jaz že mesec pa pol čakam na njega sicer za mitota sam je tut reko da bo v 14 dneh ;)

no upam da čiprej dobiš...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi ni jasn, če že daješ 1,15 mio sit za motor pol daš valda še tist zravn da ti to uredijo.

no razn če ti na pooblaščenem servisu z posegom vzamejo garancijo, pol se to pri njih ne splača počet.

če pa je možnost da obdržiš garancijo, pač mal več plačaš pa maš vsaj mir 2 let.

k če pogledaš, to ni mal dnarja, in ni vredno tvegat :)

saj te razumem samo nekaj mi pol povej. če ti na poblaščenem odstranijo in še ti garancija vedno velja. napišejo ti tak nena nikamor da so ti odstranli blokade. pa ti motor recimo naprej prodaš na čist drugi konec slovenije in on pelje na njegov servis tam. mu bo še tudi veljala garancija. se pravi oni nemorejo ugotovit če je bil motor na poblaščenem odprt al kje doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to si ga prek scooterkita naročo? kr drugač pozabi na 14 dni...

jaz že mesec pa pol čakam na njega sicer za mitota sam je tut reko da bo v 14 dneh ;)

no upam da čiprej dobiš...

LP

Ne....sam sem najdo pa mogoce bom naroco,ni se ziher,....kolk si oz bos dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi ni jasn, če že daješ 1,15 mio sit za motor pol daš valda še tist zravn da ti to uredijo.

no razn če ti na pooblaščenem servisu z posegom vzamejo garancijo, pol se to pri njih ne splača počet.

če pa je možnost da obdržiš garancijo, pač mal več plačaš pa maš vsaj mir 2 let.

k če pogledaš, to ni mal dnarja, in ni vredno tvegat :)

Danes sem vprašal na servisu in so rekli, da je glede predelav tako:

-kompletna predelvava stane okoli 180.000 SIT - rave ventil -> skratka popolna preureditev - odstranitev blokad

-nov dušilec in krivina

----------

Garancija velja, če se vse te predelave opravijo pri pooblaščenem serviserju :OK:

ZDAJ ME PA ZANIMA, KOLIKO IMATE OSTALI VOZNIKI RS 125 PREDELANO MAŠINO (kaj je drugače in koliko te je stalo$$$$$?)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vprašal na servisu in so rekli, da je glede predelav tako:

-kompletna predelvava stane okoli 180.000 SIT - rave ventil -> skratka popolna preureditev - odstranitev blokad

-nov dušilec in krivina

:yes:

No podobne je tud men reku da naj bi to bilo veš kot 1000 evrov... jst pravm da je to čisti nateg... uglavnm dobi ti krivino (ne vem kakšno ker je motor 06 letnik) RAVE ventila se pa po mojem mnenju ne splača... oz. ne vem kolko ti bo motor pil... (tko da tole mal preračunaj)... pa vse skupaj daj enmu drugmu mehankarju za narest... te bo prišlo pomojem z deli manj kot 70.000 .)

sicer pa sej v primeru okvare če ti daš original krivino pa podložko nazaj ne bodo mogl vedt da si dau motor odpret in ti garancije ne morejo razveljavit ;) ali pač

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov dušilec, baje narejen za aprilijo 2006 :?

se splača tega vzeti?

si videl ki teste (grafe) kolk se poveča moč itd... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vprašal na servisu in so rekli, da je glede predelav tako:

-kompletna predelvava stane okoli 180.000 SIT - rave ventil -> skratka popolna preureditev - odstranitev blokad

-nov dušilec in krivina

----------

Garancija velja, če se vse te predelave opravijo pri pooblaščenem serviserju :OK:

ZDAJ ME PA ZANIMA, KOLIKO IMATE OSTALI VOZNIKI RS 125 PREDELANO MAŠINO (kaj je drugače in koliko te je stalo$$$$$?)

:yes:

Jaz imam vse menjano kaj se da,razn fergazerja,....mam pa polini 160,arrow krivino(verjento pride jolly moto),pa rave,ce vse to sam nardis pa rableno kupis te vec kot 70.000 ne more pridit....ker se da cisto vse doma nardit.

No podobne je tud men reku da naj bi to bilo veš kot 1000 evrov... jst pravm da je to čisti nateg... uglavnm dobi ti krivino (ne vem kakšno ker je motor 06 letnik) RAVE ventila se pa po mojem mnenju ne splača... oz. ne vem kolko ti bo motor pil... (tko da tole mal preračunaj)... pa vse skupaj daj enmu drugmu mehankarju za narest... te bo prišlo pomojem z deli manj kot 70.000 .)

sicer pa sej v primeru okvare če ti daš original krivino pa podložko nazaj ne bodo mogl vedt da si dau motor odpret in ti garancije ne morejo razveljavit ;) ali pač

Rave se definitivno splaca,...jaz tudi sprva dok ga nism kupo nism verjel,motor gre dosti lepse v nizkih obratih,manj je menjavanja,pa lepso(konstantno) krivuljo moci ma....pa se men pije od 1 do 2 litra manj,kot prej :OK:

nov dušilec, baje narejen za aprilijo 2006 :?

se splača tega vzeti?

Krivina more pasat tud od starega modela gor,dusilec se ti pa ne splaca menjat,ker pase original gor,z gianeli dusilcem se samo malo pridobi na zvoku,drugiga pa nic,tako da tisih 30k vec dat :? se ne splaca

si videl ki teste (grafe) kolk se poveča moč itd... ?

Jaz bom verjetno kmalu sel zmerit moc motorja,pa bom pol prilepu kake so specifikacije rske z kitom,raveom pa sportnim auspuhom,mogoce pa se celo isto predelavo samo da je original cilinder.

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov dušilec, baje narejen za aprilijo 2006 :?

se splača tega vzeti?

lep je ni kej :) če imaš denar vzemi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam vse menjano kaj se da,razn fergazerja,....mam pa polini 160,arrow krivino(verjento pride jolly moto),pa rave,ce vse to sam nardis pa rableno kupis te vec kot 70.000 ne more pridit....ker se da cisto vse doma nardit.

Rave se definitivno splaca,...jaz tudi sprva dok ga nism kupo nism verjel,motor gre dosti lepse v nizkih obratih,manj je menjavanja,pa lepso(konstantno) krivuljo moci ma....pa se men pije od 1 do 2 litra manj,kot prej :OK:

Krivina more pasat tud od starega modela gor,dusilec se ti pa ne splaca menjat,ker pase original gor,z gianeli dusilcem se samo malo pridobi na zvoku,drugiga pa nic,tako da tisih 30k vec dat :? se ne splaca

Jaz bom verjetno kmalu sel zmerit moc motorja,pa bom pol prilepu kake so specifikacije rske z kitom,raveom pa sportnim auspuhom,mogoce pa se celo isto predelavo samo da je original cilinder.

hvala za odgovor, bom razmilsil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne....sam sem najdo pa mogoce bom naroco,ni se ziher,....kolk si oz bos dal?

cca. 85k je reko... zdaj pa nevem....z karbonskim dušilcem..alu je 10k manj..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca. 85k je reko... zdaj pa nevem....z karbonskim dušilcem..alu je 10k manj..

LP

pol bos dal se njim 10k zasluzka :D sej jaz se nisem 100% da bom naroco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo aprilia spet jebe, tokrat nekej bolj resnega :BUA: :

ko stisnem kuplongo in jo npr. držim, v motorju fuuul začne piskat (kot npr. če bi gumo kuro približno tak zvok), ko se pelam pa stisnem kuplongo še po možnosti zašrota nekej notri ful na glas, ko da bi se nekaj lomilo. Kaj mislite, kaj je problem, pa kaj vse bo treba menjat?? :? :? :angry: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo aprilia spet jebe, tokrat nekej bolj resnega :BUA: :

ko stisnem kuplongo in jo npr. držim, v motorju fuuul začne piskat (kot npr. če bi gumo kuro približno tak zvok), ko se pelam pa stisnem kuplongo še po možnosti zašrota nekej notri ful na glas, ko da bi se nekaj lomilo. Kaj mislite, kaj je problem, pa kaj vse bo treba menjat?? :? :? :angry: :glare:

čist možno da kaj menjalnik jebe...al pa kuplonga bol slabo prime...lahk je marsikaj hin...najbolše pa bi blo da se mašina razdere pa pogleda po mojem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo aprilia spet jebe, tokrat nekej bolj resnega :BUA: :

ko stisnem kuplongo in jo npr. držim, v motorju fuuul začne piskat (kot npr. če bi gumo kuro približno tak zvok), ko se pelam pa stisnem kuplongo še po možnosti zašrota nekej notri ful na glas, ko da bi se nekaj lomilo. Kaj mislite, kaj je problem, pa kaj vse bo treba menjat?? :? :? :angry: :glare:

ja masino dej pregledat .... mogoce so ti sle samo lamele ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, dons končno po dveh mesecih in pol urihtov motor, prevozu sm 65 km, max na 9k rpm, ponavadi prestavlov pri 7,8k rpm.... občutki fajni, motor teče lepo, vse uredu dela..... zdej pa upam d bo mir za nekaj časa (no, zadno gumo pa zajlo za skolpko bo treba hmal zamenat, ker se drži samo še s tremi nitkami)...... aja, cena celotnga servisa je bla 150k sit (če odštejem tisto s šternom, kar nenazadnje sploh nisem rabil in imam sedaj doma lepo spravljeno v omari), zamenjano je pa: nov original cilinder, nov bat, novi ležaji na gredi, novi zobniki v štarterju, vsa nova tesnila in tekočine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!