Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

evo, dons končno po dveh mesecih in pol urihtov motor, prevozu sm 65 km, max na 9k rpm, ponavadi prestavlov pri 7,8k rpm.... občutki fajni, motor teče lepo, vse uredu dela..... zdej pa upam d bo mir za nekaj časa (no, zadno gumo pa zajlo za skolpko bo treba hmal zamenat, ker se drži samo še s tremi nitkami)...... aja, cena celotnga servisa je bla 150k sit (če odštejem tisto s šternom, kar nenazadnje sploh nisem rabil in imam sedaj doma lepo spravljeno v omari), zamenjano je pa: nov original cilinder, nov bat, novi ležaji na gredi, novi zobniki v štarterju, vsa nova tesnila in tekočine

Upam d bo šlo, pa d se kdaj na cest vidva, k vidm d sva lih iz istga kraja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam d bo šlo, pa d se kdaj na cest vidva, k vidm d sva lih iz istga kraja :OK:

:D lih is istga kraja nisva, ker jaz sem 12 km iz škofje loke, proti smučišču stari vrh.... sicer pa se danes odpravljam v ŠK. loko.... pol enkrat ukol 3eh..... vpiš me na msn pa se zmenva kdaj za kšno furo :) b-juc@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivina more pasat tud od starega modela gor,dusilec se ti pa ne splaca menjat,ker pase original gor,z gianeli dusilcem se samo malo pridobi na zvoku,drugiga pa nic,tako da tisih 30k vec dat :? se ne splaca

kolk pa pol pride kej krivina brez dušilca?

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval en par delov za mojo RSko in sicer:

- desno ogledalo

- desno ročko od gasa ( kar skupaj z ročko od žlajfa )

- desno tačko za nogo in tačko od zadnjega žlajfa

- desno tačko za sovoznika

če ima kdo kakšen del ( nepoškodovan seveda ) in bi mi ga prodal po zmerni ceni naj prosim piše na PM ali email....bi bil zelo :kva2:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval en par delov za mojo RSko in sicer:

- desno ogledalo

- desno ročko od gasa ( kar skupaj z ročko od žlajfa )

- desno tačko za nogo in tačko od zadnjega žlajfa

- desno tačko za sovoznika

če ima kdo kakšen del ( nepoškodovan seveda ) in bi mi ga prodal po zmerni ceni naj prosim piše na PM ali email....bi bil zelo :kva2:

:OK:

kaj pa je blo??si zletel iz ovinka al ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna je razlika med pnevmatskim in el. rave ventilom, kolikor sm vido se pnevmatskega ne rabinikamor prikljucevat, razen na ventil seveda??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna je razlika med pnevmatskim in el. rave ventilom, kolikor sm vido se pnevmatskega ne rabinikamor prikljucevat, razen na ventil seveda??

z elektro ventilom mas manj dela ko ga cistis, pnevmatskega lahk nastavljas, elektro je odprt pod 2500 rpm in nad 8k, pnevmatski pa nad nastavljenimi obrati, in pa ko zadnjo bremzo drzis. elektro naj bi bil bolj zanesljiv, potrebuje pa tud manj vzdrzevanja. je pa drazji.

najraj mam aprilie brez ventila. ;) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala zok, ja videl sem da se pnevmatski rave, vsake toliko casa odtegne in je treba to non stop kontrolirat.....kaj pa ves, pri performance pa verjetno ni razlike ali pac??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kje bi najceneje dobil zajlo za sklopko za RS 125, letnik 99, ker so pri moji dnevi šteti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb in okolici je ni sem zadnjo dobil na ptuju prav tako je v lj ni in je tudi en dober mesec enbo zaradi italjanov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb in okolici je ni sem zadnjo dobil na ptuju prav tako je v lj ni in je tudi en dober mesec enbo zaradi italjanov

kolk pa si dav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa si dav?

jaz ko sem jo nazadnje kupil je bla se mi zdi da okol 2500 SIT v mbji

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ko sem jo nazadnje kupil je bla se mi zdi da okol 2500 SIT v mbji

aja, pol NP, sm mislu d je to kj draži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kaj pa ves, pri performance pa verjetno ni razlike ali pac??

ce mas kaj friziranga je bols met pnevmatskega, k ga lahk nastavlas, drugac ce sta isto nastelana pa ni razlike. ampak js ga ne maram, ko saltam dve prestavi dol pa odprem gas, hocem da potegne v prvem trenutku, ne pa da cakam da se odpre, pa tud ce v nizjih obratih zarad tega gre majn. ;)

sicer pa sm itak mel tak porihtan motor, da je ze v nizjih in srednjih obratih sou bol ko vecina 2T 125-k... ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa potreboval en par delov za mojo RSko in sicer:

- desno ogledalo

- desno ročko od gasa ( kar skupaj z ročko od žlajfa )

- desno tačko za nogo in tačko od zadnjega žlajfa

- desno tačko za sovoznika

če ima kdo kakšen del ( nepoškodovan seveda ) in bi mi ga prodal po zmerni ceni naj prosim piše na PM ali email....bi bil zelo :kva2:

:OK:

kaj na RS125 je ista bremz ročka ko na RS50?? ker če je pol se lahko zmenma za res male pare... :)

PS:

no, sm vrgo kamero na kesl na svoji RSki, še nezmontirane posnetke si lahko downloadate tukaj:

Klik1

Klik2

Klik3

(aja pa posnetek malo preskakuje sm mel prefino kamero pa je ob maaaaalo močnejšem pospeševanju kr nehalo snema za kake pol sec)

komentarji? :blush: :blush: :D

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok ni glih najbolj mozat pa slika neki preskakuje, ampak voznja je lepa. probi se po glavnih cestah, k so varnejse, bolj pregledne in sirse, z boljsim asfaltom. ampak js bi popizdu ce bi mel digitaln termometer. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja huda kamera ni kej :OK: :OK: kok pa ma megapikslov pa kolko si dou zanjo :hmm: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj na RS125 je ista bremz ročka ko na RS50?? ker če je pol se lahko zmenma za res male pare... :)

PS:

no, sm vrgo kamero na kesl na svoji RSki, še nezmontirane posnetke si lahko downloadate tukaj:

Klik1

Klik2

Klik3

(aja pa posnetek malo preskakuje sm mel prefino kamero pa je ob maaaaalo močnejšem pospeševanju kr nehalo snema za kake pol sec)

komentarji? :blush: :blush: :D

kr ql... sam zvok res mal postimi d bo mal nizji... aja ker letnik pa je to drgac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok: zvok ne more bit mozat od tega 125ccm prdala (ok no filter itd...se mi zdi da v živo je malo boljši, na posnetku pa res samo cvili), do prve ceste ko se lahko dva avta normalno srečata pa mam 10km :D :D :D kaj na AF1 je bil še analogen števec za temp?

@kklemn: 2003 je letnik

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zok: zvok ne more bit mozat od tega 125ccm prdala (ok no filter itd...se mi zdi da v živo je malo boljši, na posnetku pa res samo cvili), do prve ceste ko se lahko dva avta normalno srečata pa mam 10km :D :D :D kaj na AF1 je bil še analogen števec za temp?

@kklemn: 2003 je letnik

tole je armaturka od AF1.

probi snet gumijast vstopnik zraka na airboxu, pa ce ti masine ne bo dusil, si glede zvoka zmagu. ;)

post-1466-1154404697_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!