Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Zok, kok je šla teb ta aprilia?

nekako okrog 185 km/h. ko je bla se originalna je pa nism spravu cez 170. sicer pa men sama koncna hitrost ni kaj dost pomenla, ok, tu pa tam si ji uspel pridit do konca po teh regionalkah, na AC sem pa zelo nerad hodu. pospeski so tisto, kar steje. ;)

...aja, js sm pa s ponikve pr sentjurju. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno kamero si to montiral ? S čim si jo pritrdil na tank ?

kamera je bla podobna tej: IPB Slika

v bistvu je kamkorder al kaj je že nwm, meni je glavno da snema :P . Gor sem jo pa pritrdil tak, da sem pod njo na kesl dal kos nekega blaga gumijastega da ni drsela po keslu, pa gor na njo sem tudi dal košček te gume, pol pa sem tisto gumo ko je za na avtu kej pritrdit namotal okoli kamere in celega kesla in jo spelal tam spodi ko je luft pač pod keslom. Pa ene par teh gum sm mogo probat ker so ble al predolge al premale itd.

@Zok: sem dal tisto gumo dol, pa mi ga ni dušilo nič samo sem vprašal ene par mehanikov pa vsi pravijo da dobi preveč lufta brez tega in da to ni dobro, zato sem ko sem dal novi bat noter, dal tisto gumo nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti ga ne dusi, ni panike. ce ti ga ob polnem gasu dusi, pa res dobi prevec lufta, tisto zna bit pa celo skodljivo za masino. ;)

je men tud takrat mehanik reku da dobi prevec lufta, ko sm mu jo dal za pelat je pa reku da naj kr tak pustim, da vredi laufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols bo da poklices na aprilio oz trgovino kjer prodajajo....

pozna kdo kakkonkretn dobr naslov?

pa a če daš giannellija gor morš tud mejat dizo itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo kakkonkretn dobr naslov?

pa a če daš giannellija gor morš tud mejat dizo itd...

dobro je ja če menjaš tut dize pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima, koliko vam grejo popolnoma odprte apilie....brez kakrsnih koli dodatkov, torej:odprt izpuh, pobrana tista ploscica iz ventila, odprt cdi, pobrana tista gumijasta rec iz airboxa.....men gre tam okol 145, vlect zacne tam pri 8000rpm pa se pol kr mal poleni, sicer se obrne do 11000rpm, ampak le v prvih treh ali stirih prestavah, pol pa le tja do 9000 malo vec......nevem, meni se zdi da bi moralo it malo bolj, povejete prosim vi kak vam to deluje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa se je pol?

Vzami cilinder dol,poglej bat pa preveri ojnico.....pa v fergazerju daj iglo na 2 mesto od dol proti gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami cilinder dol,poglej bat pa preveri ojnico.....pa v fergazerju daj iglo na 2 mesto od dol proti gor.

a ni igla za polovico gasa?, kaj je treba preverit na ojnici in batu?

Popravljeno . Popravil vision
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni igla za polovico gasa?, kaj je treba preverit na ojnici in batu?

Poglej kaki bat je,ce je treba mogoce ze menjat,pa ojnico ce ma kaj lufta,ker na moji 50ki ko je dobla lufta se motor vec ni tak zavrtel pa koncno je mel manjso,sicer to par 1000 km po tistem ko jo je un kupo....

bol ko je igla dvignjena vec bencina dobi motor,ce si mu povecal dovod zraka mu mors tud dovod bencina,pa oljno pumpo si mors na vec nastavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oljno pumpo sem pojacal, dizo mam tud 120 not zdej, tk da to bi moglo bit vredu

ce odprem gr je najbols da tudi tesnila zamenjam ane, mogoc da je tud slaba kompresija?? kje se dajo dobit najcenej tesnila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oljno pumpo sem pojacal, dizo mam tud 120 not zdej, tk da to bi moglo bit vredu

ce odprem gr je najbols da tudi tesnila zamenjam ane, mogoc da je tud slaba kompresija?? kje se dajo dobit najcenej tesnila?

Mislim da jih mam jaz se nekaj od polinija ce pasejo,...drugace pa najprej ce bos razdiral vzami samo glavo dol pa bos videl kako kompresijo ma pa ce je bat ze fejst zazgan na vrhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol ko je igla dvignjena vec bencina dobi motor

pri srednje odprtem plinu. pri zelo odprtem ali zelo zaprtem plinu pa kolicino bencina dolocajo dize. ;)

Mislim da jih mam jaz se nekaj od polinija ce pasejo,...

polini ma premer bata 60 mm, original bat 54 mm, original tesnilo pa mislim da 62 (al 60?), tako da ne verjamem da bo slo...

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi se pa dal dobit to tesnilo, razn na aprili, ker tam vrjetno majo itak zasoljene cene, pa ce ve kdo kok je premer tocno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi se pa dal dobit to tesnilo, razn na aprili, ker tam vrjetno majo itak zasoljene cene, pa ce ve kdo kok je premer tocno?

niti nimajo prevec zasoljenih cen.....sem dobo tesnilo za blok pri menjalniku za 1500 SIT,medtem ko sem na en servis blizu mene klical mi je reko da se da dobit samo v kompletu tesnila za vso masino pa da je treba ne vem kak dolgo cakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje bi se pa dal dobit to tesnilo, razn na aprili, ker tam vrjetno majo itak zasoljene cene, pa ce ve kdo kok je premer tocno?

jurja 800 2 leti nazaj. pa posljejo na dom (avto triglav LJ). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!