Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

:eek: kaj te narod tak navalo? fack sn se registriral da sm eni pički 5ko stisno pole pa samo woot :D

pičke sploh nimajo pojma da to prdalo ne potegne več ko 170kmh, pa še to če se mu zazdi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima pr kolko °C ga začnete tižat oz. pri kokih se vozite?

Je kj narobe če se pr 40°C prleš 10 m?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima pr kolko °C ga začnete tižat oz. pri kokih se vozite?

Je kj narobe če se pr 40°C prleš 10 m?

lp

hja takrat da ko das gas da se ti ne kadi iz izpuha ko da bi kje kres kurl :D

ko je nad 60..pr okol 65 ga lhk ze teras :D

aia pa še neki js sprasujem a je normaln da ko js zalaufam rsko..pa če dam mal gasa u leru ko še ni ogret pa se tak zakadi iz izpuha da je kr brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja takrat da ko das gas da se ti ne kadi iz izpuha ko da bi kje kres kurl :D

ko je nad 60..pr okol 65 ga lhk ze teras :D

aia pa še neki js sprasujem a je normaln da ko js zalaufam rsko..pa če dam mal gasa u leru ko še ni ogret pa se tak zakadi iz izpuha da je kr brezveze :D

ja je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ka kdo ve kak se tist aluminjast okvir pr apriliji čisti pa s čim :? :?

proda kdo gianeli izpih :D :D

BAJE SE KUP PRAVA polirna pasta za aluminij .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predn se grem pelat ga segrejem na 45 do 50 stopin pol se pa do 60-65 stopin pelem tko čist u izi, pol ga pa začnem šele prvijat, d se zdiha tolk kt se pač lohk :D drgač pa tud men ko ga pržgem in dam gas recmo do 4k rpm se kar fajn pokadi iz auspuha.... je pa to čist navadno

na kolk stopin se vam je pa tko med vožno največ segrev.... men se je zadnč na 91 stopin k sm še enga zadi mev pa u en klanc sva šla po ful ostrih ovinkih.... če sm pa sam gor se mi pa ponava ne segreje na več kot 75-80 stopin, če se ne vozim po mestu (semaforji pa to) pa max na 70-75 stopin....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je šel dozdaj max na 85 stopin

sm pršu do 96 :yes: :yes: ;) na toško čelo za 1nim čoperjem v prvi :yes:

neki me zanima, koliko vam grejo popolnoma odprte apilie....brez kakrsnih koli dodatkov, torej:odprt izpuh, pobrana tista ploscica iz ventila, odprt cdi, pobrana tista gumijasta rec iz airboxa.....men gre tam okol 145, vlect zacne tam pri 8000rpm pa se pol kr mal poleni, sicer se obrne do 11000rpm, ampak le v prvih treh ali stirih prestavah, pol pa le tja do 9000 malo vec......nevem, meni se zdi da bi moralo it malo bolj, povejete prosim vi kak vam to deluje....

jst mam samo drug dušilc, pa cdi precvikan pa mi gre 140 po ravnm .) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

gre moj kurac .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre moj kurac .) .)

Ah speed... Men je šla chesterfield 35 konj ko sem jo kupil glih 155 km/h, ker je bil rave razštelan. Pol ko je blo pa vse zrihtan pa 170. Lih včer mi je govoru pa kolega ko je mel '91 hondo nsr isto 35hp (navito seveda) da je še čez 160 ni mogu spravt. By the way..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah speed... Men je šla chesterfield 35 konj ko sem jo kupil glih 155 km/h, ker je bil rave razštelan. Pol ko je blo pa vse zrihtan pa 170. Lih včer mi je govoru pa kolega ko je mel '91 hondo nsr isto 35hp (navito seveda) da je še čez 160 ni mogu spravt. By the way..

ja dobr teb je šla "samo 150 " ker je bla razštelana... si jo popravu pa je šla več .) .) sam a ma pol on preveč naštelano al kako?? aje preveč dobr naštelana da mu tolk leti??? :? pomojem nima tiste podložke tm k pride krivina pa še ve ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam za info... ...CDI pa RAVE mata vpliv na navor v nizkih in srednjih obratih, na koncno hitrost pa ne vplivata ama nista. :BUA:

ja men se je grel na max 60 stopinj. ko je dihtungo nesl pa 120 (kuk je pac blo merilno obmocje). :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

155..hja seveda pa js mam hondo cbr1000rr u garazi prkirano :D :D

men gre do 130.vse blokade še notr.....edin enkrat sm se pa po eni ravnini lhk 140 kamot pelu pa se mi zdi da je se kr neki hotl vlect..pa se odns ne vem kak je to ratal :? :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

ni šans, meni je šou brez vseh blokad 155

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

moj ku*ac ti tuk gre,js sm mel vse blokade ven razn avspuha,pa sm ga spravu komi 160

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se greje tam okrog 70 sam k sm šu na morje prejšn tedn se m je zgru do 100!(nekj je bla kolona pa še shladit ga nism znov). dtgač mi gre pa z vsem blokadam sam C.D.I precvikan 155! :)

lp

A ti maš zj kao RSko :blink: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!