Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Joj kak ste navalili. Je pa res, da ni šans dosečt tako hitrost z vsemi blokadami, je pa tko k je zok reku. CDI pa rave ne vplivata na hitrost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni šans, meni je šou brez vseh blokad 155

meni tud, pa se vec. :devil: :P

aja, popravljam izjavo, ce je rave zataknjen (v zaprtem polozaju) tud vpliva na hitrost, drugac pa ce normalno dela al pa ce je skoz odprt, je pa koncna enaka ko ce ga ni. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po armaturki se vidi

Ce se nekateri neveste,...so starejse 250ke imele isto armaturko kot 125ke edina razlika je bila da so stevci bili namesto do 200km/h do 240km/h,....drugace so pa bile popolnoma enake,pa se pri luckah je bla razlika,da so imele lucko tudi za kratko luc ne pa samo za dolgo,ta pa je bila namesto luci za tacko kot jo imajo novejse 125ke

evo se dokaz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj slučajno kdo ve če se da dobit namesto zadnjega sedeža samo plastiko da bi naredu enosed in sicer za letnik 2002? Kaj slučajno kdo ve kaj pa kaškno ceno, ker celotnen zadek enosed stane kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj slučajno kdo ve če se da dobit namesto zadnjega sedeža samo plastiko da bi naredu enosed in sicer za letnik 2002? Kaj slučajno kdo ve kaj pa kaškno ceno, ker celotnen zadek enosed stane kar nekaj.

poglej v temo "plastike,kevlar,.." pod rubriko oprema,in bos not najdo nekje okol 12 strani stevilko od janija z jesenic,...jaz sem njega lani klical za komplet plastike iz poliestra pa je varjanta enosed al pa dvosed,za 50k,tako da zadek bi bil verjetno dost manj,sam potem mors dat se barvat,....drugace pa lahko pogledas na ebay,je tudi dost tega,cene so pa okol 80 evrov,....

....btw,vse aprilie od letnika 99 do 05 majo isti zadek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v temo "plastike,kevlar,.." pod rubriko oprema,in bos not najdo nekje okol 12 strani stevilko od janija z jesenic,...jaz sem njega lani klical za komplet plastike iz poliestra pa je varjanta enosed al pa dvosed,za 50k,tako da zadek bi bil verjetno dost manj,sam potem mors dat se barvat,....drugace pa lahko pogledas na ebay,je tudi dost tega,cene so pa okol 80 evrov,....

....btw,vse aprilie od letnika 99 do 05 majo isti zadek

to vem da se dobi na ebayu ampak sem mislil če bi se dalo dobit za par tistoč sit samo uni del namesto stola. Barvanje ni problem. Ok bom pogledal kar ni napisal hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/Motornakolesa/oglas.asp?id=963978

če zanima koga

aja na onem videu je rs250 ker starejše 250ke od 98 imajo iste števce ko 125ka samo za km/h imajo več

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa ti bat pr 16k km menju? A se ne menja bat pri 24k km?

vsaka firma za svoj motor napiše pri kolk km je dobro da se bat menja...od 2T motorjev se sam pri NSR-kah menja bat na 24k km...sj lahk vsak tvega pa ga nea menja dok nea ribne bat pa mogoče celo preseže 24k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka firma za svoj motor napiše pri kolk km je dobro da se bat menja...od 2T motorjev se sam pri NSR-kah menja bat na 24k km...sj lahk vsak tvega pa ga nea menja dok nea ribne bat pa mogoče celo preseže 24k km

ma ne itk da to bati zdrzijo vech ..... samo pach napisejo tok manj ..... u know .. za vsak slucaj ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne itk da to bati zdrzijo vech ..... samo pach napisejo tok manj ..... u know .. za vsak slucaj ... :)

¸ko sem jaz zamenjal svoj bat je rekel serviser da bi še ziher 5k km zdržal pa še več samo batne bi blo treba menjat. priporočam vsem da na 8-10kkm zamenjate obročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja batni obrocki pa prijejo 16k, vertex-ov bat pa 24k, pa dobis bat obrocke pa sornik, tak da za moje pojme te bat zamenjas pri 14000km pa mirno spis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa neki časa nazaj je blo za RS rečen, da se batni obročki menjajo pr 12k km, bat pa pr 24k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa neki časa nazaj je blo za RS rečen, da se batni obročki menjajo pr 12k km, bat pa pr 24k km.

to je blo za hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej RS driverji kaj pravte na to??

:OK: :naughty: :naughty: :naughty:

IPB Slika

a se splača delat take nalepke?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!