Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej RS driverji kaj pravte na to??

:OK: :naughty: :naughty: :naughty:

IPB Slika

a se splača delat take nalepke?? :naughty:

Seveda :OK:

Pa čim več jih natiskaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah use se isto kvar, razlika je samo v hitrosti, mito zmore 240 (potem ti samo še sedma prestava ostane) medtem ko gre aprilia klavrnih 137 ... .) pa vendarle gre več kot nsr katera zmore le 90kmh... patetično.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah use se isto kvar, razlika je samo v hitrosti, mito zmore 240 (potem ti samo še sedma prestava ostane) medtem ko gre aprilia klavrnih 137 ... .) pa vendarle gre več kot nsr katera zmore le 90kmh... patetično.... :)

loooool...nsrke bi se naj sicer najmajn kvarle ampak ko kupuješ rablen motor nikol neveš točko kaj si dobo...mito nikol in nikdar neo vido 240km :slap: RSke grejo okrog 170 se mi zdi nsrke pa tut grejo prek 160...da se jo pa spravit tut na 180...je pa čist odvisno kolk ti gre...več predelaš bol gre zravn tega pa se tut bolj kvari

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loooool...nsrke bi se naj sicer najmajn kvarle ampak ko kupuješ rablen motor nikol neveš točko kaj si dobo...mito nikol in nikdar neo vido 240km :slap: RSke grejo okrog 170 se mi zdi nsrke pa tut grejo prek 160...da se jo pa spravit tut na 180...je pa čist odvisno kolk ti gre...več predelaš bol gre zravn tega pa se tut bolj kvari

nsrko se sprav 180 edin če jo fukneš iz severne stene triglava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem ko gre aprilia klavrnih 137 ... .)

ka to si svojo mislu al zablokirano :hmm:

če si mislu zablokirano rs 125, pol more tvoja rs 50 it 45 km/h .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsrko se sprav 180 edin če jo fukneš iz severne stene triglava :lol1:

to ti misliš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal me naglas jebe,sam pa nism niti mal flu teme, sam dobr ni tok grozn kokr sm mislu da je, nič več peace of "shit".mal pozn odgovarjam sam kva naj js če me pa aprilija skor cev dan drži v fabriki za stroji pa "čepki" :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej strani so zmeraj bolj zanimivi oglasi gor...piše dobro ohranjena a da prodajalec smešno nizko ceno...vrjetno da s toto tut ni vse ql...ali pač...heh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da se splača kupt

Je še v originalnem stanju sam zakva je drug auspuh kupu pa da ga ni odpru mi pa ni jasn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem menjal polza ko je crkno, pa mi ze 2 mesca stoji na 42k km :D

(Flame, vsako 2T 125ko cestaka se da do 180km/g zgonit, vendar eni potrebujejo malo manj dela (mito) eni pa malo več veselja in predelav (NSR))

lp, NSR_FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajsi idi zdaj pogledat ce mas namen. Zakaj bi reskiral pa cakal en mesec (tud ce nimas denarja trenutno, mu pustis neko aro in ko ga bos imel, mu placas preostanek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tombola. Lahko narastejo lahko padejo. Takrat je cas ko se veliko ljudi spravi servisirat in rihtat motorje.

Po vecini pa se cene pozimi ne spremenijo.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!