Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ok mam problem pa rabm kakšno bolj strokovno mnenje ker nisem lih expert za frčake :grrr .

mam gilero rc l. 93 , 2T, 125ccm pa to lih ne spada v to temo pa vsen. tts sm zamenu tza motul 600 in težava se ni odpravla gre zato da se 6 prestava ne zavrti. kaj je vzrok? :( odprl sm uplinjač je ok, svečo mam NGK B9E S , katere uporabljate vi, je lahko kriva sveča.z apts ventilom al kaj že je je pa tko pr 6.000 obratih se odpre, če ga pa na mestu zavrtim do 12.000 tisoč ventil pride do konca sam pa ne gre nazaj. :cry:

mogoče motor nima dovolj kompresije? so lahko krivi batni obročki? a ma kdo bat za prodat? need help :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. a se ti je sploh kdaj ze zvrtela? osnova masine je enaka kot pri Gileri SP. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. a se ti je sploh kdaj ze zvrtela? osnova masine je enaka kot pri Gileri SP. ;)

ja motor je med 8-10.000 obrati prov lepo potegnu zdej se pa matra do 8.500 k dam pa u 6 brzino pa obrati padejo na 5500 in se prov počas loh pelem. tko da če ma kdo kašno idejo nej pove , mislte da bi bli loh obročki tok zrableni al ka jst vem!! <_< !!!! drgač motor ućžge k za šalo brez problema isto k takrat k je dobr vleku!!!

a ma kdo bat za prodat za to mašino ??????? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, samo me zanima informativno...

misli da ga zdaj en čas nebo prodajal pride gor nova gred z ojnico vred pa novi celidner pa novi bat.

P.S. imam isto ki ko prodam če te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupujem še...

Zakaj tadruzga, ker je novejši?

ma ker tudi prve veliko preveč vpraša, če mene vprašaš........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx...

Ej, za koliko boš pa ti svojga prodajal?

lej....motor je zdaj 3jic zaribal,..prvic pa drugic zarad termostata ki spusca pri temperaturi nad 80 vodo v cilinder,da se hladi,ce bi to ven vzel,da bi vedo bi se vedno motor z originalom laufal,zdaj pa ker je 2x ribno,pa ker je bla ojnica ze slaba jo je pa kit do konca unico,....jutri al pa v cetrtek pa grem masino iskat,ker je na servisu,....bo pa gor tak ko je norc 16 ze povedo,...nova komplet gred,nov bat,cilinder,servis,......vglavnem masina nova skoraj,....tak da prodajal ga seveda bom,sam izpod 750.000 ga ne bom dal,...ker ce lahko na interneti prodajajo stara jajca vsa zgonjena pa kao 15k km pa motor star 6 let,lahk tud jaz mojga za tolko,pa moj ma se rave,pa arrow,kar tezko dobis zravn,sploh rave,.....tak da ce te bo zanimalo povej,pa prodam ga tud ne predn se sola ne zacne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja živjo vsak dan na šihtu...vse to za aprilio, in ob 2h spet grem.

aja pa da navjo spet une (se nam ne smilš) k ponavad, to sam tko pravm, k nekateri šele delamo da si pol kasnej lohk prvošmo aprilio in seveda zavidamo vsm vm k mate aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja živjo vsak dan na šihtu...vse to za aprilio, in ob 2h spet grem.

aja pa da navjo spet une (se nam ne smilš) k ponavad, to sam tko pravm, k nekateri šele delamo da si pol kasnej lohk prvošmo aprilio in seveda zavidamo vsm vm k mate aprilio.

:BUA: nisi edini, ki dela 8 ali 16 h na dan. Nekatrim jo starši kupijo, drugi smo si jo zaslužili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejte res vas nerazumem kaj hočeta povedat. saj je vsak mel nekaj našparano pol pa starši dajo nekaj zraven. če pa vam nedajo pa je to vaš problem eni si na drugi način prislužimo denar od staršev. sem pa tudi sam dal več kot 75% za njega.

res pa je da enim kupijo čisto vse oni pol pa neznajo cenit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor sem plačal celoten znesek sam, prav tako za registracijo, bencin in olje.... razen za ta servis ko sem ga zdaj naredu in je bil 170k sit so mi starši prispevali 20k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo fantje :OK: sej se mi smilte :lol1: :lol1: :lol1: Use motorje do zdej sm si sam kupu, pa nism še nikol jamrov, kok sm bogi pa kok sm zmatran...

Dej nehite se smilt sami seb, pa če rabte keš bote že delal, drugač pa kje drugje keš dubte, pa ne tle razlagat o svojem in družinskem finančnem stanju, k to pomoje nobenga ne zanima ;)

:topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo fantje :OK: sej se mi smilte :lol1: :lol1: :lol1: Use motorje do zdej sm si sam kupu, pa nism še nikol jamrov, kok sm bogi pa kok sm zmatran...

Dej nehite se smilt sami seb, pa če rabte keš bote že delal, drugač pa kje drugje keš dubte, pa ne tle razlagat o svojem in družinskem finančnem stanju, k to pomoje nobenga ne zanima ;)

:topic: :topic: :topic:

točno tako, WE DON´t GIVE A $HIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... ...bilo je misljeno iz nekega drugega vidika kot pa kao socialno stanje familije od tega in tega... ...eni se ne vidjo iz dnarja, pa si mora froc kljub temu sam kupit motor, kar je tudi prav, da zna to pol cenit, in to je tisto tapravo, ne pa da ti z lufta pade.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... ...bilo je misljeno iz nekega drugega vidika kot pa kao socialno stanje familije od tega in tega... ...eni se ne vidjo iz dnarja, pa si mora froc kljub temu sam kupit motor, kar je tudi prav, da zna to pol cenit, in to je tisto tapravo, ne pa da ti z lufta pade.

pomoje je pa tle zok še najbol razumen človk pa matex tud ni slb sam nekateri so pa res obup( na nobenga nism pokazu z prstom) sam sej sm napisu da ne pol začet z tem kar ste začel, to sm napisu sam tko za forum da se vid da so gor tu "še pekoči se vozniki" k pač zdele še sanjamo o apriliji. pa da pridno delamo da uresničmo svoje sanje, kot ste si jih tud vi. to je vse, ni biv noben roman potreben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mamo damo ce nimamo nedamo tko je pr ns doma :P

:yes: točn tako

sam me pa ni 1 tedn pa naserjete za 7 strani enga dreka

sm se kr nasmeju :lol1: :lol1: peace of shit :lol1: sam si ti sava smešn :lol1:

:BUA: nisi edini, ki dela 8 ali 16 h na dan. Nekatrim jo starši kupijo, drugi smo si jo zaslužili.

sam veškaj pa men ne gre u glavo??

kako za peace of shit ( :lol1: ) lahko pri 17 zberete čez 1 mio. SIt?? :? ker jst če si ne bi u lajfu ene stvari kupu... ne bi danes imel več kot 400.000 :? :( .) zdej pa ne vem a vam dajo 50 jurjev žepnine na mesec, za uspeh v šoli 100.000, pa še na šihtu dobite 200.000, al pa ste vsi imeli nesrečo in ste dobili mastne odškodnine?? tok da je blo dost o tem da eni delamo, enim pa motor starši kupjo .)

meni so ga starši kupili, ker sam ne bi v 5 letih šparanja (če ne še več) nabrau 700.000, kaj šele 1.100.000 + 140.000 izpit + 150.000 (po tamalem ) oprema... tko da tisti ki imate svoj denar ste lahko res srečni .)

LP

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!