Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

:yes: točn tako

sam me pa ni 1 tedn pa naserjete za 7 strani enga dreka

sm se kr nasmeju :lol1: :lol1: peace of shit :lol1: sam si ti sava smešn :lol1:

sam veškaj pa men ne gre u glavo??

kako za peace of shit ( :lol1: ) lahko pri 17 zberete čez 1 mio. SIt?? :? ker jst če si ne bi u lajfu ene stvari kupu... ne bi danes imel več kot 400.000 :? :( .) zdej pa ne vem a vam dajo 50 jurjev žepnine na mesec, za uspeh v šoli 100.000, pa še na šihtu dobite 200.000, al pa ste vsi imeli nesrečo in ste dobili mastne odškodnine?? tok da je blo dost o tem da eni delamo, enim pa motor starši kupjo .)

meni so ga starši kupili, ker sam ne bi v 5 letih šparanja (če ne še več) nabrau 700.000, kaj šele 1.100.000 + 140.000 izpit + 150.000 (po tamalem ) oprema... tko da tisti ki imate svoj denar ste lahko res srečni .)

LP

Jest sm v 2 mescih zaslužu dobrih 200k :/ pa 120 mam od delnic pa 50 sm mev prej našparanga .. tko da bom še sobote delov med šolo pa bo ene 15k na mesec pa bo drugo leto za motor :>

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm v 2 mescih zaslužu dobrih 200k :/ pa 120 mam od delnic pa 50 sm mev prej našparanga .. tko da bom še sobote delov med šolo pa bo ene 15k na mesec pa bo drugo leto za motor :>

lp

ja kakšn motor :? za 400 jurjev?? rs ka?' :closedeyes: jst mam tud ogromno keša od delnic , sam je mt vezala za 10 let tko da do 23 nema ništa :closedeyes:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so tut starši financeral motor k če si bi ga mogu sam kupt nevem nebi dons vozu novga motorja ampak kvečm kej rablenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: točn tako

sam me pa ni 1 tedn pa naserjete za 7 strani enga dreka

sm se kr nasmeju :lol1: :lol1: peace of shit :lol1: sam si ti sava smešn :lol1:

sam veškaj pa men ne gre u glavo??

kako za peace of shit ( :lol1: ) lahko pri 17 zberete čez 1 mio. SIt?? :? ker jst če si ne bi u lajfu ene stvari kupu... ne bi danes imel več kot 400.000 :? :( .) zdej pa ne vem a vam dajo 50 jurjev žepnine na mesec, za uspeh v šoli 100.000, pa še na šihtu dobite 200.000, al pa ste vsi imeli nesrečo in ste dobili mastne odškodnine?? tok da je blo dost o tem da eni delamo, enim pa motor starši kupjo .)

meni so ga starši kupili, ker sam ne bi v 5 letih šparanja (če ne še več) nabrau 700.000, kaj šele 1.100.000 + 140.000 izpit + 150.000 (po tamalem ) oprema... tko da tisti ki imate svoj denar ste lahko res srečni .)

LP

jah veš vsi ne poležavamo doma (zase govoriim, o drugih raj nam), če bi delu kkšno nadurco, pa k prideš iz šole greš na šiht za 4 ure, pa ob vikendih delaš recmo 10+ ur in se nabere, pa mal švercas motore (čez mojo drgao razredčeno bosno)...pa delnice pa kkšne srečke:Djoke...to je en način, drug je pa da starše oskubš za miljončka pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah veš vsi ne poležavamo doma (zase govoriim, o drugih raj nam), če bi delu kkšno nadurco, pa k prideš iz šole greš na šiht za 4 ure, pa ob vikendih delaš recmo 10+ ur in se nabere, pa mal švercas motore (čez mojo drgao razredčeno bosno)...pa delnice pa kkšne srečke:Djoke...to je en način, drug je pa da starše oskubš za miljončka pa je.

čaki a si ti OŠ ? al SŠ? al nč od tega??? :? ker ko boš v SŠ verjem da ne morš po šoli na dan še it za 4 ure na šiht, ker SŠ ne boš naredu .) oz. boš, z grozno veliko napora in veliko učenja junija ter julija .)

prosim da se oglasi tisti ki je nabral čez 1 mio. sit pred 18 letom in prosim pove kako je do njega prišel

HVala

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a si ti OŠ ? al SŠ? al nč od tega??? :? ker ko boš v SŠ verjem da ne morš po šoli na dan še it za 4 ure na šiht, ker SŠ ne boš naredu .) oz. boš, z grozno veliko napora in veliko učenja junija ter julija .)

prosim da se oglasi tisti ki je nabral čez 1 mio. sit pred 18 letom in prosim pove kako je do njega prišel

HVala

jah ubistvu veš sm človek k potrebuje mal spanja, v šoli se še kr drži (še kr dobre ocene..brez učenja) seveda na srednji je druga zgodba sam če si redno pri pouku, spremlaš pa doma mal ponoviš...ni šans da padeš((vsaj pr men ne)prvi dve let se pa itk ne šteje ta fax an...je važn sam da nardiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ubistvu veš sm človek k potrebuje mal spanja, v šoli se še kr drži (še kr dobre ocene..brez učenja) seveda na srednji je druga zgodba sam če si redno pri pouku, spremlaš pa doma mal ponoviš...ni šans da padeš((vsaj pr men ne)prvi dve let se pa itk ne šteje ta fax an...je važn sam da nardiš.

glej, tud jaz sem delal osnovno solo brez ucenja, pa ne samo da sem jo izdelal tud odlicen sem bil...ampak vrjemi da SŠ nebos naredo, tud ce bos skos pri pouku! vsaj kaksne gimnazije ne, za ostalo pa nevem - brez dela nema nista :D

Pa Koncajmo ze 1x to, ker je tema namenjena Apriliji RS 125!!!!!!!! :topic:

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ej grem js..tole nocoj bom sprejev kot nočna mrzlica (bom spregledu) zdej pagrem no pa upam da se boš mal umiru do jutra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to spovednica v cerkvi al kaj. Dejte fantje to je tema o apriliji ne pa kako dnar služte. Lej te zdrava logika mi govori da če bi delu med poletjem je max 350k do 400k v vašem žepu. Od tega se sigurn neki zaprav ne boste rekl da v celem letu ne greste niti enga petka vn pa kej ne spijete. In če gledamo pol tko v 2h letih če bi biu zlo pridn našparaš 600k za motor kje je pol še oprema (povprečna 100k +) in izpit 150k pa še registracija 40k kar nanese 900k samo zato da se na cesto postavš. Kje je potem bencin olje servis in podobno tko da mi ne srat o tem kok ste bli reveži ker ste se nagaral tud jst sm se že kr dost in to dobr poznam sam še vedno si tud v sanjah ne morm zamislt da bi si iz svojga dnarja kupu motor brez kšnih mal večjih prilivou denarja. Zdj se pa že nehite smilt sami seb ker si noben 16 letnik še v lajfu ni iz svojga dnarja kupu ceu motor in use kar spada zravn brez da bi mu starši pomagal al pa razne delnice in podobno. Jst priznam men ga je kupu fotr in to spoštujem pa nismo nobeni bogataši sam vidu je da mam velko željo met motor pa tud sam je motorist tko da me je razumu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, tud jaz sem delal osnovno solo brez ucenja, pa ne samo da sem jo izdelal tud odlicen sem bil...ampak vrjemi da SŠ nebos naredo, tud ce bos skos pri pouku! vsaj kaksne gimnazije ne, za ostalo pa nevem - brez dela nema nista :D

no lepo da sm kej slišu tud od umirjenga človeka...ne pa sam od rzgaljene lepotičke...no ja grem na gradbeno k ni tok težka šola, pol za fax se bom mogu bol potrudt seveda, sam mislm pa da se da doseč in delo in šola skup, če si 100& pri stvari. no ej grem,m zdej, sm pršu z šihta pa sm mal zmatran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da sm kej slišu tud od umirjenga človeka...ne pa sam od rzgaljene lepotičke...no ja grem na gradbeno k ni tok težka šola, pol za fax se bom mogu bol potrudt seveda, sam mislm pa da se da doseč in delo in šola skup, če si 100& pri stvari. no ej grem,m zdej, sm pršu z šihta pa sm mal zmatran.

ja lepo to .) glavo stavim da ne boš naredu faxa če boš hodu na gradbeno .) :P pa tud gradbena je težka šola... boš vidu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to spovednica v cerkvi al kaj. Dejte fantje to je tema o apriliji ne pa kako dnar služte. Lej te zdrava logika mi govori da če bi delu med poletjem je max 350k do 400k v vašem žepu. Od tega se sigurn neki zaprav ne boste rekl da v celem letu ne greste niti enga petka vn pa kej ne spijete. In če gledamo pol tko v 2h letih če bi biu zlo pridn našparaš 600k za motor kje je pol še oprema (povprečna 100k +) in izpit 150k pa še registracija 40k kar nanese 900k samo zato da se na cesto postavš. Kje je potem bencin olje servis in podobno tko da mi ne srat o tem kok ste bli reveži ker ste se nagaral tud jst sm se že kr dost in to dobr poznam sam še vedno si tud v sanjah ne morm zamislt da bi si iz svojga dnarja kupu motor brez kšnih mal večjih prilivou denarja. Zdj se pa že nehite smilt sami seb ker si noben 16 letnik še v lajfu ni iz svojga dnarja kupu ceu motor in use kar spada zravn brez da bi mu starši pomagal al pa razne delnice in podobno. Jst priznam men ga je kupu fotr in to spoštujem pa nismo nobeni bogataši sam vidu je da mam velko željo met motor pa tud sam je motorist tko da me je razumu. LP

ne vem zakaj se vsm zdi nemogoče da bi si 16letnik sam z svojim denarjem kupu motor...mam frenda v sosednjem bloku, k je delu in si pridelu aprilio pri 16ih letih, brez pomoči staršev, res da motor ni biv nov (rablen-600k). kupuvov je ole za 5k redno servisiru, kupu opremo...aprilia je bla popolna in seveda si je vse to omogočiv z lastnim denarjem...sej kot pravm, stvar je treba smrtno resno vzet v roke in se na vso moči trudt da uresničš sanje, če jih pa nimaš pol pa đabe guvort.

TO NAJ BI BIV SAM DOKAZ DA JE MOGOČE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to spovednica v cerkvi al kaj. Dejte fantje to je tema o apriliji ne pa kako dnar služte. Lej te zdrava logika mi govori da če bi delu med poletjem je max 350k do 400k v vašem žepu. Od tega se sigurn neki zaprav ne boste rekl da v celem letu ne greste niti enga petka vn pa kej ne spijete. In če gledamo pol tko v 2h letih če bi biu zlo pridn našparaš 600k za motor kje je pol še oprema (povprečna 100k +) in izpit 150k pa še registracija 40k kar nanese 900k samo zato da se na cesto postavš. Kje je potem bencin olje servis in podobno tko da mi ne srat o tem kok ste bli reveži ker ste se nagaral tud jst sm se že kr dost in to dobr poznam sam še vedno si tud v sanjah ne morm zamislt da bi si iz svojga dnarja kupu motor brez kšnih mal večjih prilivou denarja. Zdj se pa že nehite smilt sami seb ker si noben 16 letnik še v lajfu ni iz svojga dnarja kupu ceu motor in use kar spada zravn brez da bi mu starši pomagal al pa razne delnice in podobno. Jst priznam men ga je kupu fotr in to spoštujem pa nismo nobeni bogataši sam vidu je da mam velko željo met motor pa tud sam je motorist tko da me je razumu. LP

kaj naj rečem :worship: :worship: :worship: Še en ki je po pravici povedal :worship: BRAVo

v šoli se še kr drži (še kr dobre ocene..brez učenja)

še kr dobre ocene v OŠ :grrr :grrr ni dobro jst sm meu v OŠ u glavnm same 4ke in 5tke (tud kako 3ko ali dvojko) pa je v GIMNAZIJI čisto druga pesem .)

DRGAČ SMO PA RES :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ubistvu veš sm človek k potrebuje mal spanja, v šoli se še kr drži (še kr dobre ocene..brez učenja) seveda na srednji je druga zgodba sam če si redno pri pouku, spremlaš pa doma mal ponoviš...ni šans da padeš((vsaj pr men ne)prvi dve let se pa itk ne šteje ta fax an...je važn sam da nardiš.

Se vid, da še nis občutu pritiska na SŠ..Verjemi folku,kar ti govori,ker ne nabijajo.Boš šel iz šole na šiht potem pa ves zmatran domov,doma se "zbrano" učil ves zmatran? Dvomim, da ti bo znesl.Boš pa vidu k boš enkrat en let tega sranja dal skoz,da ni tko simpl k OŠ,kar mislm, da se tud drugi strinjajo :)

Drugač pa a je sploh važn kako posameznik motor dobi,važno je da zna cenit pa čeprav mu starši kupjo.Tud jest sm se doma za Aprilio tko zmenu, da najprej izpit nardim potem prodam Yamaho dam tistih 500k za Aprilio,ostalo fotr da zravn pol mu bom pa čez let mal doma pomagov delat.Naslednjo sezono pa še vsa oprema ,pa bom motor sigurno cenil tako kot,če bi si ga sam kupu,ker je potem to le moje prevozno stredstvo in hočm da je lep ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a si ti OŠ ? al SŠ? al nč od tega??? :? ker ko boš v SŠ verjem da ne morš po šoli na dan še it za 4 ure na šiht, ker SŠ ne boš naredu .) oz. boš, z grozno veliko napora in veliko učenja junija ter julija .)

prosim da se oglasi tisti ki je nabral čez 1 mio. sit pred 18 letom in prosim pove kako je do njega prišel

HVala

OFF TOPIC; Priznam, da moja štipendija ni skromna, toda kaj češ naša ljuba država me odlično financira. CIPS me je sprejel pod svoje okrilje, ker sem prišel med odličnih 5% študentov.

DOVOLJ O TEM; TEMA JE O APRILI RS 125 :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da bo končno en on-topic

jst o tej apriliji nevem neč .)

preberi si celotno temo pa boš veliko izvedel .) poleg pa boš prebral še veliko blebetanja in krneki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo ve kaj bi blo to, da sploh ne morem zalaufat motorja brez zauga, ker če ga brez, mi ene 2 sekunde laufa, pol ga pa kr neki zamori in crkne. :? Pa še kaj bi blo narobe z merilcem temperatue vode, k mi kr skoz kaže cold, pa čerprav ga mam skoz na obratih pa je le redko kaj čez 40! Drgač na mestu k laufa ga mam 1/2 ure pržganga (pr 30 stopinjah) pa useen kaže cold?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo ve kaj bi blo to, da sploh ne morem zalaufat motorja brez zauga, ker če ga brez, mi ene 2 sekunde laufa, pol ga pa kr neki zamori in crkne. :? Pa še kaj bi blo narobe z merilcem temperatue vode, k mi kr skoz kaže cold, pa čerprav ga mam skoz na obratih pa je le redko kaj čez 40! Drgač na mestu k laufa ga mam 1/2 ure pržganga (pr 30 stopinjah) pa useen kaže cold?

To je pa Aprilija ;) Aprilia, kwaliteta ki crkuje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa Aprilija ;) Aprilia, kwaliteta ki crkuje :devil:

dej grčo tih bod :angry: :angry: se ti bom smeju k bo kawa zatajila :P

AJa kermi... tist res ni vse skupi dobr... mogoče ne bi bilo slabo če bi šou na servis PRAŠAT kaj je narobe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo ve kaj bi blo to, da sploh ne morem zalaufat motorja brez zauga, ker če ga brez, mi ene 2 sekunde laufa, pol ga pa kr neki zamori in crkne. :? Pa še kaj bi blo narobe z merilcem temperatue vode, k mi kr skoz kaže cold, pa čerprav ga mam skoz na obratih pa je le redko kaj čez 40! Drgač na mestu k laufa ga mam 1/2 ure pržganga (pr 30 stopinjah) pa useen kaže cold?

Dvigni kesl pa ko gre en kabl (ne tisti na svečko lol) na celinder malo vkup stisni ker se tak natakne gor... Mogoče ni dobrega stika, tak je pr meni blo ko mi je skoz kazalo cold, zdaj mi dela OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A kdo ve kaj bi blo to, da sploh ne morem zalaufat motorja brez zauga, ker če ga brez, mi ene 2 sekunde laufa, pol ga pa kr neki zamori in crkne. :?

Če je motor mrzu ti brez zauga zlepa ne bo zalaufov, vsaj meni ne... ko pa je ogret (40+ stopinj) bi pa moral zalaufati tudi brez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!