Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lahko da bi blo treba tud dize prepihat, da dobi premalo bencina... ...moznosti je veliko. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo novi posnetki :D KLIK

(pa ne šimfat kvalitete, ne morm naredit boljše :closedeyes: )

drug tedn bomo pa tebe vidl v črni kroniki :doze: :glare: , če že morš snemat pjd na grobnik pa je......

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

update z aprilijinega servisa po novem se rs ka odblokira tako da si kupiš cel nov auspuh z dušilcem vred kr se baje ne da več rezat :BUA:

aja rave ventili so po 200k sit kr maš zram še nevem ka use da dela pol če hočeš vse to da dela morš dat gor drug fergazer uglavnem use skupi pride 200k sit auspuh pa rave kao kit

če pa kupuješ posebi je pa še dražje kao rave je že 200k

baje je to na novi rs ki ko je nek nov auspuh gor

tak da sm dons mel spet :eek: :eek: take foke na servisu vsak dan je dražje drug let bo pa reku da rabm nov števc kr ta ne paše zram rave... <_<

zej pa mi nej en pove al je moj serviser debil pa me hoče omolzit kr js bi itak si najdu kirga da mi to nardi sam če pol nebo efekta je mal sranje tak da... nej mi ker pove kak je zej s tem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

update z aprilijinega servisa po novem se rs ka odblokira tako da si kupiš cel nov auspuh z dušilcem vred kr se baje ne da več rezat :BUA:

aja rave ventili so po 200k sit kr maš zram še nevem ka use da dela pol če hočeš vse to da dela morš dat gor drug fergazer uglavnem use skupi pride 200k sit auspuh pa rave kao kit

če pa kupuješ posebi je pa še dražje kao rave je že 200k

baje je to na novi rs ki ko je nek nov auspuh gor

tak da sm dons mel spet :eek: :eek: take foke na servisu vsak dan je dražje drug let bo pa reku da rabm nov števc kr ta ne paše zram rave... <_<

zej pa mi nej en pove al je moj serviser debil pa me hoče omolzit kr js bi itak si najdu kirga da mi to nardi sam če pol nebo efekta je mal sranje tak da... nej mi ker pove kak je zej s tem :?

Ma dej ne seri, men so isto rekl za takratni model, na uradnem servisu..Pa mi ga je en zanesenjak odblokeru..za 20k..jebeš rave ventil, more bit pure 2t power :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja rave ventili so po 200k sit kr maš zram še nevem ka use da dela pol če hočeš vse to da dela morš dat gor drug fergazer uglavnem use skupi pride 200k sit auspuh pa rave kao kit

če pa kupuješ posebi je pa še dražje kao rave je že 200k

baje je to na novi rs ki ko je nek nov auspuh gor

zej pa mi nej en pove al je moj serviser debil pa me hoče omolzit kr js bi itak si najdu kirga da mi to nardi sam če pol nebo efekta je mal sranje tak da... nej mi ker pove kak je zej s tem :?

RAVE pa carb sta cist loceni komponenti, in med seboj nimata nobene veze. Avspuh je res treba rezat, sam takega avspuha ko ga ne mors razrezat ni, fleksa je se vedno zmagala. res majo pa novejsi letniki katalizator v dusilcu, k ga vcasih ni blo. najbols je dat gor rablen auspuh od stare RS-ke, padusilec na novo nardit (staro polnilo ven, pa novga navit na uno mrezico, pa sestavt nazaj), pa bo motor normalno glasen, pa problem auspuha je resen.

ce znas motor drzat v pravih obratih ti RAVE itak ne izboljsa nicesar, se najmajn pa koncne pa pospeskov, tk k eni pravjo, k pomaga sam v nizkih in srednjih obratih, v visokih je pa vseen al ga mas al pa ne, masina isto vlece. fora tega ventila je izboljsat elasticnost masine. moj je rabu pa kako sekundo da se je do konca odpru, tak da ta cajt se mi je prva prestava ze (tak zaspano) zvrtela, in sm ga enostavno zablokiru, da je bil skoz odprt, pa je blo dost boljs za kaka tesna in hitra prehitevanja ko si mogu na hitr vrzt 2 prestave dol pa skocit mim, itd...

aja, na kratko - tvoj serviser je nafukant. al pa nima pojma. sam po moje je nafukant. ;)

jebeš rave ventil, more bit pure 2t power :devil:

eee, to, to!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj problem je nasledn.... motor normalno zalaufam, in mi normalno teče v prostem teku, spelje tudi čist normalno, po parih sekundah vožnje pa mi ga 1x, 2x ali 3x za kakšno sekundo kar ugasne, sam pol se kuj spet prižge (to vem zato, ker na hitro pade, luči poblendajo)... kaj bi lahko to blo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri kontaktno kljucavnico pa poglej ce je vse ql, men se je 1x en izmed kablov odlotal, ko sm zrihtu pa nism mel vec teh problemov. preglej se instalacijo do kill switcha. ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj problem je nasledn.... motor normalno zalaufam, in mi normalno teče v prostem teku, spelje tudi čist normalno, po parih sekundah vožnje pa mi ga 1x, 2x ali 3x za kakšno sekundo kar ugasne, sam pol se kuj spet prižge (to vem zato, ker na hitro pade, luči poblendajo)... kaj bi lahko to blo ?

Jaz mam popolnoma enak primer...... včeraj me toliko jebalo, da je mogu fotr po mene s kombije pridet......

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ve kdo kaj je za naredit???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ZOK... pa ti si ceu majstor :OK: :OK: ti bi mogu servis narest... veš kako bi služu :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sm si js tud mislu nori so res nevem kak auspuh se neda rezat halo verjetn se jim gre za dnar 200k bolš ko 7k itak js bom tk naredu to doma bom že zrihtu brez rava bom pa tud prežvel če je treba neki hude stvari mejat servisi se nej pa nekam vtaknejo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpri kontaktno kljucavnico pa poglej ce je vse ql, men se je 1x en izmed kablov odlotal, ko sm zrihtu pa nism mel vec teh problemov. preglej se instalacijo do kill switcha. ;)

Ej kako se pa razdere to kontakr tljučavnico??

Kaj je kill switch?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam popolnoma enak primer...... včeraj me toliko jebalo, da je mogu fotr po mene s kombije pridet......

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ve kdo kaj je za naredit???????

pol te pa še bl jebe ko mene, men sam ko speljem po praih sekundah tko eneparkat zapored ugasne pa kuj pržge, pol je pa dobr, čist normaln laufa naprej... zjle se bom šu še mal zapelat, da vidim če še tako dela, in če še bom upošteval zokova navodila... tnx zok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol te pa še bl jebe ko mene, men sam ko speljem po praih sekundah tko eneparkat zapored ugasne pa kuj pržge, pol je pa dobr, čist normaln laufa naprej... zjle se bom šu še mal zapelat, da vidim če še tako dela, in če še bom upošteval zokova navodila... tnx zok :D

dons laufal čist normaln tko kt je treba :? še tolk bolš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons laufal čist normaln tko kt je treba :? še tolk bolš :D

ej kaj si pa naredu?

ti pa kako si razdr ključavnico?

jaz sem uspel odšravfat tisti spodnji del, kjer je gre kabl vn.... kako naj potem tisto razdrem?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj si pa naredu?

ti pa kako si razdr ključavnico?

jaz sem uspel odšravfat tisti spodnji del, kjer je gre kabl vn.... kako naj potem tisto razdrem?????

jst nism nč naredu... sam pelat sm se šu :D možn d je prhajal učer do kšnga stika al pa kj.... dons je brez kakršnihkoli posegov deloval čist normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaa......to ni res, men je zacel isto delat. Normalno vzge, se peljem morda kilometer pa bbbbbb ugasne, po par minutnem vziganju spet uzge, in podobno kot prej kaksen km normalno pa spet:P:P

sm pregledal z svecko, cevko da bi ble morda kaksne smeti....pa ni nic bolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaa......to ni res, men je zacel isto delat. Normalno vzge, se peljem morda kilometer pa bbbbbb ugasne, po par minutnem vziganju spet uzge, in podobno kot prej kaksen km normalno pa spet:P:P

sm pregledal z svecko, cevko da bi ble morda kaksne smeti....pa ni nic bolje

razlog: To je Aprilia :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism nč naredu... sam pelat sm se šu :D možn d je prhajal učer do kšnga stika al pa kj.... dons je brez kakršnihkoli posegov deloval čist normalno

k moj zdaj k sem ključavnco vzel dol, pa dal nazaj gor niti ne pržge........ niti ni več kontakta.....

booo kr neki

razlog: To je Aprilia :devil:

BTW... dcblack, k ma delima, ma cel čas ene probleme, mu kr poca z avspuhha pa takšne tako da........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mas pa na vsako vprasanje enak odgovor :glare:

Ja če je pa res :P

dej zajebavam vs mal ;) Morm zdej mal vrnt, k so mene vsi zajebaval, k je biu Daelim mal bl počasn, zdej pa loh mal vračam.

OK, sej en bom več :whistle:

k moj zdaj k sem ključavnco vzel dol, pa dal nazaj gor niti ne pržge........ niti ni več kontakta.....

Verjetno se je kkšna žica odtrgala tam kjer je prilotana, tko da boš verjetno mogu zalotat nazaj.

booo kr neki

BTW... dcblack, k ma delima, ma cel čas ene probleme, mu kr poca z avspuhha pa takšne tako da........

ja in? Jst nimam Daelima ;) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je pa res :P

dej zajebavam vs mal ;) Morm zdej mal vrnt, k so mene vsi zajebaval, k je biu Daelim mal bl počasn, zdej pa loh mal vračam.

OK, sej en bom več :whistle:

booo kr neki

BTW... dcblack, k ma delima, ma cel čas ene probleme, mu kr poca z avspuhha pa takšne tako da........

ja in? Jst nimam Daelima ;) :blush:

ej in zdaj misliš če maš kawo, da je neuničjiv........ :BUA: :BUA:

je če boš ti vozu tako s kawo kot jaz z aprilio :OK: :OK: :OK: :OK: , me prav zanima koliko časa bo zdržal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!